Klinika

Ošetření jizev pomocí IPL

Terapie IPL neboli ošetření intenzivním pulsním světlem je neinvazivní léčebná metoda, která řeší řadu kožních problémů. Působí v hlubších vrstvách kůže, kde se nacházejí cévy, pigmentové buňky a kolagenní vlákna. Využívá se k omlazení pleti, odstranění nežádoucích pigmentací, cévek i k zabránění růstu chloupků. Ošetření je navíc téměř bezbolestné.  

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Lokální

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

Bez hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

Bez rekonvalescence

Trvání zákroku
Trvání zákroku

30-60 minut

Typ zákroku
Typ zákroku

Laserový zákrok

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S dermatologií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme přirozený výsledek.

Správná kombinace metod
Správná kombinace metod

Kombinujeme několik vhodných metod péče. Vytvoříme ideální plán přesně pro vás.

Co je IPL a jak funguje?

IPL neboli intenzivní pulzní světlo je technologie, která využívá světlo k cílenému ošetření kožních problémů. Světlo je absorbováno pigmentem v jizvě, což pomáhá v procesu hojení a redukci viditelnosti jizev.

IPL světlo je efektivní pro osoby s různými typy jizev, včetně hypertrofických, keloidních a hypotrofických jizev. Je vhodné pro většinu typů pleti a může být aplikované na různých částech těla. 

Co zákrokem získáte 

  • Redukci a zesvětlení jizev 
  • Zlepšení celkového vzhledu pleti 
  • Minimální bolestivost a rychlá rekonvalescence

Jak zákrok probíhá?

Před ošetřením 

Lékař zhodnotí, zda je ošetření pulsním světlem ideální metodou pro daný problém. Během konzultace navrhne počet nezbytných opakování. Obvykle to bývají 3–4 sezení. Přibližně 4 týdny před ošetřením doporučujeme vyhnout se přímému slunečnímu záření a soláriu nebo samoopalovacím krémům.  

Průběh ošetření 

IPL ošetření je neinvazivní metoda, u které není nutná anestezie. Speciální hlavice využívá intenzivní světlo pro ošetření vybrané oblasti, které proniká do hlubších vrstev kůže. Díky tomu, že námi používaný systém Cellec V světelné paprsky naprosto přesně filtruje, záření nepoškozuje okolní tkáně. Ošetření trvá cca 20–60 minut.

Po ošetření 

Po ošetření pulsním světlem se může objevit lehké zarudnutí kůže. Návrat k běžným aktivitám je možný ihned. Po dobu 6 týdnů je nutné vyhýbat se slunění a ošetřovanou oblast chránit krémem s vysokým ochranným faktorem. Pokud by se objevily modřinky související s poškozením drobných cévek, vymizí během několika dnů.  

Důležité informace 

Jak vypadá vaše jizva a které řešení je pro její odstranění nejlepší, musí vždy zhodnotit ošetřující lékař po osobní konzultaci. Včasné objednání může pomoci jizvy efektivněji redukovat.  

Slova našich klientů

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Žít bez akné je snadné!
Žít bez akné je snadné!

Ptáte se, jak může někdo něco takového říct, když vy se svým akné bojujete roky? Vyzkoušeli jste všechna možná ošetření, někdy se kůže opravdu trochu ...

Jak se zbavit akné jednou provždy?
Jak se zbavit akné jednou provždy?

Problematická a aknózní pleť trápí spoustu lidí nejen během dospívání. Podle statistiky z roku 2023 trápí akné 25 % žen a 12 % mužů starších 40 let (y...

Ošetření pleti laserem nebo IPL světlem? Jaký je mezi nimi rozdíl?
Ošetření pleti laserem nebo IPL světlem? Jaký je mezi nimi rozdíl?

Všichni bychom chtěli mít krásnou pleť bez vrásek. Ale ne všichni jsme kvůli tomu ochotní podstupovat invazivní chirurgické zákroky. Věděli jste, ale ...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku