Niťový lifting

Estetická medicína nabízí různé možnosti, jak dosáhnout mladistvého vzhledu a zlepšit kvalitu pokožky. S niťovým liftingem, který se v posledních letech stal jednou z nejvyhledávanějších a nejúčinnějších technik v této oblasti, zajistíme vypnutí vaší pleti a vyhlazení vrásek, a to do pouhých 45 minut.

92 hodnocení na Google

Rychlý a efektivní zákrok

Délka trvání zákroku je pouze 15 až 45 minut.

Bez nutnosti celkové anestezie

Zákroky provádíme pod lokální anestezií, což snižuje bolest a urychluje rekonvalescenci.

Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme přirozený výsledek.

Zbavte se vrásek na obličeji

Tradiční facelifty často vyžadují invazivní chirurgické zákroky a anestezii. My vám však nabízíme modernější alternativy:

 • Niťový lifting: Tento zákrok využívá speciální nitě, které se vkládají pod kůži, aby vypnuly a zpevnily pokožku. Je to méně invazivní metoda s rychlou rekonvalescencí.
 • U-niťový lifting: Jedná se o revoluční metodu v oblasti niťového liftingu. Používáme 2–4 dvouvláknové PDO nitě, které efektivně vypnou celý obličej. Zákrok je neinvazivní a bez použití skalpelu, ale s efektem srovnatelným s operačním minifaceliftingem.

Chcete rychle vyhladit vrásky a obnovit kontury obličeje? Sáhněte po niťovém liftingu, který zajistí okamžité a efektivní zpevnění pleti.

Jaké typy nití používáme?

 • Nitě APTOS jsou tvořené kyselinou polymléčnou a jsou ideální pro úpravu kontur obličeje a povislých tváří. Jsou vhodné pro věkovou skupinu 35–50 let, stimulují tvorbu kolagenu a efektivně oddalují potřebu chirurgického faceliftu.
 • Nitě MINT™ PDO jsou díky inovativní patentované technologii tvarované do 360stupňového spirálového vzoru a nabízí tak okamžité liftingové výsledky s minimální bolestí. Tento typ nití je ideální pro ty, kdo hledají minimálně invazivní alternativu a chtějí stimulovat produkci kolagenu a elastinu.

Výhody niťového liftingu

 • Lifting obočí otevře pohled očí
 • Odstranění dvojité brady
 • Tvarování kontur, lícních kostí
 • Pozvednutí ústních koutků
 • Vypnutí obličeje a dolní čelisti
 • Zjemnění nosoretních rýh
 • Prevence stárnutí
 • Mladistvější vzhled
 • Lifting a vypnutí ochablé pokožky
 • Dlouhodobý a přirozený výsledek

Jak probíhá niťový lifting?

Před zákrokem: Osobní konzultace a příprava

 • Před samotným zákrokem je důležitá osobní konzultace s naším plastickým chirurgem. Na základě zhodnocení vaší pokožky a anatomických podmínek (např. tvaru a struktury vaší tváře) vám doporučíme nejvhodnější techniku niťového liftingu.
 • Někdy je nezbytné podstoupit předoperační vyšetření. Doporučujeme také konzultaci s výživovým specialistou, který vám doporučí potravinové doplňky – ty mohou přispět k rychlejšímu hojení.

Během zákroku: Procedura a délka trvání

 • Samotný zákrok niťového liftingu se provádí v lokálním znecitlivění a trvá obvykle mezi 15 až 45 minutami, v závislosti na složitosti operace a počtu použitých nití. Na naší klinice používáme širokou škálu nití, včetně nové generace U-nití, které poskytují maximální liftingový efekt s minimálním nepříjemným pocitem.

Po zákroku: Rekonvalescence a péče

 • Po zákroku je možné, že budete potřebovat krátkou dobu na zotavení. Většina klientů se ale může vrátit k běžným aktivitám už po několika hodinách. Péče o operační ránu je individuální a závisí na zvolené technice.

Svěřte se do rukou odborníků v plastické chirurgii

Nabízíme zákroky, které jsou nejen efektivní, ale také bezbolestné a bez viditelných jizev. Naše dlouholeté zkušenosti a odbornost zaručují přirozené výsledky a maximální spokojenost našich klientů.

Okamžitý a dlouhotrvající efekt
Ideální pro klienty, kteří chtějí redukovat vrásky a zpevnit kontury obličeje.
92 hodnocení na Google
 • Před 2 týdny jsem podstoupila u ABClinic niťový lifting a plastickou operaci víček v lokální anestezii. Pan doktor mi vše podobně vysvětlil, takže jsem mu plně důvěřovala. Zákrok proběhl v naprostém pořádku, takže moc děkuji. A děkuji také celému týmu včetně recepčních, koordinátorek i sálových sester. Ráda doporučuji. Šárka V.

 • Potřebovala jsem lifting obličeje. Dostala jsem doporučení od své kamarádky, že byla u dr. Hamáčkové na injekční aplikaci Radiesse v ABClinic, a byla tak spokojená, že jsem se hned objednala. Jsem velice ráda – absolvovala jsem niťový lifting a určitě doporučuji všem nebát se a přijít probrat všechny problémy s některým z lékařů kliniky. Kromě dermatologie dělají i plastiku. Recepce se o mě krásně postarala a vše bylo na jedničku. Lýdie P.

Lékaři vykonávající niťový lifting

MUDr. Slavka Slaninová

Okuloplastický chirurg

Schází vám peníze na zákrok? Vyřešte financování s KB Essox

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

 • Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Oblíbené zákroky na obličeji

Plastika nosu (Rhinoplastika)

Změna tvaru nebo velikosti nosu pro zdokonalení vzhledu

Blefaroplastika – plastická operace dolních očních víček

Pro mladší a svěží vzhled bez otoků a povislých víček

Zvětšení rtů

Injekční aplikace výplní do rtů vyplní a zvýrazní kontury rtů s přirozeným efektem

Odstranění lícních tukových váčků (Bichectomie)

Pokud vás příliš vyplněné tváře trápí, pomůže vám odstranění lícních tukových váčků

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

objednejte se k nám
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®
Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám