Klinika

Staňte se členem ABClinic Clubu

Věrnostní program, ve kterém ušetříte Vy nebo Vaši blízcí. Slevu formou voucheru získáte z hodnoty absolvovaného zákroku a můžete ji využít do 12 měsíců od vydání na jakékoli další ošetření, nákup produktů, nebo konzultaci. Platí i na balíčky. Voucher je přenosný, můžete ho darovat jiné osobě.

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Člen ABClinic Clubu získává

  • možnost využít získanou slevu k dalšímu ošetření na klinice
  • možnost darovat slevu jiné osobě, která ji může využít na zákrok podstoupený na klinice
  • sleva je platná po dobu jednoho roku od data vystavení
  • člen klubu se vždy může sám rozhodnout, zda slevu / slevy, ať již v plné výši nebo částečně, použije nebo si ponechá na další ošetření
Podmínky členství
NÁZEV

Slova našich klientů

Zvětšení prsou MUDr. Vanesa Lovětínská

Koncom minulého roka som na klinike podstúpila augumentáciu pŕs. Chcem sa z celého srdca poďakovat celému tímu ABClinic, všetkým sestričkám za ochotu a krásny prístup, boli ste skvelé. Ale predovšetkým ďakujem pani doktorke Vanese Lovětínskej za jej úžasný a zároveň veľmi profesionálny prístup, za jej zlaté ruky a za moje nádherné nové prsia. Pani doktorka, skvelá práca. Ďakujem Vám veľmi pekne a do budúcna Vám prajem mnoho ďalších spokojných zákazníkov, rovnako, ako som aj ja. 🤩 Cataleya

DHI MUDr. Andrea Mačejová

Chtěl bych moc poděkovat paní doktorce Mačejové a sestřičkám za váš přístup ke mně jako pacientovi při transplantaci vlasů. Během celého zákroku projevovala neustále zájem o to, aby vše probíhalo k mé spokojenosti. Celý průběh zákroku a následná péče mi byla s milým úsměvem srozumitelně vysvětlena. Moc za všechno děkuji. Roman B.

Liposukce MUDr. Otakar Lucák

Již několik let jsem sbírala odvahu k zákroku liposukce podbradku. Ve svých 60 letech již více řeším problémy. Absolvovala jsem zákrok v lokální anestezii a jsem velmi spokojená. Děkuji klinice i celému týmu včetně operujícího lékaře dr. Lucáka. Miroslava H.

Zvětšení prsou MUDr. Matěj Patzelt

Chtěla bych tuto kliniku moc vychválit. Před týdnem jsem tam byla na zvětšení prsů a už samotná konzultace u pana doktora Patzelta byla skvělá. Měla jsem strach a stále jsem váhala zda na to mám jít, ale po konzultaci jsem byla rozhodnutá, že do toho jdu. Pan doktor vše krásně vysvětlil a prostě mě úplně nabil energií. Moc chci také pochválit paní Elen, která se mnou byla v kontaktu, se vším mi poradila a vše zařídila (neskutečně příjemná paní!). A co se týče operace a všeho kolem, bylo to na jedničku. Sestřička, která se o mne celou dobu starala byla neskutečná, víc takových! A samozřejmě práce pana doktora na jedničku. Určitě bych všem tuto kliniku doporučila! Byla jsem velmi spokojena. A moc děkuji 🙂Nicole I.

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.