abclinic_dermatologie_odstraneni-tetovani

Odstranění tetování

Dermatologie

Udělat si tetování patřilo v minulosti prakticky k definitivním rozhodnutím. Naopak zbavit se ho považovali lidé dlouho za nemožné. Revoluci v odstranění tetování přinesly až laserové metody. Na naší klinice provádíme odstranění tetování pomocí unikátního laserového přístroje Tri-Beam od společnosti Jeisys.

Nežádoucího tetování vás dokážeme zbavit rychle a velmi efektivně.

Proč odstranit tetování přístrojem Tri-Beam

Jedná se o nejmodernější laserový přístroj na odstraňování tetování, který pracuje velice rychle, přesně a efektivně. Dokáže odstranit větší škálu tetovacích inkoustů než ostatní laserové přístroje.

Umí přesně zacílit na vrstvy kůže zasažené tetovacím inkoustem, aniž by docházelo k poškození okolní tkáně. Výrazně se snižuje rovněž počet ošetření nutných k odstranění tetování. Díky své efektivitě a přesnosti je metoda téměř bezbolestná.

Co zákrokem získáte

  • Odstranění tetování provádíme jedním z nejrychlejších laserů v ČR
  • Ošetření je přesné, bezbolestné a šetrné k okolním tkáním
  • Odstraňujeme širokou škálu tetovacích inkoustů

Video

Před / Po

Před ošetřením

Vlastnímu ošetření předchází konzultace s lékařem, který zhodnotí rozsah tetování a odhadne nutný počet sezení. Vlastní zákrok je nenáročný a nevyžaduje zvláštní přípravu. Kůže v oblasti tetování by měla být zdravá, bez projevů kožních infekcí nebo ekzému.

Průběh ošetření

Odstranění tetování je rychlé a prakticky bezbolestné. Pro ochranu zraku před laserovými paprsky má klient nasazeny speciální brýle. Následně lékař působí na tetovanou oblast pomocí laserové hlavice. Sezení trvá několik minut a nezatěžuje organismus.

Po ošetření

Ošetřená oblast může být bezprostředně po zákroku zarudlá a citlivá. Pokožku je nutné podle doporučení lékaře mazat vhodným krémem. Vždy je třeba několik měsíců ošetřenou oblast chránit před slunečním zářením, nebo používat vysoce ochranné krémy.

Důležité informace

Nejmodernější laserové vybavení umožňuje odstraňovat tetováže efektivně, bezpečně a bez jizev. Samotné ošetření trvá jen několik minut a je skvělým řešením pro zbavení se nechtěného tetování.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám