Klinika

Bichektomie

Odstranění lícních tukových váčků (Bichectomie) 

Při hubnutí se většina z nás zaměřuje především na problémové partie, jako jsou bříško nebo hýždě, a přitom je to obličej, který jako první reflektuje naši tělesnou váhu. S růstem kil se pomalu zakulacuje a může působit až otekle. Ne vždy však za tímto stavem hledejme nadváhu. Tukové usazeniny způsobují baculatější vzhled a jejich odstranění pomáhá k estetickému tvaru obličeje a zvýraznění čelistní linie. 

Pokud vás příliš vyplněné tváře trápí, pomůže vám bichectomie neboli odstranění lícních tukových váčků.

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Lokální

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

Bez hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

Bez rekonvalescence

Trvání zákroku
Trvání zákroku

30-60 minut

Typ zákroku
Typ zákroku

Plastická chirurgie

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.

Bez nutnosti celkové anestezie
Bez nutnosti celkové anestezie

Zákroky provádíme pod lokální anestezií, což snižuje bolest a urychluje rekonvalescenci.

Co je bichectomie

Bichectomie je skvělým řešením, díky kterému získáte zpět své ztracené sebevědomí. Odstraněním bukálního tuku dojde poměrně rychle a šetrně ke zúžení tváří, zvýraznění lícních kostí, a tím dosáhnete štíhlejšího vzhledu. V ABClinic provádí bichectomii vysoce kvalifikovaní plastičtí a obličejoví chirurgové, kteří respektují proporce obličeje a jeho harmonii. Zákrok je veden tak, aby byla zachována symetrie tváře a výsledek byl maximálně přirozený. 

Co zákrokem získáte 

  • Šetrné a trvalé zeštíhlení baculatých tváří 
  • Jemné zvýraznění lícních kostí při zachování harmonie obličeje 
  • Mladistvý vzhled obličeje 
  • Zvětšení sebevědomí

Jak zákrok probíhá?

Před operací 

Před každou estetickou operací je nutná osobní konzultace. Plastický chirurg zhodnotí, zda je pro vás bichectomie vhodným řešením. 

Zákrok se provádí v místním znecitlivění, čeká vás tedy pouze základní předoperační vyšetření krve. 

Vhodné je zařadit do jídelníčku zhruba jeden týden před vlastním zákrokem některé potravinové doplňky, které dokážou urychlit hojení.

 

Průběh operace 

Bichectomie je zákrokem prováděným v lokální anestezii a trvá zhruba 30 minut. Chirurg intraorálně (zevnitř úst) po drobném naříznutí sliznice úst odstraní část nebo celý tukový váček v oblasti tváří. Pak ranku sešije vstřebatelnými stehy. I když se zákrok obvykle provádí na obou tvářích, v případě asymetrie ho lze provést jen na jedné z nich. 

Po operaci 

Místo zákroku může být následujících pár dní oteklé a mírně zarudlé, obojí ale brzy odezní a nijak vám nebrání v běžných aktivitách. Protože je výkon prováděn uvnitř úst, je nezbytná zvýšená hygiena dutiny ústní. Několik dnů po operaci je potřeba dodržovat speciální pitný režim a jídelníček a vyvarovat se zvýšené fyzické aktivity. Definitivní výsledky operace jsou patrné obvykle do 2 měsíců. 

 

Důležité informace 

Proces stárnutí je bohužel nevyhnutelný a bude pochopitelně trvale ovlivňovat i dlouhodobou stabilitu výsledku bichectomie. Naši specialisté vám doporučí pravidelné procedury a terapie určené ke zpomalení procesů stárnutí obličeje. 

Slova našich klientů

Bichektomie MUDr. Matěj Patzelt

Jaká úžasná zkušenost od konzultace až po pooperační péči! V červnu 2022 jsem podstoupila odstranění bukálního tuku a upřímně nedokážu vyjádřit, jak jsem vděčná za léčbu, kterou jsem dostala v ABClinic. Celá zkušenost od úvodní konzultace až po operaci a sledování byla bezchybná – nemluvě o výsledku, který mi mění život! Operoval MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D., který je fenomenální lékař, umí uklidnit, a to jak svým chováním, tak svým hlasem. Nejen, že se o mě skvěle staral, ale také má roztomilý způsob, jak důkladně a srozumitelně vysvětlit postup, odpovídat na mé otázky, abych se cítila pohodlně. Je to perfekcionista a vysoce nadaný chirurg, který odvedl úžasnou práci při odstraňování mých bukálních tukových polštářků. Navíc tým kolem MUDr. Matěj Patzelta, Ph.D. a klinika, je prostě úžasný! Administrativní tým byl během celého procesu tak profesionální a byl vždy k dispozici, aby velmi trpělivě odpověděl na mé dotazy po celý den a večer. Týdny po operaci mě oslovili, ujistili se, že se vše správně hojí a zda je vše v pořádku. Navíc způsob, jakým se mnou sesterský tým komunikoval před operací a po ní, a jak se o mě postarali bezprostředně po odstranění bukálního tuku, mi dodal pocit bezpečí. Celý proces byl jako sen! Velké díky všem, kteří to umožnili! Jasmin S.

Bichektomie MUDr. Matěj Patzelt

Velké poděkování směřuji koordinátorkám ABClinic, které mi vždy odpověděly na všechny mé dotazy, pomohly naplánovat předoperační vyšetření a všechny další náležitosti. Klinika je velice moderně zařízená, pokoje krásné. Absolvovala jsem bichectomii u dr. Patzelta a výsledek je perfektní. Simone W.

ABClinic Art & Beauty MUDr. Vanesa Lovětínská

Velice sympatická a úžasná paní doktorka, mohu jen doporučit. Michaela S.

ABClinic Art & Beauty MUDr. Otakar Lucák

Skvělá klinika, kam se již po dvou zákrocích stále ráda vracím. Pan MUDr. Lucák je člověk, kterému stoprocentně věřím a celkově je celý tým ABClinic na špičkové úrovni. Vždy usměvavý, připraven pomoci. Kliniku vřele doporučuji. Nela V.

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko dík...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku