abclinic_plasticka-chirurgie_intimni-partie-muze

Frenuloplastika

Plastická chirurgie

Frenuloplastiku (plastiku uzdičky) provádíme nejčastěji při jejím zkrácení (frenulum breve), které způsobuje obtíže zejména při erekci – bolestivost a vznik opakovaných trhlin doprovázených krvácením.

Naši plastičtí chirurgové mají bohaté zkušenosti s efektivním řešením problémů intimních partií.

Pro koho je operace vhodná?

Vhodná pro muže s krátkou uzdičkou, která je symptomatická, tj. vyvolává jakékoli potíže při pohlavním styku, nebo se doporučuje u pacientů s předčasnou ejakulací.

Co zákrokem získáte

 • Uvolnění předkožky
 • Bezbolestný sexuální život
 • Jednoduchý bezpečný zákrok
 • Funkční efekt

Video

Před / Po

Před operací

Před každým zákrokem je třeba konzultace s lékařem, aby posoudil stav problému a zda nebude třeba frenuloplastiku spojit s cirkumcizí (tj. zákrok při zúžené předkožce).

Průběh operace

Výkon probíhá v lokální anestezii, na přání klienta je možná i celková anestezie. Doba zákroku je přibližně 15 minut.

Při výkonu se frenulum příčně protne a následně se podélně rekonstruuje jemnými vstřebatelnými stehy. Tím dojde k jeho prodloužení. Jizva je minimální a kosmetický i funkční efekt velmi příznivý.

Po operaci

Bezprostředně po zákroku může klient pociťovat mírnou bolestivost penisu a může se objevit otok. V den výkonu je vhodný klidový režim, v následujících dnech je doporučeno vyvarovat se větší fyzické či sportovní aktivitě. Otok i bolestivost v průběhu několika málo dní ustupují. Sexuální abstinence je doporučena až do plného zhojení rány, ke kterému dojde za 3–4 týdny.

Důležité informace

V průběhu rekonvalescence až do úplného zahojení rány je potřeba každý den stahovat předkožku směrem ke kořenu penisu, aby se zabránilo vzniku jizevnaté tkáně a opětovnému zkrácení uzdičky.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci. Sergio W.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty Sofia P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit! Vanesa P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.