abclinic_plasticka-chirurgie_intimni-partie-muze

Obřízka

Plastická chirurgie

Obřízka je zákrok, který se provádí z hygienických, funkčních, náboženských nebo i estetických důvodů. Při operaci lékař zcela nebo částečně odstraní předkožku penisu, tzv. kožní řasu, která překrývá žalud, vždy v závislosti na potřebách a problému klienta. Mužská obřízka se řadí mezi malé chirurgické zákroky.

I když se klienti za tento zákrok stydí, lékaři naznačují, že obřízka s sebou nese i několik výhod, převážně hygienických. Na naší klinice naleznete pochopení, diskrétnost a citlivou péči.

Pro koho je operace vhodná?

Obřízka je řešením pro muže, kteří trpí zúžením předkožky. Ta nejde přetáhnout přes žalud, hygiena je ztížená a dochází k tvorbě zánětů.

Co zákrokem získáte

 • Precizní a šetrné provedení obřízky tak, aby výsledné jizvy byly co nejmenší
 • Provádíme celou nebo částečnou obřízku, podle potřeb a přání klienta
 • Minimalizace bolestivosti po zákroku
 • Snižuje riziko nákazy HIV

Video

Před / Po

Před operací

Při konzultaci lékař zhodnotí problém a prodiskutuje s klientem, zda požaduje celkovou nebo částečnou obřízku. Seznámí klienta s průběhem zákroku i rekonvalescence. Předem bude nutné podstoupit předoperační interní vyšetření. Je třeba lékaře informovat o všech případných onemocněních a užívaných lécích.

Průběh operace

Obřízka se provádí většinou v celkové anestezii, méně často v místním znecitlivění nebo analgosedaci. Při zákroku lékař vytvoří řezy, které si vyznačil a odstraní část tkáně. Řezy vede tak, aby zachoval maximální pružnost jizvy. Obvykle se k sešití předkožky používá vstřebatelný velmi jemný steh, který jizvu minimalizuje. Zákrok trvá 30–60 minut.

Po operaci

Bezprostředně po zákroku může klient cítit lehkou bolestivost, kterou lze bez problémů zvládnout pomocí doporučených analgetik. Několik dnů je vhodné nošení lehkého prádla a aplikovat speciální mast na ránu. Otok penisu by měl zmizet během několika dnů. Klidový režim je třeba dodržet 2–4 dny. Návrat do zaměstnání je individuální, podle toho, jak se klient cítí. Stehy vypadnou samy přibližně za 8–10 dnů. Sexuální život je možný zahájit po plném zhojení rány, což je přibližně za měsíc.

Důležité informace

Po obřízce se citlivost žaludu sníží, což vede k oddálení vyvrcholení a podle některých odborníků se tím vyřeší problémy s předčasnou ejakulací.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci. Sergio W.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty Sofia P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit! Vanesa P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.