abclinic_dermatologie_karboxyterapie

Karboxyterapie

Korektivní péče

Minimálně invazivní metoda využívající léčebné vlastnosti oxidu uhličitého, který se aplikuje pod kůži. Jeho vlivem dochází k roztažení cév a stimulaci tvorby kolagenu, současně působí lipolyticky, tedy dokáže rozpouštět tuk. Karboxyterapie slouží nejen k vypnutí a omlazení pleti, ale řeší celou řadu dalších kožních problémů.

Naši zkušení specialisté přesně zhodnotí, zda je karboxyterapie vhodná pro váš problém.

Pro koho je ošetření vhodné

Metoda je ideální pro klienty, kteří potřebují omladit pokožku obličeje, zejména okolí očních víček, čela, ústních koutků, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Řeší také jemné vrásky, kruhy pod očima, strie, pigmentové skvrny a problémy s popraskanou kůží. S ohledem na lipolytický účinek je karboxyterapie také osvědčenou metodou na zmírnění celulitidy, uplatňuje se v modelaci problematických partií, například břicha, stehen, boků či podbradku.

Co zákrokem získáte

 • Bezpečná vysoce účinná anti-age metoda bez vedlejších účinků
 • Řešení kožních problémů od vrásek, přes strie až po pigmentové skvrny
 • Napomáhá k odstranění celulitidy a tukových polštářků
 • Zpevnění pokožky

Video

Před / Po

Před ošetřením

Karboxyterapie není náročnou metodou a nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Konzultaci a ošetření lze provést v rámci jedné návštěvy. Lékař nejprve zhodnotí, zda je metoda ideální právě pro váš problém a doporučí počet opakování. Obvykle se jedná o 5–10 sezení v intervalu 1–2x týdně.

Průběh ošetření

Ošetření se provádí ambulantně a nevyžaduje znecitlivění. Injekčně se do kůže a podkoží aplikuje tenkou jehlou netoxický CO2. V průběhu procedury se může objevit velmi mírná bolest v místě, kde se oxid uhličitý aplikuje, někdy je aplikace vnímaná spíše jako mravenčení či pálení. Podle rozsahu ošetřované plochy trvá 1 aplikace zhruba 20 minut.

Po ošetření

Případné nepříjemné pocity odeznívají během několika minut po zákroku. V místě aplikace se mohou objevit drobné modřinky, které se velmi rychle vstřebají. Návrat do běžného života je možný okamžitě, bez žádných režimových opatření. Při pobytu na sluníčku doporučujeme ošetřenou oblast chránit krémem s vysokým ochranným faktorem.

Důležité informace

Výsledky karboxyterapie se projeví přibližně za měsíc a přetrvávají přibližně 6 měsíců. Následně můžete ošetření kdykoliv podstoupit znovu. Co nejlepší výsledky ošetření je vhodné podpořit zdravým životním stylem. Karboxyterapii je možné kombinovat s jinými esteticko-dermatologickými zákroky.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.