Klinika

Epilace s dlouhodobým efektem (metoda IPL)

Získejte dokonale hladkou pokožku díky IPL ošetření, které zabraňuje opětovnému růstu chloupků na končetinách, zádech, hrudi, intimních oblastech nebo obličeji. Ošetření intenzivním pulsním světlem je neinvazivní léčebná metoda, která působí v hlubších vrstvách kůže a díky tomu má dlouhodobý efekt.  

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Lokální

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

Bez hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

Bez rekonvalescence

Trvání zákroku
Trvání zákroku

30-60 minut

Typ zákroku
Typ zákroku

Laserový zákrok

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S dermatologií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme přirozený výsledek.

Správná kombinace metod
Správná kombinace metod

Kombinujeme několik vhodných metod péče. Vytvoříme ideální plán přesně pro vás.

Epilace intenzivním pulzním světlem

IPL zahřívá kořínky chloupků, které se nachází v hlubších vrstvách kůže a díky tomu folikuly zničí už v zárodku, než vůbec stihnou prorůst na povrch. Výsledkem je tedy dokonale hladká pokožka. Metodu IPL, kterou u nás provádí zkušení lékaři, lze také využít k omlazení pleti, odstranění nežádoucích pigmentací nebo cévek. 

Pro IPL ošetření využíváme přístroj Cellec V system. Ten funguje na principu širokospektrálního světelného výboje, liší se tedy od laseru vlnovou délkou a zasahuje větší plochu. Obsahuje 9 vyměnitelných filtrů s vlnovou délkou přesně určenou pro konkrétní problém a typ pleti. Využívá 300 pulzů za 1 minutu, což umožňuje rychlé ošetření. 

Jak probíhá ošetření metodou IPL?

Při úvodní konzultaci lékař zhodnotí, zda je pro vás ošetření intenzivním pulsním světlem ideální metodou a případně navrhne počet nezbytných opakování. Obvykle to bývají 4 a více sezení, během kterých vám trvale vymizí až 85 % chloupků a ty nově vyrůstající jsou světlejší a jemnější 

 

Před ošetřením: 

Přibližně 4 týdny před ošetřením se doporučujeme vyhnout přímému slunečnímu záření a soláriu, nebo samoopalovacím krémům. Pokožka by neměla být opálená nebo tetovaná. 

Ošetřovanou oblast také předem nedepilujte voskem ani strojkem, chloupky by v době IPL ošetření měly mít délku cca 0,5 mm

Průběh ošetření: 

 

Protože se jedná o neinvazivní metodu, není nutná anestezie. Při ošetření využívá speciální hlavice intenzivní světlo, které dopadá na vybranou oblast a proniká do hlubších vrstev kůže. 

Díky tomu, že námi používaný Cellec V system světelné paprsky naprosto přesně filtruje, záření nepoškozuje okolní tkáně. Ošetření trvá asi 20–60 minut

 

Po ošetření: 

Není nutná žádná rekonvalescence, maximálně se může se objevit lehké zarudnutí kůže nebo modřinky, které zmizí do několika dnů. V rámci péče po ošetření doporučujeme zintenzivnit používání hydratačních krémů.

Svěřte se do rukou odborníků

Zapomeňte na neustálé holení nebo bolestivé trhání chloupků. Naši doktoři vám zajistí dokonale hladkou pokožku už během čtyř sezení. 

  • Ošetření na míru přesně podle vašeho typu pleti a dalších potřeb.  
  • Ozveme se vám do 24 hodin 
  • Zákrok provedený lékařem už za 20 minut.

Slova našich klientů

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku