Mnoho žen i mužů trápí potíže v oblasti intimních partií a hledají jejich efektivní řešení. Estetická medicína si s řadou z nich umí velmi dobře poradit. Pomáhá ženám při nespokojenosti s tvarem či velikostí stydkých pysků, odstraní projevy stárnutí v oblasti intimních partií, mužům nabízí řešení při problémech s příliš úzkou předkožkou nebo velikostí penisu.

Jak vylepšit intimní partie

Úprava stydkých pysků
Jedním z velmi častých problémů u žen je nespokojenost s tvarem a velikostí stydkých pysků. Často se objevuje vrozená asymetrie pysků nebo malé pysky přesahují velké. To přináší funkční i estetické potíže. K poškození stydkých pysků může dojít také v důsledku úrazu nebo těžkým porodem. Vliv na vzhled stydkých pysků má také stárnutí, kdy dochází k povolení kůže, vazivových tkání a úbytku tuku. Tyto potíže umíme velmi efektivně odstranit, a to buď chirurgickou úpravou, tzv. labioplastikou nebo neinvazivními metodami.

Při labioplastice upravíme velikost a tvar malých i velkých stydkých pysků a provedeme jejich zpevnění. Jedná se o šetrný chirurgický zákrok s krátkou dobou rekonvalescence a velkým efektem.

Stydké pysky poznamenané stárnutím lze také omladit pomocí laseru nebo unikátním přístrojem Revigen. Ten v sobě propojuje radiofrekvenci a HIFU metody, které způsobí, že dojde ke stažení a zpevnění tkání stydkých pysků.

Omlazení vaginy
V důsledku porodů, ale také s přibývajícím věkem dochází k ochabnutí či přetrhání vláken poševní stěny. To s sebou přináší řadu nepříjemných potíží – dochází k poklesu kvality sexuálního života, vagina se uvolňuje a problém může přispívat k močové inkontinenci. Zpevnit a omladit vaginální stěny lze nejen klasickou chirurgickou cestou, ale také pomocí neinvazivních ošetření laserem nebo radiofrekvencí.

Při laserovém omlazení vaginy přístrojem EdgeOne dochází k prohřívání tkáně a podnícení tvorby kolagenních vláken. Díky tomu se tkáně zpevňují a napínají. Výhodou ošetření tímto přístrojem je rychlost a přesnost. Ošetření se obvykle několikrát opakuje, nicméně není žádnou zátěží a ihned po něm je možné vrátit se do běžného života. Efekt omlazení pochvy nabíhá postupně, tak jak dochází k tvorbě nového kolagenu.

Další, velmi efektivní variantou omlazení vaginy je využití radiofrekvenčního přístroje Revigen. Ten nastartuje obnovu kolagenu a elastinu, čímž se vaginální stěna zpevní a zvýší se její pružnost. Omlazení vaginy radiofrekvencí je velmi komfortní, nebolestivé a přispívá ke zlepšení sexuálního života a dosažení orgasmu.

Obřízka v dospělosti
Stejně jako ženy, také muže trápí řada problémů v oblasti intimních partií. Nejčastěji se jedná o potíže se zúženou předkožkou, která bývá zdrojem zánětů a příčinou dyskomfortu v sexuálním životě.

Trvalým řešením problému je obřízka, která se provádí v závislosti na rozsahu potíží celá, případně částečná. Vždy však dbáme na to, aby jizva byla co nejmenší a dostatečně pružná, aby nebyla narušena funkčnost, zejména kvalita sexuálního života. Obřízku muži podstupují také z náboženských důvodů. Vše u nás probíhá zcela diskrétně a soustředíme se na minimalizaci bolesti po zákroku.

Větší penis
Mnoho mužů také trápí velikost penisu a hledají cestu, jak penis zvětšit. I v tomto případě jsme připraveni pomoci. Ačkoliv tyto metody mají své limity, mohou muži přinést zvýšení sebevědomí a spokojenost.

Protože penis je tvořený topořivými tělesy, které nelze nahradit, provádí se zvětšení objemu penisu pomocí vlastního tuku, případně aplikací kyseliny hyaluronové. V obou případech dochází k efektivnímu zvětšení obvodu penisu, obvykle až o 30%. Efekt zákroku se zvýší, pokud se tuk odebírá z bezprostředního okolí penisu, kdy penis opticky vystoupí a jeví se větší.

V případě krátkého penisu je možné podstoupit jeho prodloužení. Metoda spočívá v uvolnění vazů penisu v oblasti spony stydké. Ačkoliv se jedná o zákrok, který je zejména optický, může muži výrazně zvýšit sebevědomí. Je však třeba vědět, že rozsah prodloužení penisu je závislý na délce uvolněných vazů a je tedy třeba mít realistická očekávání.

Potíže v intimních partiích umíme řešit. Nebojte se přijít, zažijete pochopení a respekt k vaší intimitě!

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Zprávu jsme úspěšně odeslali.

Mohlo by vás také zajímat

Nový rozměr ženskosti: Zjistěte vše, co potřebujete vědět o plastice vaginy
Nový rozměr ženskosti: Zjistěte vše, co potřebujete vědět o plastice vaginy

Stále více ženám záleží na tom, jak vypadají jejich intimní partie a touží po zkvalitnění sexuálního prožitku. Proto si dnes přiblížíme zákrok, který ...

Slevy pro klienty Clever fit Chodov
Slevy pro klienty Clever fit Chodov

Pro klienty Clever fit Chodov nabízí klinika ABClinic Art & Beauty zajímavé slevy

Diagnostika pleti: Dopřejte vaší pleti přesně to, co potřebuje
Diagnostika pleti: Dopřejte vaší pleti přesně to, co potřebuje

Všichni toužíme po zdravé a krásné pleti. A nejeden z nás je pro to ochotný udělat opravdu hodně. Od používání drahých krémů a sér až po různá ošetřen...

Co může za vypadání vlasů a jak mu zabránit?
Co může za vypadání vlasů a jak mu zabránit?

Vypadávání vlasů je pro řadu lidí nepříjemný strašák, kvůli kterému se bojí po česání podívat na hřeben nebo kartáč. Husté a zdravé vlasy totiž obvykl...

Mezoterapie – neinvazivní omlazovací metoda, která dodá vaší pleti svěží vzhled
Mezoterapie – neinvazivní omlazovací metoda, která dodá vaší pleti svěží vzhled

Díváte se na sebe někdy do zrcadla a vidíte, jak se na vaší pokožce podepsal zub času? Přestože sami sobě tvrdíte, že vrásky jsou přirozenou součástí ...

Co obnáší rekonstrukce panenské blány? Zažijte své poprvé podruhé
Co obnáší rekonstrukce panenské blány? Zažijte své poprvé podruhé

Panenská blána – slovní spojení, které nejvíce používají náctileté dívky, pro které je panenství aktuální téma. Jsou ale některé ženy, pro které má ta...

Jak se zbavit chrápání: Příčiny a doporučená léčba
Jak se zbavit chrápání: Příčiny a doporučená léčba

Chrápání není jen rušivým zvukem, ale často také známkou problémů s dýchacími cestami. Pro mnoho lidí se jedná o závažný problém, který může ovlivnit ...

Jaké existují metody transplantace vlasů a jejich výhody?
Jaké existují metody transplantace vlasů a jejich výhody?

Je vaším snem mít husté vlasy, ale příroda vám bohužel v tomto směru nenadělila? Máte štěstí, že žijete ve světě, kde díky moderním technologiím estet...

Jak se zbavit akné jednou provždy?
Jak se zbavit akné jednou provždy?

Problematická a aknózní pleť trápí spoustu lidí nejen během dospívání. Podle statistiky z roku 2023 trápí akné 25 % žen a 12 % mužů starších 40 let (y...

Všechny aktuality