PRP vlasový plazmalifting

Vlasová injekční regenerace (PRP)

Korektivní péče

Mechanismus přirozené obnovy zdraví, mládí a krásy se skrývá v našem vlastním těle. Krevní destičky jsou totiž schopné stimulovat regeneraci buněk, a tedy pomáhat při hojení a produkci růstových hormonů.

Aktivované krevní destičky při proceduře vlasové injekční regenerace (PRP) stimulují regeneraci pokožky, zpomalují procesy stárnutí a využívají se k léčbě a prevenci vypadávání vlasů.

Pro koho je zákrok vhodný

Muži jsou častěji postiženi vypadáváním vlasů, ale i ženy mohou během menopauzy zaznamenat výrazné ztenčení vlasů. Příčiny alopecie jsou různé, ale mezi hlavní patří hormonální nerovnováha, stres, nedostatek základních vitaminů apod.

Dále jsou to zhoršení prokrvení, snížený přísun kyslíku a nedostatek živin nezbytných pro zdravé vlasy. Vlasová injekční regenerace (PRP) bohatá na krevní destičky je určena pro regeneraci a posílení vlasových kořínků.

Doporučuje se pro poškozené vlasy, problémy s alopecií, a jako prevence proti vypadávání vlasů.

Výhody

 • Látka tělu vlastní bez rizika alergií
 • Posílení vlasových folikulů
 • Zlepšení struktury vlasů
 • Skvělé výsledky při řídnutí vlasů
 • Normalizace vlasové pokožky

Video

Před / Po


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/abclinic.com/abclinic.com/wp-content/plugins/jupiter-donut/includes/helpers/global.php on line 214

Před zákrokem

Jako u všech procedur, je nutné před samotným ošetřením podstoupit konzultaci s ošetřujícím lékařem, který posoudí stav a vhodnost zákroku vlasové injekční regenerace (PRP). Toto ošetření je bezpečné, vhodné pro muže a ženy v každém věku, kteří se snaží bojovat proti vypadávání vlasů, chtějí podpořit růst vlasů a získat zdravé a silné vlasy.

Průběh zákroku

Vlasová injekční regenerace (PRP) je miniinvazivní výkon, kdy se používá pacientova vlastní krev. PRP je bohatá na bioaktivní látky a růstové faktory, stimuluje regeneraci kůže a syntézu elastinu a kolagenu.

Vlasová injekční regenerace (PRP) nevykazuje žádnou imunologickou ani alergickou reakci. Tenké jehly se používají k injekci malého do problematických oblastí každých několik mm.

Procedura trvá 30–60 minut.

Po zákroku

V místě aplikace může dojít k lehkému zarudnutí, ihned po zákroku je možné pokračovat v běžném životě. Procedura poskytuje dlouhodobý účinek, který se projevuje po zhruba 4-6 měsících od aplikace.

Důležité informace

Terapie PRP je třístupňový proces. Zvyšuje místní prokrvení a stimuluje vlasové folikuly, aby rostly zdravěji. Většinou se vyžadují 3 ošetření s odstupem 4–6 týdnů.

Doporučujeme jako prevenci opakovat za 4–6 měsíců.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Je mi 36 let a již od svých 20 let trpím vypadáváním vlasů v oblasti koutů a celkově ustupujícím čelem. Přesto se mi dařilo díky sestřihu a celkově delším vlasům holé kouty maskovat, ale nebylo to již plně udržitelné. Nejvíce mě zaujala metoda DHI, která byla na začátku roku 2021 nově k dispozici i na klinice ABClinic v Praze. Rozhodl jsem se, že nebudu riskovat cestu mimo ČR, a to i vzhledem k tomu, že celkový výsledek je závislý na disciplíně v několika prvních dnech po zákroku a mě jednoduše nepřipadalo cestování po zákroku jako dobrý nápad. Velice si vážím profesionálního přístupu ABClinic, který mě provázel celou mou vlasovou cestou. Především oceňuji rozsah a kvalitu podaných informací před zákrokem, ale i během následujících měsíců. Operaci jsem absolvoval v dubnu 2021, řídil jsem se radami MUDr. Mačejové a v prvních dnech jsem dodržoval doporučený režim. První výsledky se dostavily celkem záhy, ale pak přišlo očekávané padání nových vlasů. Toto období trvalo až do cca 4. měsíce. Velká změna nastala na rozhraní 4. a 5. měsíce. V tu chvíli mi v koutech začaly vlasy opět růst a každý den mi vlastně dělal novou a novou radost. Nyní, téměř po 9. měsících, si dovolím říct, že výsledek je nad moje očekávání, a to se mohu v podstatě těšit na další zlepšování až do 1 roku po zákroku. Hustota je nyní na úrovni normálních vlasů, vlasová linie je přirozená a nikde nejsou vidět ani cítit žádné známky zákroku. Navíc si nyní mohu dovolit svobodu ve volbě účesu, což je neskutečně skvělý pocit. Michal J.

  Transplantace vlasů DHI MUDr. Andrea Mačejová
 • Ve středu 29. 9. jsem zde byla na transplantaci obočí metodou DHI Global Medical Group. Bylo to naprosto bezbolestné, skvěle umrtvené a vše proběhlo za krátký čas. Na hlavě mi byl oholený jen malý proužek vlasů, takže to při ležení v posteli první noc vůbec nebolelo a ztráta vlasů je minimální. Transplantované vlasy jsou přesně v místech, na kterých jsem se s paní doktorkou domluvila a tvar obočí je perfektní! Vše uz je po 3 dnech komplet zahojené a nové obočí už i maličko roste. Žádný otok, ani modřiny nebyly, takže bylo možné hned druhý den běžně fungovat. I vlasy bylo možné si umýt hned další ráno. Jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji všem, které chtějí trvale vyřešit nerostoucí obočí a nemuset pořád domalovávat či chodit na microblading. Kateřina M.

  Transplantace vlasů DHI
  Transplantace vlasů DHI MUDr. Andrea Mačejová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.