Klinika

Omlazení pleti

Kdo by netoužil po pleti, která je vypnutá, působí mladistvě a je bez skvrn? Naštěstí je v tomto ohledu dermatologie štědrá a nabízí spoustu možností, jak krásné pleti a odstranění vrásek dosáhnout. Každý si tak vybere takový druh ošetření, který mu nejvíc vyhovuje. Ať už je to karboxyterapie, redermalizace, lipotransfer nebo např. mikrojehličkování. 

Pokud si nejste jistí, která metoda je pro vás nejvhodnější, náš odborný lékařský tým je zde, aby vám poradil a pomohl najít tu nejlepší možnost ošetření pro vaše specifické potřeby a cíle v oblasti omlazení pleti.

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Lokální

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

Bez hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

Bez rekonvalescence

Trvání zákroku
Trvání zákroku

30-60 minut

Typ zákroku
Typ zákroku

Dermatologie

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S dermatologií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme přirozený výsledek.

Správná kombinace metod
Správná kombinace metod

Kombinujeme několik vhodných metod péče. Vytvoříme ideální plán přesně pro vás.

Neinvazivní ošetření pleti

Redermalizace 

Kyselina jantarová v kombinaci s kyselinou hyaluronovou snižuje tvorbu pigmentových skvrn. Napomáhá správné mikrocirkulaci pleti, udržuje rovnováhu vlhkosti, sjednocuje její ton. Svým antioxidačním účinkem regeneruje kožní buňky, a tím zpomaluje stárnutí pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a napomáhá k pružnosti pleti.  
Kromě toho odstraňuje kruhy pod očima, redukuje rozšířené póry, vyhlazuje jizvičky po akné, příznivě působí na vyhlazení strií a hojení ran a má liftingový účinek. 
Zákrok trvající 30–45 minut je vhodný pro všechny typy pokožky a doporučované ošetření je vhodné absolvovat ve 3 sezeních. 

 

Mikrojehličkování (Microneedling) 
Jehličkování využívá k omlazení kůže její přirozenou schopnost regenerace. Lékař vytvoří v kůži velmi jemné kanálky, vzniká tak mikrotrauma. Díky tomu nastartujeme proces obnovy kůže, stimulujeme tvorbu kolagenu a regenerujeme buňky. Pro zvýšení účinku metody do kanálků aplikujeme speciálně vybrané mezoterapeutické sérum. 
Ošetření je bezbolestné s dlouhotrvajícím efektem. 
Ošetřovanou oblast znecitlivíme lokálním anestetikem. Lékař vybere vhodné sérum a typ mikrojehliček pro daný druh problému a provede větší množství velmi jemných a mělkých vpichů. Bolestivost zákroku je zcela minimální. 
Po zákroku bývá pokožka přechodně zarudlá. Zarudnutí začíná postupně mizet, obvykle to trvá 1–14 dnů v závislosti na citlivosti kůže.

Karboxyterapie

Minimálně invazivní metoda využívající léčebné vlastnosti oxidu uhličitého, který se aplikuje pod kůži. Jeho vlivem dochází k roztažení cév a stimulaci tvorby kolagenu, současně působí lipolyticky, tedy dokáže rozpouštět tuk. 

Metoda je ideální pro klienty, kteří potřebují omladit pokožku obličeje, zejména okolí očních víček, čela, ústních koutků, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Řeší také jemné vrásky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny a problémy s popraskanou kůží.  

Ošetření provádíme ambulantně a nevyžaduje znecitlivění. Injekčně aplikujeme do kůže a podkoží tenkou jehlou netoxický CO2.

 

Lipotransfer 

Jde o jemnou metodu, kdy odsajeme přebytečný tuk z problémových partií těla a následně ho zpracujeme v čistý výplňový materiál nejvyšší kvality. Získáte tak přirozenou výplň vrásek, rtů či jiné oblasti těla a současně vám bude zformována problematická partie, z níž tuk odstraníme. Přebytečnou tukovou tkáň odsáváme zpravidla z oblasti hýždí, stehen, břicha nebo boků. 
Zákrok je bezbolestný a výsledek dlouhodobý.  
Z drobného řezu o velikosti 3–5 mm na břiše, nebo v oblasti vnitřního stehna se provede liposukční technikou odebrání potřebného množství tuku, který se speciálním způsobem (odstředění, vyčištění) připraví k aplikaci do předem vybrané oblasti.

