Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Korektivní péče

Jedna z velmi účinných metod pro odstranění projevů stárnutí, modelace obličejových kontur, vyplnění objemu a omlazení obličeje, přináší injekční aplikace výplní či přípravků na bázi kyseliny hyaluronové.

Okamžitý efekt vyhlazení a vyplnění vrásek, zpevnění a modelace kontur obličeje a rtů, umožňují injekční dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Jedna z velmi účinných metod pro odstranění projevů stárnutí, modelace obličejových kontur, vyplnění objemu a omlazení obličeje, přináší injekční aplikace výplní či přípravků na bázi kyseliny hyaluronové.

Injekční výplně lze aplikovat do rtů nejen k jejich zvětšení, ale i k řešení asymetrie, použít ke korekci nasolabiálních vrásek a nechirurgické modelaci nosu, brady, lícních kostí.  Výplně se využívají k celkovému omlazení obličeje, krku, dekoltu, lze je aplikovat i na hřbety rukou a v plastické chirurgii se výplně na bázi kyseliny hyaluronové využívají pro rozšíření penisu.

Výhody

 • Odstranění vrásek i jizev
 • Efektivní řešení pro omlazení
 • Ambulantní zákrok
 • Úpravy kontur obličeje i rtů
 • Redukce kruhů pod očima
 • Vstřebatelné dermální výplně bez vedlejších rizik
 • Hydratace pleti
 • Viditelný dlouhotrvající účinek

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Aplikace výplní je ambulantní zákrok, pro lepší komfort se používá anestetický krém. Výsledkem je omlazená, pružná a rozjasněná pokožka.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.