abclinic_dermatologie_odstraneni-tetovani

Odstranění tetování

Korektivní péče

Udělat si tetování patřilo v minulosti prakticky k definitivním rozhodnutím. Naopak zbavit se ho považovali lidé dlouho za nemožné. Revoluci v odstranění tetování přinesly až laserové metody. Na naší klinice provádíme odstranění tetování pomocí unikátního laserového přístroje Tri-Beam od společnosti Jeisys.

Nežádoucího tetování vás dokážeme zbavit rychle a velmi efektivně.

Proč odstranit tetování přístrojem Tri-Beam

Jedná se o nejmodernější laserový přístroj na odstraňování tetování, který pracuje velice rychle, přesně a efektivně. Dokáže odstranit větší škálu tetovacích inkoustů než ostatní laserové přístroje.

Umí přesně zacílit na vrstvy kůže zasažené tetovacím inkoustem, aniž by docházelo k poškození okolní tkáně. Výrazně se snižuje rovněž počet ošetření nutných k odstranění tetování. Díky své efektivitě a přesnosti je metoda téměř bezbolestná.

Co zákrokem získáte

 • Odstranění tetování provádíme jedním z nejrychlejších laserů v ČR
 • Ošetření je přesné, bezbolestné a šetrné k okolním tkáním
 • Odstraňujeme širokou škálu tetovacích inkoustů

Video

Před / Po

Před ošetřením

Vlastnímu ošetření předchází konzultace s lékařem, který zhodnotí rozsah tetování a odhadne nutný počet sezení. Vlastní zákrok je nenáročný a nevyžaduje zvláštní přípravu. Kůže v oblasti tetování by měla být zdravá, bez projevů kožních infekcí nebo ekzému.

Průběh ošetření

Odstranění tetování je rychlé a prakticky bezbolestné. Pro ochranu zraku před laserovými paprsky má klient nasazeny speciální brýle. Následně lékař působí na tetovanou oblast pomocí laserové hlavice. Sezení trvá několik minut a nezatěžuje organismus.

Po ošetření

Ošetřená oblast může být bezprostředně po zákroku zarudlá a citlivá. Pokožku je nutné podle doporučení lékaře mazat vhodným krémem. Vždy je třeba několik měsíců ošetřenou oblast chránit před slunečním zářením, nebo používat vysoce ochranné krémy.

Důležité informace

Nejmodernější laserové vybavení umožňuje odstraňovat tetováže efektivně, bezpečně a bez jizev. Samotné ošetření trvá jen několik minut a je skvělým řešením pro zbavení se nechtěného tetování.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.