Klinika

Plastická operace břicha (Abdominoplastika)

Abdominoplastika vás zbaví estetických i funkčních problémů. Ať už vás trápí povislé břicho po porodu, kožní val po výrazné redukci váhy, nebo kýla. Plastiku břicha můžete zkombinovat i s liposukcí a plastikou prsou. 

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.
Anestezie
Anestezie

Celková

Pobyt na klinice
Pobyt na klinice

2denní hospitalizace

Trvání rekonvalescence
Trvání rekonvalescence

6 týdnů

Trvání zákroku
Trvání zákroku

2-4 hodiny

Typ zákroku
Typ zákroku

Plastická chirurgie

5539+ spokojených klientů
5539+ spokojených klientů

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.

Lékaři s 20letou praxí
Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.

Low-flow anestezie
Low-flow anestezie

Používáme bezpečnou a minimálně organismus zatěžující anestezii. Pacienty po zákroku převážíme rovnou na dospávací pokoj.

Co abdominoplastika řeší?

Během abdominoplastiky dochází k posílení rozestoupených svalů břišní oblasti a odstranění nadbytečné kůže s podkožním tukem, čímž je dosaženo opětovného napnutí a rovnosti bříška. Tímto zákrokem se rovněž snižují strie a zejména zastavuje proces povolování břišní stěny. Celý chirurgický zákrok se provádí za celkové anestezie a obvykle trvá 2–3 hodiny. Doba rekonvalescence po operaci se pohybuje kolem 4 týdnů. Je však důležité si uvědomit, že účinek operace je dlouhodobý, a pokud nedojde k výrazné změně hmotnosti v budoucnosti, není nutné podstupovat zákrok znovu. 

Můžete zvolit i miniabdominoplastiku, při které operujeme oblast od pupku dolů. I v tomto případě můžete zákrok kombinovat s liposukcí břicha.

Jak se liší klasická abdominoplastika a miniabdominoplastika? 

Klasická abdominoplastika – je vhodná, pokud vás trápí větší množství přebytečného tuku. Chirurg vede řez až u podbřišku od boku k boku, odstraní přebytečnou kůži a tuk, svaly břišní stěny upraví nebo sešije, aby byly pevnější, a pupík přesune na novou pozici. 

Miniabdominoplastika – zvolte v případě, že chcete odstranit přebytečný tuk a povislou kůži v oblasti podbřišku, ne kolem pupku. Jeho pozice se při miniabdominoplastice nemění. Tento zákrok vám pomůže zpevnit svalstvo podbřišku. 

Jak plastika břicha probíhá?

Před zákrokem 

Před plastikou operací je nutná konzultace s naším plastickým chirurgem, který má desítky let zkušeností a který pro vás vybere nejvhodnější typ abdominoplastiky. Ta se provádí v celkové anestezii. 

Během zákroku 

Operace může trvat 2–3 hodiny.  

 

Po zákroku 

Operace vyžaduje krátkodobou hospitalizaci. Po 2 týdnech můžete vykonávat běžnou práci a po 4 začít sportovat.

Slova našich klientů

Plastická operace břicha MUDr. Michal Hošek

K panu doktorovi jsem šla s velkým převisem na břichu po porodu. Zákrok jsem plánovala už dlouho a lituji, že jsem ho odkládala. Pan doktor si s bříškem vyhrál, což je vidět i na krásném výsledku. Rekonvalescence je taky dobrá, bolesti se dají zvládnout. Renata

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

Chci konzultaci zdarma
Finance

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepš...

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko dík...

Všechny aktuality

Objednejte se na konzultaci zdarma

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Zprávu jsme úspěšně odeslali.
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku