Body-Jet Evo

Body-Jet Evo

Lékařské přístroje

Liposukce zeštíhluje a přetváří konkrétní oblasti těla odstraněním přebytečných tuků a zlepšením proporcí Vašeho těla. Body-Jet Evo je revoluce v liposukci a přenosu tuku.

Jeden z nejmodernějších přístrojů pro odsávání tuků.

Co přístrojové ošetření nabízí

Metodou WAL (Water assisted liposuction) je využito vodního paprsku k rozvolnění tukových buněk od okolních struktur a jejich bezpečné odsátí z těla. Odsátý tuk může být odstraněn z těla bez následného využití, nebo tuk použijeme pro autologní transplantaci tukových buněk do jiných částí těla, např. prsou, obličeje, rtů, víček, hýždí apod.

Za použití speciálního zařízení můžeme rychle a bezpečně uvolnit tuk tak, abychom zachovali maximální vitalitu tukových buněk určených k přenosu. Přístroj zbaví tuk nežádoucích látek, filtrací odstraní fibrózní vazivo, a nakonec provede koncentraci tuku tak, aby jej bylo možno okamžitě použít k vlastnímu přenosu v nejvyšší kvalitě. Jedná se o uzavřený systém, který významným způsobem snižuje riziko infekce a poškození tukových buněk. Tím je výsledný efekt po přenosu tuku výrazně lepší než při použití jiných metod. Takto připravený tuk je možno použít pro body contouring (zvětšení prsů, rtů, hýždí, vyhlazení vrásek obličeje) nebo i při kombinovaných operacích, kde se použije implantát a doplněním tuku se výrazně zjemní viditelnost okrajů implantátů.

Výhody při použití Body-Jet EVO:

 • Při tumescenci můžeme použít až o 70 % méně roztoku vpraveného do těla
 • Získáváme vysoce kvalitní tukovou tkáň vhodnou k okamžitému přenosu tuku
 • Regulovatelná síla vodního paprsku redukuje poškození okolních tkání
 • Zkracuje se doba rekonvalescence
 • Snižuje se bolestivost po operaci

Body-Jet Evo je navržený tak, aby precizně a šetrně odstranil menší objem tukové tkáně, kterou lze využít následně pro autologní transfer. Kromě moderního konceptu ovládání s různými přednastaveními pro liposukci a přenos tuku jsou k dispozici další možnosti individuálního programování.

 • Koordinovaný kompletní systém s aplikátory WAL, kanylami a LipoCollector
 • Navrženo pro rozšíření systému pro získávání a aplikaci kmenových buněk
 • Jednoduchá manipulace a snadná obsluha s dotykovou obrazovkou
 • Inteligentní monitorování vodního paprsku
 • Inovativní řízení sání pro rovnoměrné odsávání

Co zákrokem získáte

 • Precizní a šetrné odstranění tukové tkáně
 • Permanentní odstranění tuku
 • Zpevnění těla
 • Vytvarování kontur v problematických partiích
 • Možnost kombinace s plastikou břicha
 • Zkrácení doby rekonvalescence
 • Menší bolestivost
 • Bez porušení okolní tkáně

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

….

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Když jsem šla poprvé na tuto kliniku na Acryos vůbec jsem nevěděla co čekat … První dojem na klinice jsem měla “WoW” krásný místo … Poté mě čekala úžasná Adélka Voráčková, hrozně milá dáma… a nakonec ACRYOS. Mám doporučeno 5 terapií.. Jsem teď po 3 a vážně se nestačím divit. Sice sportuji, ale ze zdravotních důvodů jsem musela být teď 14 dní úplně v klidu a odpočívat a i přesto mám dole už asi 8 kg .. Voda, kterou jsem po operaci zadržovala, je pryč ..a vidět je to hodně i na porovnání fotek, které jsou k vidění na stránkách ABClinic s mým souhlasem. Takže za mě určitě moc moc doporučuji. Johana R.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní přístrojová ošetření
 • K Adel som zacala chodit pred 15 mesiacmi. Povodne som prišla na kliniku kvôli brusku na Acryos od Reneve. Pred pár rokmi som schudla skoro 30kg a mám na bruchu extra kožu, radikálne chirurgické riešenie nechcem, tak sme skúsili intenzívne Acryos na brucho, 5 týždňov / 1x do týždňa. Áno, bolo to časovo náročné, ale keď vidíte výsledky tak neváháte si ten čas nájsť. Popri bruchu som sa začala zaujímať o ošetrenia tvare. Nemám žiadne extra problémy, ale asi ako každá žena 45+ vrásky, hydratacia a gravitácia na spodnej časti a krku . Zacala som pravidelne ošetrenia 1x v 4-6 týždňových intervaloch. Vždy som si dala brucho a tvar. Kožu na bruchu sa nám podarilo vyhladiť (popritom ale intenzívne cvičím) a tvar je krasne vyhladena a hydratovana. Na tvar chodím stále pravidelne, bruško opäť pridám pred letom . Adel mi vždy vyberie tu najvhodnejšiu procedúru podľa stavu pokožky. Úplne jej v tomto dôverujem, len si objednam termín a ona vyberie. S Adel sa aj radim ohľadom výberu kozmetiky, vymieňame si skúsenosti a poznatky. Ma veľký prehľad o kvalitnej kozmetike na trhu a vždy ma prekvapí niečím novým. Na klinike maju aj Reneve pletovu a telovu kozmetiku a co som na jej radu skúsila, bolo super. Adel a Reneve doporučujem všetkým známym! Treba skúsiť! Mirka N.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Touto cestu bych chtěla velice poděkovat specialistce DiS. Adel Voráčkové za skvělou práci při neinvazivním zákroku. Jsem maminka 4 dětí a moje kůže v oblasti břicha byla těmito těhotenstvími značně poznamenána. Výsledek několika procedur vyšel nad mé očekávání. Na jiné klinice mi bylo řečeno: „pouze operativně, jinak to nepůjde”, ale ono to šlo. Proměna mého bříška je neuvěřitelná. Procedura nejenže nebolí, ale je navíc v přítomnosti DiS. Adel Voráčkové velmi příjemným zážitkem. Je to neuvěřitelně milá, vřelá a empatická osoba. Mohu všem jen vřele doporučit. Samotné prostředí kliniky je velmi elegantní a vždy jsem se setkala pouze s pozitivním přístupem. Jana L.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou. Julie B.

  Přístrojová ošetření
  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.