Inovativní metody omlazení obličeje: Od Mezoterapie po plazmaterapii

Efektivní omlazovací metoda, při které mikrojehličkami aplikujeme do kůže speciální roztoky, které obsahují vysoké množství vitaminů, aminokyselin, koenzymů a kyseliny hyaluronové. Tyto látky podněcují tvorbu kolagenu a navozují intenzivní regeneraci buněk. Povislá stárnoucí pokožka se napíná, pleť se rozjasňuje a vyhlazují se drobné vrásky. 

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové 
Injekční aplikace výplní či přípravků na bázi kyseliny hyaluronové přináší velmi účinnou metodu pro odstranění projevů stárnutí, modelace obličejových kontur, vyplnění objemu a omlazení obličeje. 

Plasmatec: používá se pro úpravu očních víček a očního okolí, jizev, zesvětlení pigmentových skvrn, sjednocení tonu pokožky, řeší vrásky, kontury rtů a řadu dalších. 

Plazmaterapie: Využívá přirozené omlazující a regenerační účinky krevní plazmy bohaté na krevní destičky pro obnovu a omlazení pokožky.

Kromě již uvedených ošetření si u nás můžete dále vybrat: 

Cellec V system: efektivní řešení při odstranění pigmentových skvrn a kožních lézí 

Ultracel Q + HIFU: moderní a rychlý systém pro lifting obličeje a tvarování těla. Lze jej použít k omlazení pokožky, pozvednutí a zpevnění. 
Revitex: ošetření vede k přirozenému zpevnění kontur tváře, krku a dekoltu, zmenšení dvojité brady a zlepšení elasticity kůže. 
Oxyage: má anti-aging a revitalizační účinky, zasahuje hluboko do tkání, aktivuje proces revitalizace buněk pokožky čistým kyslíkem, což ji projasní, omladí a ozdraví. 
Odstranění vrásek botulo. přípravky: redukuje mimické vrásky na čele, mezi obočím, kolem nosu nebo rtů, vějířkovité kolem očí. 
More Me: přístroj vizualizuje nejčastější kožní problémy pomocí umělé inteligence a doporučí produkty péče o pleť. 
Edge-One: mimořádně přesný laser, který omladí kůži, vyhladí vrásky, odstraňuje pigmentové léze či kožních výrůstky. 

Slova našich klientů

Omlazení pleti MUDr. Petra Ester Hamáčková

Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

ABClinic Art & Beauty MUDr. Vanesa Lovětínská

Velice sympatická a úžasná paní doktorka, mohu jen doporučit. Michaela S.

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Tipy jak chránit pleť přes léto
Tipy jak chránit pleť přes léto

…a vyhnout se nejen nežádoucím pigmentacím.Čas léta a slunce je tady a většina z nás myslí na to, jak si co nejvíc užít letních radovánek. Možná si ta...

Tipy jak se starat o pleť v zimě
Tipy jak se starat o pleť v zimě

… a využít tento čas ve svůj prospěch.Suchá, mastná, smíšená – jednoduše, ať je vaše pleť jakákoliv, v zimě si žádá zvýšenou péči. Už proto, že se víc...

Ošetření pleti laserem nebo IPL světlem? Jaký je mezi nimi rozdíl?
Ošetření pleti laserem nebo IPL světlem? Jaký je mezi nimi rozdíl?

Všichni bychom chtěli mít krásnou pleť bez vrásek. Ale ne všichni jsme kvůli tomu ochotní podstupovat invazivní chirurgické zákroky. Věděli jste, ale ...

Diagnostika pleti: Dopřejte vaší pleti přesně to, co potřebuje
Diagnostika pleti: Dopřejte vaší pleti přesně to, co potřebuje

Všichni toužíme po zdravé a krásné pleti. A nejeden z nás je pro to ochotný udělat opravdu hodně. Od používání drahých krémů a sér až po různá ošetřen...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku