Odstranění lícních tukových váčků (Bichectomie)

Odstranění lícních tukových váčků (Bichectomie)

Plastická chirurgie

Při hubnutí se většina z nás zaměřuje především na problémové partie, jako jsou bříško nebo hýždě, a přitom je to obličej, který jako první reflektuje naši tělesnou váhu. S růstem kil se pomalu zakulacuje a může působit až otekle. Ne vždy však za tímto stavem hledejme nadváhu. Tukové usazeniny způsobují baculatější vzhled a jejich odstranění pomáhá k estetickému tvaru obličeje a zvýraznění čelistní linie.

Pokud vás příliš vyplněné tváře trápí, pomůže vám bichectomie neboli odstranění lícních tukových váčků.

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma

Co je bichectomie

Bichectomie je skvělým řešením, díky kterému získáte zpět své ztracené sebevědomí. Odstraněním bukálního tuku dojde poměrně rychle a šetrně ke zúžení tváří, zvýraznění lícních kostí, a tím dosáhnete štíhlejšího vzhledu. V ABClinic provádí bichectomii vysoce kvalifikovaní plastičtí a obličejoví chirurgové, kteří respektují proporce obličeje a jeho harmonii. Zákrok je veden tak, aby byla zachována symetrie tváře a výsledek byl maximálně přirozený.

Co zákrokem získáte

  • Šetrné a trvalé zeštíhlení baculatých tváří
  • Jemné zvýraznění lícních kostí při zachování harmonie obličeje
  • Mladistvý vzhled obličeje
  • Zvětšení sebevědomí

Video

Před / Po

Před operací

Před každou estetickou operací je nutná osobní konzultace. Plastický chirurg zhodnotí, zda je pro vás bichectomie vhodným řešením.

Zákrok se provádí v místním znecitlivění, čeká vás tedy pouze základní předoperační vyšetření krve.

Vhodné je, po poradě s naším výživovým specialistou, zařadit do jídelníčku zhruba jeden týden před vlastním zákrokem některé potravinové doplňky, které dokážou urychlit hojení.

Průběh operace

Bichectomie je zákrokem prováděným v lokální anestezii a trvá zhruba 30 minut. Chirurg intraorálně (zevnitř úst) po drobném naříznutí sliznice úst odstraní část nebo celý tukový váček v oblasti tváří. Pak ranku sešije vstřebatelnými stehy. I když se zákrok obvykle provádí na obou tvářích, v případě asymetrie ho lze provést jen na jedné z nich.

Po operaci

Místo zákroku může být následujících pár dní oteklé a mírně zarudlé, obojí ale brzy odezní a nijak vám nebrání v běžných aktivitách. Protože je výkon prováděn uvnitř úst, je nezbytná zvýšená hygiena dutiny ústní. Několik dnů po operaci je potřeba dodržovat speciální pitný režim a jídelníček a vyvarovat se zvýšené fyzické aktivity. Definitivní výsledky operace jsou patrné obvykle do 2 měsíců.

Důležité informace

Proces stárnutí je bohužel nevyhnutelný a bude pochopitelně trvale ovlivňovat i dlouhodobou stabilitu výsledku bichectomie. Naši specialisté vám doporučí pravidelné procedury a terapie určené ke zpomalení procesů stárnutí obličeje.

Preventivní péče s přípravky Dermaceutic Laboratoires, přístrojové terapie JEISYS a komplexní exkluzivní procedury od RENEVE MONACO společně s pravidelným cvičením pod dohledem našich specialistů prodlouží váš mladistvý vzhled.

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů

V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma

Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám