Klinika

Zvětšení prsou v kombinaci s modelací

Problém s malými prsy neřeší jen pouhé vložení implantátů. Často se stává, že prsa jsou pokleslá, poznamenaná například těhotenstvím, kojením nebo výraznou redukcí hmotnosti. Samotné vložení implantátu by v takovém případě nepřineslo vytoužený efekt. Proto je vhodným řešením augmentace poprsí s modelací. Tato kombinace řeší také asymetrie, kdy se menší prs zvětší implantátem a druhý prs se domodeluje do optimálního tvaru. 

Zvětšením prsou s modelací chceme dosáhnout co nejlepšího efektu. Ideální metoda pro ženy, které trápí nejen malá prsa, ale také jejich nežádoucí pokles či nadbytky kůže. 

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Celková

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

1-2denní hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

2-3 týdny

Trvání zákroku
Trvání zákroku

2-4 hodiny

Typ zákroku
Typ zákroku

Plastická chirurgie

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.

Low-flow anestezie
Low-flow anestezie

Používáme bezpečnou a minimálně organismus zatěžující anestezii. Pacienty po zákroku převážíme rovnou na dospávací pokoj.

Pro koho je operace vhodná

Zákrok je ideální pro ženy, které nejsou spokojeny s velikostí prsou, a zároveň se na nich podepsal věk, těhotenství nebo kojení. Zvláště po kojení může dojít k atrofii prsní žlázy, která vede nejen ke zmenšení poprsí, ale i k vytvoření prázdných kožních vaků. Vložením implantátu by se prsa sice zvětšila, ale jejich tvar by stále nebyl uspokojivý, proto se současně provádí modelace. 

Operaci doporučujeme provést ve chvíli, kdy již žena nepočítá s těhotenstvím a kojením, které mohou mít na tvar prsu vliv. Dalším důvodem je i to, že po operaci se již nemusí kojení dařit. 

Operaci je vhodné podstoupit nejdříve půl roku po ukončení kojení, kdy je stav mléčné žlázy již stabilní. 

 

Co zákrokem získáte 

  • Výsledkem operace jsou větší, mladistvě vypadající prsa 
  • Vhodné řešení asymetrie poprsí 
  • Přirozený výsledek 

Jak zákrok probíhá?

Před operací 

V rámci konzultace lékař zhodnotí stav prsou i elasticitu kůže, navrhne typ a velikost implantátu, a také metodu vložení – pod žlázu, pod sval či částečně pod sval. V rámci přípravy na operaci bude třeba podstoupit mamografické vyšetření a předoperační vyšetření.

 

Průběh operace 

Zvětšení prsou se provádí v celkové anestezii. Řezy se vedou nejčastěji od bradavky do podprsní rýhy, takže ve výsledku tvoří tvar kotvy. Operatér nejprve provede vložení implantátu a potom upraví nadbytky kožního krytu. Podle potřeby přemístí prsní dvorec tak, aby prs vypadal mladistvě a přirozeně. V případě asymetrie vloží implantát do jednoho prsu a následně prsa modeluje. Rány uzavře velmi jemným stehem, aby výsledné jizvy byly co nejmenší.

Po operaci 

Hospitalizace obvykle trvá 1 až 2 dny, potom je klientka propuštěna do domácího léčení. Stehy se obvykle používají vstřebatelné bez nutnosti jejich odstraňování. Kompresní podprsenku je potřeba nosit 4 až 8 týdnů. Přibližně po třech týdnech doporučujeme provádět tlakové masáže jizev, které je zjemní a napomohou jejich vyzrávání a blednutí. 

První týden po operaci doporučujeme klidový režim, následně je možné začít vykonávat lehkou práci. Je velmi důležité vyvarovat se zatěžování prsního svalstva, mezi nežádoucí činnosti patří i zvedání malých dětí. K běžným aktivitám je možné se vrátit zhruba po 6 týdnech. Operovanou oblast je třeba chránit před slunečním zářením, a to po několik měsíců. Plně zatížit prsní svaly je možné za 3–6 měsíců.

 

Důležité informace 

Zvětšená modelovaná prsa mají plný objem a působí velmi hezky. V průběhu let však na ně působí gravitace a může se stát, že začnou znovu poklesávat. V takovém případě je možné prsa opět modelovat. 

Slova našich klientů

Augmentace s modelací MUDr. Matěj Patzelt

Před pár dny jsem byla operována na ABClinic. Podstoupila jsem augmentaci s modelací prsou. Tímto chci poděkovat MUDr. Matěji Patzeltovi za skvělou a profi komunikaci, lidský přístup i zákrok. Také děkuji sestřičkám na lůžku, jak se o mne staraly. A rovněž i za kvalitní péči celému týmu. Ráda doporučuji. Lenka P. 

Augmentace s modelací MUDr. Matěj Patzelt

Chci velice poděkovat panu doktorovi Patzeltovi za skvěle odvedenou práci. Byla mi provedená augmentace s modelací a výsledek je skvělý. Konečně jsem si užila léto v plavkách sebevědomě. Operace proběhla bez komplikací a také veškerá pooperační péče včetně sestřiček a celého personálu byla naprosto perfektní. Pan doktor je profesionál. Všem doporučuji a mnohokrát děkuji. Aneta S.

Augmentace s modelací MUDr. Matěj Patzelt

Veliké DĚKUJI panu doktorovi MUDr. Matěji Patzeltovi za nádherně provedenou augmentaci a modelaci prsou. Výsledek předčil mé očekávání. Váhala jsem, a teď jsem velmi šťastná, že jsem se pro kliniku a dr. Patzelta rozhodla. Konzultace byla příjemná, pan dr. mi ukázal, jak budou moje prsa vypadat po operaci s 3D vizualizací. Realita je super! Děkuji také celému týmu ABClinic. Sestřičky jsou laskavé, ochotné. Ochotné. Plánuji řešit ještě bříško, takže na podzim se chystám přijít znovu. Marie P.

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Vše, co potřebujete vědět o reoperacích prsou – zkušenosti našeho specialisty
Vše, co potřebujete vědět o reoperacích prsou – zkušenosti našeho specialisty

Reoperace či reaugmentace prsou je v plastické chirurgii stále častějším zákrokem. Ačkoliv se může zdát, že probíhá téměř stejně jako prvotní operace ...

Jaký prsní implantát je ten pravý?
Jaký prsní implantát je ten pravý?

Snad každá žena, která se poctivě připravuje na zvětšení neboli augmentaci prsou, se na své cestě za vysněným dekoltem zabývá touto otázkou. Existuje ...

Kapsulární kontraktura po zvětšení prsou implantáty a jak jí předejít
Kapsulární kontraktura po zvětšení prsou implantáty a jak jí předejít

Krásná prsa jsou přáním mnoha žen. Dnes již existuje mnoho způsobů, jak docílit atraktivního dekoltu i u žen, kterým od přírody „nebylo dáno“. Jednou ...

Silikonové implantáty, nebo tuková augmentace? Která metoda zvětšení prsou je pro vás vhodnější?
Silikonové implantáty, nebo tuková augmentace? Která metoda zvětšení prsou je pro vás vhodnější?

Toužíte po krásných a plných prsou, která vám dodají sebevědomí a přitažlivost? I když vás příroda bujným a dokonale tvarovaným poprsím neobdařila, dí...

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko dík...

Den dokonalých prsou v ABClinic
Den dokonalých prsou v ABClinic

Domluvte si termín své konzultace dne 15.5.2024 u nás na klinice ABClinic a získejte konzultaci s 3D vizualizací ZDARMA od renomovaných plastických ch...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku