Klinika

Niťový lifting

Estetická medicína nabízí různé možnosti, jak dosáhnout mladistvého vzhledu a zlepšit kvalitu pokožky. S niťovým liftingem, který se v posledních letech stal jednou z nejvyhledávanějších a nejúčinnějších technik v této oblasti, zajistíme vypnutí vaší pleti a vyhlazení vrásek, a to do pouhých 45 minut.

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Lokální

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

Bez hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

1-3 dny

Trvání zákroku
Trvání zákroku

30-60 minut

Typ zákroku
Typ zákroku

Plastická chirurgie

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.

Bez nutnosti celkové anestezie
Bez nutnosti celkové anestezie

Zákroky provádíme pod lokální anestezií, což snižuje bolest a urychluje rekonvalescenci.

Zbavte se vrásek na obličeji

Tradiční facelifty často vyžadují invazivní chirurgické zákroky a anestezii. My vám však nabízíme modernější alternativy: 

Niťový lifting: Tento zákrok využívá speciální nitě, které se vkládají pod kůži, aby vypnuly a zpevnily pokožku. Je to méně invazivní metoda s rychlou rekonvalescencí. 

U-niťový lifting: Jedná se o revoluční metodu v oblasti niťového liftingu. Používáme 2–4 dvouvláknové PDO nitě, které efektivně vypnou celý obličej. Zákrok je neinvazivní a bez použití skalpelu, ale s efektem srovnatelným s operačním minifaceliftingem. 

Chcete rychle vyhladit vrásky a obnovit kontury obličeje? Sáhněte po niťovém liftingu, který zajistí okamžité a efektivní zpevnění pleti

 

Výhody niťového liftingu 

 • Lifting obočí otevře pohled očí 
 • Odstranění dvojité brady 
 • Tvarování kontur, lícních kostí 
 • Pozvednutí ústních koutků 
 • Vypnutí obličeje a dolní čelisti 
 • Zjemnění nosoretních rýh 
 • Prevence stárnutí 
 • Mladistvější vzhled 
 • Lifting a vypnutí ochablé pokožky 
 • Dlouhodobý a přirozený výsledek 

 

Jaké typy nití používáme? 

Nitě APTOS jsou tvořené kyselinou polymléčnou a jsou ideální pro úpravu kontur obličeje a povislých tváří. Jsou vhodné pro věkovou skupinu 35–50 let, stimulují tvorbu kolagenu a efektivně oddalují potřebu chirurgického faceliftu. 

Nitě MINT™ PDO jsou díky inovativní patentované technologii tvarované do 360stupňového spirálového vzoru a nabízí tak okamžité liftingové výsledky s minimální bolestí. Tento typ nití je ideální pro ty, kdo hledají minimálně invazivní alternativu a chtějí stimulovat produkci kolagenu a elastinu. 

 

 

Jak probíhá niťový lifting?

Před zákrokem: Osobní konzultace a příprava 

 • Před samotným zákrokem je důležitá osobní konzultace s naším plastickým chirurgem. Na základě zhodnocení vaší pokožky a anatomických podmínek (např. tvaru a struktury vaší tváře) vám doporučíme nejvhodnější techniku niťového liftingu. 
 • Někdy je nezbytné podstoupit předoperační vyšetření. Doporučujeme také konzultaci s výživovým specialistou, který vám doporučí potravinové doplňky – ty mohou přispět k rychlejšímu hojení. 

Během zákroku: Procedura a délka trvání 

 • Samotný zákrok niťového liftingu se provádí v lokálním znecitlivění a trvá obvykle mezi 15 až 45 minutami, v závislosti na složitosti operace a počtu použitých nití. Na naší klinice používáme širokou škálu nití, včetně nové generace U-nití, které poskytují maximální liftingový efekt s minimálním nepříjemným pocitem. 

 

Po zákroku: Rekonvalescence a péče 

 • Po zákroku je možné, že budete potřebovat krátkou dobu na zotavení. Většina klientů se ale může vrátit k běžným aktivitám už po několika hodinách. Péče o operační ránu je individuální a závisí na zvolené technice. 

Slova našich klientů

Blefaroplastika, niťový lifing ABClinic Art & Beauty

Před 2 týdny jsem podstoupila u ABClinic niťový lifting a plastickou operaci víček v lokální anestezii. Pan doktor mi vše podobně vysvětlil, takže jsem mu plně důvěřovala. Zákrok proběhl v naprostém pořádku, takže moc děkuji. A děkuji také celému týmu včetně recepčních, koordinátorek i sálových sester. Ráda doporučuji. Šárka V.

Niťový lifting MUDr. Petra Ester Hamáčková

Potřebovala jsem lifting obličeje. Dostala jsem doporučení od své kamarádky, že byla u dr. Hamáčkové na injekční aplikaci Radiesse v ABClinic, a byla tak spokojená, že jsem se hned objednala. Jsem velice ráda – absolvovala jsem niťový lifting a určitě doporučuji všem nebát se a přijít probrat všechny problémy s některým z lékařů kliniky. Kromě dermatologie dělají i plastiku. Recepce se o mě krásně postarala a vše bylo na jedničku. Lýdie P.

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Je klíčem k mladistvému vzhledu lifting obličeje, nebo niťový lifting?
Je klíčem k mladistvému vzhledu lifting obličeje, nebo niťový lifting?

Facelift a niťový lifting patří mezi velmi oblíbené zákroky v oblasti plastické chirurgie a staly se synonymem pro boj proti stárnutí. Ale i přesto, ž...

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko dík...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku