Klinika

Vaginoplastika

Vaginoplastika je chirurgický zákrok, při kterém se upravuje tvar pochvy tak, aby co nejlépe odpovídal původnímu stavu, a odstranil se diskomfort způsobený věkem či porodem.  

Plastická operace vaginy vede ke zvýšení sebevědomí ženy, zkvalitnění jejího intimního života a pocitu celkového komfortu. Napomáhá také ke zpevnění pánevního dna, a často přispívá i k řešení močové inkontinence. 

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Celková

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

1denní hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

7-14 dnů

Trvání zákroku
Trvání zákroku

60-120 minut

Typ zákroku
Typ zákroku

Plastická chirurgie

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.

Low-flow anestezie
Low-flow anestezie

Používáme bezpečnou a minimálně organismus zatěžující anestezii. Pacienty po zákroku převážíme rovnou na dospávací pokoj.

Pro koho je operace vhodná

Plastická operace pochvy je ideální pro ženy, které v důsledku porodu, úrazu nebo vlivem menopauzy trpí uvolněním poševních stěn, přičemž pochva může až vyhřezat ven. To způsobuje řadu nežádoucích problémů, jako jsou snížení kvality sexuálního života, vznik inkontinence a pokles sebevědomí. Operace pochvy je také vhodná po radikálním snížení tělesné hmotnosti, které může mít za důsledek uvolnění nadbytečných tkání. Je ideální pro ženy, které chtějí zkvalitnit a zintenzivnit intimní prožitky. 

Co zákrokem získáte 

Zákrok zlepší intimní prožitek ženy. 

Řeší problémy se stresovou inkontinencí a upravuje vaginální struktury do stavu před porodem nebo radikálním snížení váhy.

Jak zákrok probíhá?

Před operací 

Lékař provede vyšetření, zhodnotí problém a doporučí, jaký postup pro ženu bude optimální. Může také spojit vaginoplastiku, například s operací poševní hráze. Většinou se operace provádí v celkové anestezii, tedy bude třeba podstoupit předoperační vyšetření. Termín operace je třeba naplánovat po skončení menstruace.

 

Průběh operace 

Při operaci lékař provede buď pouze plastiku poševního vchodu, nebo plastiku pochvy po celé délce. Při operaci vytne nadbytečnou tkáň a okraje rány sešije vstřebatelnými stehy. Celý zákrok zabere přibližně hodinu. Ošetřená oblast se kryje sterilním krytím.

Po operaci 

Pokud se zákrok prováděl v celkové anestezii, je třeba 1denní hospitalizace, v případě místního znecitlivění odchází klientka do domácí péče. Alespoň týden je třeba dodržet klidový režim. Stehy jsou vstřebatelné, není tedy nutné jejich vyndání. Po týdnu je již možné provádět lehkou kancelářskou práci, plná zátěž se doporučuje až po úplném zhojení. Minimálně týden je třeba dodržovat pečlivou intimní hygienu. 

 

Důležité informace 

Výsledek plastické operace pochvy je zřejmý ihned po operaci. Hodnocení zlepšení sexuálního života je vysoce individuální, obvykle lze hodnotit přibližně za 3–6 měsíců. Pokud žena po vaginoplastice znovu otěhotněla a porodila, nebo se v průběhu věku znovu projevilo uvolnění pochvy, je možné operaci zopakovat. Pro lepší efekt ji zle kombinovat s plastikou hráze, labioplastikou nebo rejuvenací zevního genitálu nebo vaginy. 

 

Slova našich klientů

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Jak vylepšit intimní partie
Jak vylepšit intimní partie

Mnoho žen i mužů trápí potíže v oblasti intimních partií a hledají jejich efektivní řešení. Estetická medicína si s řadou z nich umí velmi dobře porad...

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko dík...

Nový rozměr ženskosti: Zjistěte vše, co potřebujete vědět o plastice vaginy
Nový rozměr ženskosti: Zjistěte vše, co potřebujete vědět o plastice vaginy

Stále více ženám záleží na tom, jak vypadají jejich intimní partie a touží po zkvalitnění sexuálního prožitku. Proto si dnes přiblížíme zákrok, který ...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku