Diagnostika pleti, komplexní analýza kůže

Diagnostika pleti a komplexní analýza kůže

Korektivní péče

Disponujeme moderními diagnostickými a lékařskými přístroji, které využívá v České republice pouze naše klinika.

Pro všechny diagnostiky využíváme nejmodernější přístroje, které pomohou k léčbě dermatologických, estetických, nebo zdravotních potíží.

Poznejte svou pleť z druhé strany! Z té zdravé a krásné.

Každá pokožka je individuální a potřebuje vždy konkrétní péči i vhodný kosmetický produkt dle vaší pleti. Všechna znaménka, úroveň melaninu a pigmentové skvrny jsou pro zdravou pokožku důležité vždy analyzovat.

Přirozené stárnutí kůže se projevuje u každého stejně, jen na každém však záleží, jak se o pokožku preventivně stará. Anti-age metody mohou stárnutí oddálit.

Jednou z důležitých diagnostik je analýza vlasů a vlasové pokožky. Jen tak zjistíte, zda netrpíte dermatologickými problémy, nebo alopecií (nadměrným vypadáváním vlasů). Úspěšná léčba se vždy zakládá na správné diagnostice. DHI vytvořilo systém diagnostiky alopecie sestávající z dermatologického vyšetření, jenž stanoví typ alopecie a okolnosti, na které bude brán ohled v průběhu léčby při transplantaci vlasů. Následný test alopecie vyhodnotí, jak velký je problém a množství vlasů vhodných k transplantaci, analýza DNA určí vhodnou farmakologickou terapii.

Co zákrokem získáte

 • Analýza znamének vám může zachránit život
 • Diagnostika pleti dodá pokožce správnou péči pro zdravý a krásný vzhled
 • Trichologické vyšetření vám může pomoci s vypadáváním vlasů nebo dermatologickými problémy vlasové pokožky

Video

Před / Po

Před ošetřením

Lékař na konzultaci posoudí, zda je pro vás ošetření blefaroplasma vhodné, nebo je nutná invazivnější metoda blefaroplastika.

Průběh ošetření

V závislosti na potřebách pokožky lékař dodává do pokožky v různých úrovních a režimech plazmovou energii, aniž by se dotýkal kůže. Provádí se s lokální anestezií, procedura trvá asi 30 minut.

Po ošetření

Po zákroku může dojít k zarudnutí, svědění kůže, nebo otokům. Všechny tyto reakce jsou dočasné a vymizí po několika hodinách či dnech. Vždy je nutné pečovat o pokožku dle doporučení ošetřujícího lékaře.

Důležité informace

Přesnou diagnostickou proceduru vám navrhne dermatolog. Neváhejte si vždy včas objednat.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.