Diagnostika pleti, komplexní analýza kůže

Diagnostika pleti a komplexní analýza kůže

Dermatologie

Disponujeme moderními diagnostickými a lékařskými přístroji, které využívá v České republice pouze naše klinika.

Pro všechny diagnostiky využíváme nejmodernější přístroje, které pomohou k léčbě dermatologických, estetických, nebo zdravotních potíží.

Poznejte svou pleť z druhé strany! Z té zdravé a krásné.

Každá pokožka je individuální a potřebuje vždy konkrétní péči i vhodný kosmetický produkt dle vaší pleti. Všechna znaménka, úroveň melaninu a pigmentové skvrny jsou pro zdravou pokožku důležité vždy analyzovat.

Přirozené stárnutí kůže se projevuje u každého stejně, jen na každém však záleží, jak se o pokožku preventivně stará. Anti-age metody mohou stárnutí oddálit.

Jednou z důležitých diagnostik je analýza vlasů a vlasové pokožky. Jen tak zjistíte, zda netrpíte dermatologickými problémy, nebo alopecií (nadměrným vypadáváním vlasů). Úspěšná léčba se vždy zakládá na správné diagnostice. DHI vytvořilo systém diagnostiky alopecie sestávající z dermatologického vyšetření, jenž stanoví typ alopecie a okolnosti, na které bude brán ohled v průběhu léčby při transplantaci vlasů. Následný test alopecie vyhodnotí, jak velký je problém a množství vlasů vhodných k transplantaci, analýza DNA určí vhodnou farmakologickou terapii.

Co zákrokem získáte

  • Analýza znamének vám může zachránit život
  • Diagnostika pleti dodá pokožce správnou péči pro zdravý a krásný vzhled
  • Trichologické vyšetření vám může pomoci s vypadáváním vlasů nebo dermatologickými problémy vlasové pokožky

Video

Před / Po

Před ošetřením

Lékař na konzultaci posoudí, zda je pro vás ošetření blefaroplasma vhodné, nebo je nutná invazivnější metoda blefaroplastika.

Průběh ošetření

V závislosti na potřebách pokožky lékař dodává do pokožky v různých úrovních a režimech plazmovou energii, aniž by se dotýkal kůže. Provádí se s lokální anestezií, procedura trvá asi 30 minut.

Po ošetření

Po zákroku může dojít k zarudnutí, svědění kůže, nebo otokům. Všechny tyto reakce jsou dočasné a vymizí po několika hodinách či dnech. Vždy je nutné pečovat o pokožku dle doporučení ošetřujícího lékaře.

Důležité informace

Přesnou diagnostickou proceduru vám navrhne dermatolog. Neváhejte si vždy včas objednat.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám