Varixy / Křečové žíly

Varixy / Křečové žíly

Estetická chirurgie

Křečové žíly patří mezi civilizační onemocnění, které postihuje téměř 70 % žen a 50 % mužů. Zhoršená kvalita cévní stěny a snížení její funkce způsobuje, že se žíla roztahuje a uvolňuje. Na naší klinice vám pomůžeme s řešením varixů jakéhokoliv rozsahu – od drobných žilek až po rozsáhlé křečové žíly, které tvoří pod kůží velké tmavé uzly.

Varixů se na naší klinice zbavíte ambulantně, bez bolesti a s výrazně zkrácenou dobou rekonvalescence.

Odstranění varixů / křečových žil

Disponujeme špičkovým diagnostickým vybavením a k odstranění varixů používáme jedny z nejmodernějších přístrojů. K dispozici máme zařízení pracující na principu laseru nebo radiofrekvence.

Díky práci předních cévních specialistů s bohatými zkušenostmi v oboru je diagnostika na naší klinice rychlá a přesná. Lékaři při řešení křečových žil využívají možnosti kombinace několika metod, čímž dosáhnou dokonalého výsledku ošetření ve velmi krátkém čase.

Pro koho je ošetření vhodné

Hlavním příznakem bývají křeče v nohou a zvýrazněná žilní kresba. Počáteční stadium nemusí být omezující, konečné stadium však může způsobit závažné zdravotní komplikace, jako jsou např. trombóza žil, vznik bércových vředů, plicní embolie. Včasná diagnostika pomůže s rychlým řešením a je vhodnou prevencí.

Co zákrokem získáte

  • Odstranění všech poškozených žil
  • Minimální zatížení organismu a rekonvalescence
  • Efektivní kosmetický i zdravotní výkon
  • Šetrný zákrok – bez nutnosti celkové anestezie

Video

Před / Po

Před operací

Každému zákroku předchází osobní konzultace. Lékař provede přesnou ultrazvukovou diagnostiku, aby zjistil rozsah žilního poškození a navrhl správný postup léčby.

Průběh operace

Vždy se odvíjí podle konkrétní metody. V případě sklerotizace se do povrchových žilek vstříkne sklerotizační látka, která žilky zničí.

Moderní metoda za použití radiofrekvence způsobuje zatavení poškozené žíly, která se pak samovolně vstřebá. Při laserovém ošetření je žíla malým vpichem uzavřena a rovněž vstřebána.

Po operaci

Všechny postupy umožňují rychlý návrat k běžným aktivitám, není nutná hospitalizace ani dlouhá rekonvalescence. Hematomy a jizvy po operaci jsou minimální.

Důležité informace

Při zanedbání péče může dojít ke zdravotním komplikacím, proto neváhejte s objednáním se k našemu lékaři co nejdříve.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám