Klinika

Liposukce

Zbavte se nadbytečného tuku v oblasti stehen, břicha, paží nebo podbradku. Liposukce pomáhá v případě, že se vám nedaří zhubnout pomocí upraveného jídelníčku a pravidelného cvičení. Přijďte na nezávaznou konzultaci, na které vám vše rádi vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky.

Dlouhodobě krátké čekací lhůty pro zákroky v Praze.

Typ zákroku
Typ zákroku

Plastická chirurgie

Anestezie
Anestezie

Lokální

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

7-14 dnů

Trvání zákroku
Trvání zákroku

30-60 minut

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.

Nezávazná konzultace
Nezávazná konzultace

Chceme, abyste si byli zákrokem jistí, proto vám rádi vše vysvětlíme.

Liposukce a její typy

V roce 2022 chirurgové provedli po celém světě více než 2,3 milionu zákroků liposukce, což je nárůst o 21,1 % oproti roku 2021. Podle Mezinárodní společnosti estetické plastické chirurgie (ISAPS) liposukce zůstala nejpopulárnějším chirurgickým zákrokem vůbec. Nadbytečný tuk odstraňujeme pomocí tří metod:

Přístroj BODY-JET EVO – Před i v průběhu liposukce operovanou část napouštíme tzv. tumescentním roztokem. Používáme až o 70 % méně tumescentní tekutiny než u klasické liposukce. Výsledek je díky tomu viditelný téměř ihned po zákroku. 

Body-Jet Evo představuje revoluci v liposukci a přenosu tuku. Tato metoda, známá jako WAL (Water Assisted Liposuction), využívá vodní paprsek k uvolnění tukových buněk a jejich bezpečnému odsátí. Odsátý tuk může být použitý pro autologní transplantaci do jiných částí těla, jako jsou prsa, obličej nebo hýždě. Díky speciálnímu zařízení je tuk zbavený nežádoucích látek a je možné jej okamžitě použít k vlastnímu přenosu v nejvyšší kvalitě.  

Body-Jet Evo je navržený pro precizní a šetrné odstranění tukové tkáně a nabízí i možnosti individuálního programování. 

Liposukce a její typy

Tumescentní Liposukce využívá inovativní přístup k odsátí nahromaděného tuku, který nelze odstranit cvičením nebo dietami. Postup zahrnuje aplikaci speciálně připraveného tumescentního roztoku do cílové oblasti těla před samotným odsáváním tuku. Roztok obsahuje naředěné anestetikum a adrenalin, což zajišťuje minimální bolest a eliminaci krvácení během zákroku. 

Jednou z klíčových výhod tumescentní liposukce je rychlá viditelnost výsledků. Provádí se v lokální nebo celkové anestezii.

Lipotouch – Jedná se o neinvazivní přístrojovou liposukci. Lipotouch generuje nízkofrekvenční ultrazvuk, který pomocí kavitace postupně štěpí tukové buňky. Tato metoda je efektivní při kombinaci s lymfodrenáží, využívá se k léčbě celulitidy, odstranění tukových polštářků, řešení nerovností po liposukci, nebo k formování těla.

Jak probíhá liposukce stehen, břicha nebo třeba paží?

Před zákrokem

Vždy je nutná osobní konzultace s naším plastickým chirurgem, který má desítky let zkušeností a doporučí vám vhodnou operační techniku a zároveň předoperační ošetření kůže nebo terapii podkoží pro lepší výsledek. 

Během zákroku

Zákrok se provádí v lokální nebo celkové anestezii v závislosti od rozsahu prováděné liposukce nebo doporučení plastického chirurga. Zákrok může být dlouhý 30 minut i 3 hodiny v závislosti rozsahu a oblastí, ve kterých je prováděn. Je ale vždy bezbolestný a bez viditelných jizev.

Po zákroku 

Po lokálním znecitlivění můžete jít domů už po 30 minutách a už po 2 týdnech můžete vykonávat běžnou práci. Pokud je zákrok proveden v celkové anestezii, je potřebná jednodenní hospitalizace na klinice. 

Slova našich klientů

Liposukce MUDr. Michal Hošek

Jsem naprosto spokojená, velmi milý a vstřícný přístup pana doktora mi pomohl překonat nervozitu. Bříško moc hezké. Děkuji moc 🙂 Markéta C.

Liposukce MUDr. Otakar Lucák

Děkuji dr. Lucákovi za kvalitně odvedenou práci. S výsledkem jsem po půl roce velmi spokojená, zbavila jsem se tuku z bříška a boků liposukcí a vše je, jak má. Velmi ráda doporučím doktora svým známým. Iveta H. 

Liposukce, zvětšení prsou vlastním tukem MUDr. Otakar Lucák

Podstoupila jsem liposukci bříška a zvětšení prsou vlastním tukem u dr. Lucáka. Pan doktor je profesionál, vše mi vysvětlil včetně toho, jak o sebe pečovat po operaci. Na klinice jsem se cítila velmi dobře, děkuji také celému kolektivu. Ráda kliniku doporučím. Andrea T.

Liposukce MUDr. Otakar Lucák

Jsem nadmíru spokojená. Navštívila jsem ABClinic a operoval mě MUDr. Otakar Lucák liposukci podbradku. Podrobně mi vše vysvětlil, také jeho tým je příjemný, hlavně velmi moderní klinika, takže se těším na další zákrok. Mohu pana doktora a také kliniku jen doporučit! Karolína V.

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Liposukce a lipolýza v moderním stylu
Liposukce a lipolýza v moderním stylu

Jestli je tato doba v něčem opravdu výhodná, pak je to čas, který máme pro realizaci svých velkých snů. Cesta za perfektní postavou může být jednou z ...

Jak se dělá liposukce a jaké jsou výsledky?
Jak se dělá liposukce a jaké jsou výsledky?

Liposukce, známá také jako lipoplastika, je kosmetickým chirurgickým zákrokem, při kterém se pomocí tenké kanyly odstraňuje nadbytečný tuk z určitých ...

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko dík...

Víte, jaký je rozdíl mezi liposukcí, lipolýzou a lipofillingem?
Víte, jaký je rozdíl mezi liposukcí, lipolýzou a lipofillingem?

Každý z nás má na těle oblast, kde prostě vždycky bude mít nějaký ten tuk navíc, i kdyby se stavěl na hlavu. Někomu se tuk více ukládá na stehnech, ně...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku