PRP vlasový plazmalifting

Vlasová injekční regenerace (PRP)

Dermatologie

Mechanismus přirozené obnovy zdraví, mládí a krásy se skrývá v našem vlastním těle. Krevní destičky jsou totiž schopné stimulovat regeneraci buněk, a tedy pomáhat při hojení a produkci růstových hormonů.

Aktivované krevní destičky při proceduře vlasové injekční regenerace (PRP) stimulují regeneraci pokožky, zpomalují procesy stárnutí a využívají se k léčbě a prevenci vypadávání vlasů.

Pro koho je zákrok vhodný

Muži jsou častěji postiženi vypadáváním vlasů, ale i ženy mohou během menopauzy zaznamenat výrazné ztenčení vlasů. Příčiny alopecie jsou různé, ale mezi hlavní patří hormonální nerovnováha, stres, nedostatek základních vitaminů apod.

Dále jsou to zhoršení prokrvení, snížený přísun kyslíku a nedostatek živin nezbytných pro zdravé vlasy. Vlasová injekční regenerace (PRP) bohatá na krevní destičky je určena pro regeneraci a posílení vlasových kořínků.

Doporučuje se pro poškozené vlasy, problémy s alopecií, a jako prevence proti vypadávání vlasů.

Výhody

  • Látka tělu vlastní bez rizika alergií
  • Posílení vlasových folikulů
  • Zlepšení struktury vlasů
  • Skvělé výsledky při řídnutí vlasů
  • Normalizace vlasové pokožky

Video

Před / Po

Před zákrokem

Jako u všech procedur, je nutné před samotným ošetřením podstoupit konzultaci s ošetřujícím lékařem, který posoudí stav a vhodnost zákroku vlasové injekční regenerace (PRP). Toto ošetření je bezpečné, vhodné pro muže a ženy v každém věku, kteří se snaží bojovat proti vypadávání vlasů, chtějí podpořit růst vlasů a získat zdravé a silné vlasy.

Průběh zákroku

Vlasová injekční regenerace (PRP) je miniinvazivní výkon, kdy se používá pacientova vlastní krev. PRP je bohatá na bioaktivní látky a růstové faktory, stimuluje regeneraci kůže a syntézu elastinu a kolagenu.

Vlasová injekční regenerace (PRP) nevykazuje žádnou imunologickou ani alergickou reakci. Tenké jehly se používají k injekci malého do problematických oblastí každých několik mm.

Procedura trvá 30–60 minut.

Po zákroku

V místě aplikace může dojít k lehkému zarudnutí, ihned po zákroku je možné pokračovat v běžném životě. Procedura poskytuje dlouhodobý účinek, který se projevuje po zhruba 4-6 měsících od aplikace.

Důležité informace

Terapie PRP je třístupňový proces. Zvyšuje místní prokrvení a stimuluje vlasové folikuly, aby rostly zdravěji. Většinou se vyžadují 3 ošetření s odstupem 4–6 týdnů.

Doporučujeme jako prevenci opakovat za 4–6 měsíců.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám