Soft Plus

Soft Plus

Přístroje pro diagnostiku pleti

Díky několika typům sond a prostřednictvím integrované kamery poskytuje systém Soft Plus digitální i vizuální hodnocení.

Jedinečný, zcela samostatný systém hodnocení stavu kůže, celulitidy a vlasové pokožky.

Co přístrojové ošetření nabízí

Soft Plus je jedinečný, zcela samostatný systém hodnocení stavu kůže, celulitidy a vlasové pokožky. Jedná se o objektivní, velmi přesné vědecké posouzení, které umožňuje odborníkům navrhnout nejefektivnější řešení problému. Klient tak získává podrobnou zprávu o analyzované oblasti a také veškerá doporučení vyplývající ze získaných dat. Pomocí systému Soft Plus lze zjistit stav hydratace kůže, její pružnost, množství kožního mazu a pH.

Zhodnotí také rovnoměrnost pigmentací, hladinu melaninu a biologický věk kůže, fototyp a teplotu. Klient dostává informaci, jak moc je jeho kůže citlivá a jakou má toleranci vůči UV záření a různým laserovým ošetřením. Metodu lze využít na různých částech těla, systém disponuje například programem na zhodnocení kůže rukou, vlasové pokožky, velmi využívané je zjištění stavu celulitidy a zadržování vody v těle.

Co zákrokem získáte

  • Efektivní řešení problému
  • Diagnostika pro pokožku celého těla
  • Zdravější pokožka

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Každý odborník ví, že základem úspěšné léčby a péče je dokonalá znalost konkrétního problému. A právě díky tomu je systém Soft Plus oblíbeným u špičkových odborníků po celém světě.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám