Klinika

Zvětšení prsou (Augmentace) kombinací vlastního tuku a implantátu

Technika kompozitního zvětšení prsou umožňuje kombinovat použití silikonového implantátu a přenosu vlastního tuku. Implantát umožňuje zvětšení prsou, vlastní tuková tkáň přechod mezi podkožím a implantátem obalí a skryje. 

Kombinací prsního implantátu a vlastního tuku lze dosáhnout maximálně přirozeného zvětšení poprsí. Příjemným vedlejším efektem je zformování problematické partie těla liposukcí. 

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Celková

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

1denní hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

14 dnů

Trvání zákroku
Trvání zákroku

60-120 minut

Typ zákroku
Typ zákroku

Plastická chirurgie

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.

Low-flow anestezie
Low-flow anestezie

Používáme bezpečnou a minimálně organismus zatěžující anestezii. Pacienty po zákroku převážíme rovnou na dospávací pokoj.

Pro koho je operace vhodná

Metoda je vhodná pro ženy, u kterých by vložený implantát vypadal nepřirozeně. Jedná se zejména o ženy, které si přejí větší poprsí, ale mají tenkou kůži a okraje implantátu by byly hmatné a viditelné. Díky malému množství vlastního tuku k aplikaci do prsou může být ošetření provedené i u štíhlých žen. 

Co zákrokem získáte 

  • Použitím kombinace implantátu a vlastního tuku docílíme přirozeného vzhledu 
  • Nehrozí riziko odmítnutí vlastní tukové tkáně 
  • Umožňuje výraznější zvětšení poprsí

Jak zákrok probíhá?

Před operací 

Důležitým krokem v rámci přípravy na operaci je konzultace s plastickým chirurgem, který zhodnotí stav kůže a navrhne přesný postup, typ a velikost implantátu. Zároveň vybere oblast, odkud bude odebrána tuková tkáň. Operace se provádí v celkové anestezii a vyžaduje předoperační vyšetření. Nutné bude také mamologické vyšetření. 3 týdny před operací by klientka neměla prodělat žádné infekční onemocnění.

 

Průběh operace 

V rámci operace lékař nejprve provede odběr tukové tkáně z předem dohodnuté oblasti. Tuk se zpracuje ve speciálním přístroji a připraví k transplantaci. Mezitím se provede zvětšení poprsí pomocí vhodného implantátu. Poté je aplikován tuk kolem implantátu, aby ho obklopil a výsledek vypadal co nejpřirozeněji. Prsa jsou kryta sterilním krytím a pevně fixována. 

Po operaci 

Prsa jsou pevně fixována, mohou být lehce oteklá a vykazovat modřiny. Po 1denní hospitalizaci je klientka propuštěna do domácího ošetřování. K uzavření rány se většinou používají vstřebatelné stehy, proto není potřeba jejich odstranění. 

První týden po operaci doporučujeme klidový režim, v dalším týdnu je možné začít s lehkou kancelářskou prací. K běžným fyzickým aktivitám je možné se vrátit za měsíc až 6 týdnů, stále je však nutné dávat pozor na zatěžování prsních svalů. Elastickou podprsenku je třeba nosit přesně podle doporučení lékaře. 

 

Důležité informace 

Zvětšení prsou kombinací prsních implantátů a vlastního tuku je trvalé. Stává se, že objem tuku lehce poklesne, tuk lze však doplnit. Obvykle se to dělá nejdříve po 3 měsících od posledního ošetření. Prsa po zákroku vypadají pevně a mladistvě, nicméně na ně dál působí věk a genetické vlivy. V případě poklesu je lze upravit modelací.

Slova našich klientů

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Vše, co potřebujete vědět o reoperacích prsou – zkušenosti našeho specialisty
Vše, co potřebujete vědět o reoperacích prsou – zkušenosti našeho specialisty

Reoperace či reaugmentace prsou je v plastické chirurgii stále častějším zákrokem. Ačkoliv se může zdát, že probíhá téměř stejně jako prvotní operace ...

Jaký prsní implantát je ten pravý?
Jaký prsní implantát je ten pravý?

Snad každá žena, která se poctivě připravuje na zvětšení neboli augmentaci prsou, se na své cestě za vysněným dekoltem zabývá touto otázkou. Existuje ...

Kapsulární kontraktura po zvětšení prsou implantáty a jak jí předejít
Kapsulární kontraktura po zvětšení prsou implantáty a jak jí předejít

Krásná prsa jsou přáním mnoha žen. Dnes již existuje mnoho způsobů, jak docílit atraktivního dekoltu i u žen, kterým od přírody „nebylo dáno“. Jednou ...

Silikonové implantáty, nebo tuková augmentace? Která metoda zvětšení prsou je pro vás vhodnější?
Silikonové implantáty, nebo tuková augmentace? Která metoda zvětšení prsou je pro vás vhodnější?

Toužíte po krásných a plných prsou, která vám dodají sebevědomí a přitažlivost? I když vás příroda bujným a dokonale tvarovaným poprsím neobdařila, dí...

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko dík...

Den dokonalých prsou v ABClinic
Den dokonalých prsou v ABClinic

Domluvte si termín své konzultace dne 15.5.2024 u nás na klinice ABClinic a získejte konzultaci s 3D vizualizací ZDARMA od renomovaných plastických ch...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku