Klinika

Ošetření očních víček a kruhů pod očima (Blefaroplasma)

Oční víčka a pokožka kolem očí tvoří velmi jemná kůže, která snadno povoluje, a spolu s kruhy a tukovými výhřezy nám spolehlivě zajistí unavenou stárnoucí vizáž. Víčka a oční okolí lze spolehlivě ošetřit řadou účinných neinvazivních metod, které výrazně omladí a osvěží výraz obličeje. 

Díky komplexní péči o oční víčka i okolí budete mít stále svěží a mladistvý výraz. 

 

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

Bez hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

Bez rekonvalescence

Trvání zákroku
Trvání zákroku

30-60 minut

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S dermatologií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme přirozený výsledek.

Správná kombinace metod
Správná kombinace metod

Kombinujeme několik vhodných metod péče. Vytvoříme ideální plán přesně pro vás.

Blefaroplasma

Vrásky na očních víčkách a kožní nadbytky 

Kůže na očních víčkách s narůstajícím věkem velmi rychle ztrácí elasticitu a ztenčuje se. Její pokles pak může být tak velký, že se stává nejen estetickým, ale i funkčním problémem. Kůže totiž může zasahovat až do zorného pole a ztěžovat pohyb očních víček. To způsobuje únavu, nadměrné slzení a pocit trvalého diskomfortu. Pokleslá oční víčka lze ošetřit buď klasickou chirurgickou cestou, nebo neinvazivně pomocí přístroje PLASMATEC, který pracuje na principu frakční plazmy.

 

Tukové výhřezy 

Pokud dojde k uvolnění očního svalu a vaziva v okolí očního víčka, dochází ke vzniku tukových výhřezů. Ty se projevují jako váčky uložené pod očima, případně v oblasti vnitřního koutku horního víčka. Protože vznik tukových výhřezů není záležitostí jen věku, ale i dědičnosti, mohou se váčky objevovat i u velmi mladých lidí. V případě tukových výhřezů je možné provést jejich odstranění chirurgickou cestou, případně zkombinovat ošetření s některou z neinvazivních metod určených na zpevnění kůže.

Kruhy pod očima 

Tmavé kruhy pod očima jsou velmi častým problémem. Kůže v okolí očí je velmi jemná a bohatě cévně zásobená, proto jsou na očním okolí velmi rychle vidět jakékoliv změny. Pokud se kruhy pod očima objeví výjimečně, většinou to souvisí s nedostatkem spánku, hydratace nebo stresem. Svou roli hraje i nadměrná konzumace soli a nedostatek vitaminu A. V některých případech je hlavní příčinou zvýšená pigmentace kůže zapříčiněná mikroskopickým propouštěním drobných kožních cévek a oxidací červeného krevního barviva v oblasti očí. 

Prvním pomocným krokem v řešení kruhů pod očima je dostatek odpočinku, zvýšený přísun vitaminů. Pomoci může také správně zvolená kosmetika, například s obsahem antioxidantů a vitaminu C, které zajistí projasnění pleti. Účinná může být také jemná masáž očního okolí, která stimuluje lymfatické cesty. K zesvětlení pigmentace je možné využít také jemné chemické peelingy. 

 

Vrásky kolem očí 

Oční okolí je velmi náchylné k tvorbě vrásek. Často to jsou vějířky, jejichž tvorba je výrazně spojená s mimikou. Zde je velmi účinná kyselina hyaluronová, ať už ve formě kožních výplní, nebo jako součást mezoterapeutických sér. Pomoci může také karboxyterapie, plazmaterapie, ošetření systémem Cellec V či Ultracel. 

Pravidelná péče o oční víčka a okolí je nesmírně důležitá, neboť právě tato oblast velmi rychle prozradí skutečný věk. Neváhejte se proto s námi poradit, jak nejlépe o oblast očí pečovat.

Co ošetřením získáte a jak to probíhá?

Co zákrokem získáte 

  • Neinvazivní odstranění uvolněné kůže očních víček pomocí přístroje Plasmatec 
  • Vyhlazení vrásek kolem očí, odstranění kruhů pod očima 
  • Výsledek viditelný ihned po ošetření 
  • Kombinace dalších metod dle doporučení lékaře

 

Důležité informace 

Blefaroplasma je neinvazivní ošetření očních kontur, které umožňuje napravit pokleslá víčka a tukové usazeniny, díky nimž je vzhled unavený a zestárlý, čímž se zlepší vzhled obličeje.

Před ošetřením 

Lékař na konzultaci posoudí, zda je pro vás ošetření blefaroplasma vhodné, nebo je nutná invazivnější metoda blefaroplastika. 

 

Průběh ošetření 

V závislosti na potřebách pokožky lékař dodává do pokožky v různých úrovních a režimech plazmovou energii, aniž by se dotýkal kůže. Provádí se s lokální anestezií, procedura trvá asi 30 minut. 

 

Po ošetření 

Po zákroku může dojít k zarudnutí, svědění kůže, nebo otokům. Všechny tyto reakce jsou dočasné a vymizí po několika hodinách či dnech. Vždy je nutné pečovat o pokožku dle doporučení ošetřujícího lékaře.

Slova našich klientů

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Tipy jak chránit pleť přes léto
Tipy jak chránit pleť přes léto

…a vyhnout se nejen nežádoucím pigmentacím.Čas léta a slunce je tady a většina z nás myslí na to, jak si co nejvíc užít letních radovánek. Možná si ta...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku