Plastika břicha po porodu

Plastická operace po porodu je souhrnem operací určených pro ženy po porodech. Vlivem hormonů totiž dochází v období těhotenství ke změnám na kůži, pokožka na břiše povoluje, zvětšují se prsní žlázy, ve vyšší míře se hromadí tuk na břiše, bocích, stehnech nebo pažích. Největší starost ženám po porodu dělá jejich bříško – proto nabízíme řešení ve formě plastiky břicha po porodu.

Dlouhodobě krátké čekací lhůty a ceny již od 51 500 Kč.

92 hodnocení na Google

400+ spokojených klientek

Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už stovky spokojených klientek.

Žádná bolest ani jizvy

U nás máte vždy jistotu, že zákrok bude bezbolestný a bez viditelných jizev.

Lékaři s 20letou praxí

S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme přirozený výsledek.

Proč podstoupit plastiku břicha po porodu

Těhotenství je obdobím velkých změn, a to jak pro životní styl, tak pro tělo. Často se tělo žen po porodu, i přes dodržování správného a zdravého stravování a cvičení, nedostane do původního tvaru.

Na břiše často zůstává kožní nadbytek a tukové polštářky a také se může rozestupovat svalstvo břišních svalů. Při císařském řezu se může nad jizvou vytvořit nevzhledný kožní val. Tyto problémy mají jedno společné – cvičením a změnou životního stylu nelze dosáhnout jejich úplného odstranění. Jediným řešením je plastická operace, známá jako plastická operace bříška po porodu.

Na začátek je třeba zmínit, že plastickou operaci je nutné podstoupit až po dostatečně dlouhém období od porodu nebo ukončení kojení, aby bylo zajištěno, že stav poprsí a břicha je stabilní. Dále je potřeba pečlivě zvážit, zda se plastické operaci podrobit, pokud žena plánuje další těhotenství a kojení – obojí totiž může narušit výsledky operace.

Po porodu se ženy často potýkají s problémy jako je rozestup přímých břišních svalů a nadbytečná kůže v oblasti břicha. Účinným řešením tohoto stavu je operace zvaná abdominoplastika. Existuje také méně náročná varianta známá jako miniabdominoplastika, která se provádí u žen s menším nadbytkem kůže a bez rozestupu svalů. Abdominoplastika se často kombinuje s liposukcí, při níž se odsají tukové polštářky v oblasti nadbřišku a na bocích, což umožní plynulý přechod mezi operovanou tkání a okolím.

Aby byly výsledky operace co nejtrvalejší, je třeba, aby žena nadále cvičila, udržovala stálou tělesnou hmotnost a žila obecně zdravým životním stylem.

S čím vám zákrok pomůže

 • Zpevnění povoleného břicha
 • Odsátí přebytečného tuku
 • Úprava rozestupu břišních svalů
 • Zbavení se přebytečné kůže
 • Zvýšení sebevědomí
 • Možnost více zákroků najednou

Co je Mommy Makeover

Mommy Makeover pomáhá navrátit tělo ženy do stavu před těhotenstvím. Proto se při tomto kombinovaném zákroku zaměřujeme především na operace břicha, prsou, redukci tukových polštářků a úpravu genitálií.

Těhotenství je obdobím velkých změn, a to jak pro životní styl, tak pro tělo. Často se tělo žen po porodu, i přes dodržování správného a zdravého stravování a cvičení, nedostane do původního tvaru.

Mommy Makeover tvoří komplex operací vybraných vždy podle individuální potřeby maminky, které řeší víc estetických nebo zdravotních problémů najednou. Vlivem hormonů dochází v těhotenství k obrovským změnám: kůže obzvláště na břiše se povoluje, natahují se břišní svaly, prsa se zvětšují, prsní žlázy mohutní, a často již kůže na prsou není schopna získat původní elasticitu. Navíc se v těhotenství ukládá ve vyšší míře tuk na bocích, v pase, na břiše, stehnech nebo pažích.

Kromě výše zmíněné plastiky břicha po porodu (abdominoplastika), lze v rámci poporodní plastiky podstoupit i další operace, jako např. liposukci (odsátí tuku), plastiku prsou (modelaci, augmentaci, nebo augmentaci s modelací), nebo labioplastiku.

Co zákrokem získáte

 • Řešení povislých prsou
 • Zpevnění povoleného břicha
 • Odsátí přebytečného tuku
 • Úprava rozestupu břišních svalů
 • Zvýšení sebevědomí
 • Více zákroků najednou
 • Řešení asymetrie prsů

Videa

Před a po plastice břicha po porodu

92 hodnocení na Google

Jaký je rozdíl mezi abdominoplastikou a liposukcí?

Abdominoplastika

 • Chirurgický zákrok zaměřený na odstranění nadbytečné kůže a tukové tkáně z břicha a na zpevnění oslabených břišních svalů
 • Vhodné pro ženy s větším množstvím povislé kůže po těhotenství (nebo v důsledku rychlého úbytku hmotnosti)
 • Během operace lékař odstraní přebytečnou kůži a tuk a upraví svaly v oblasti břicha
 • Pokud má pacientka rozestoupené břišní svaly, abdominoplastika může tento problém vyřešit

Liposukce

 • Zákrok sloužící k odstranění nadbytečného tuku z různých částí těla, včetně břicha, stehen, boků, paží a podbradku
 • Vhodné pro osoby, kterým se nedaří nadbytečný tuk vycvičit a nepomáhají ani diety
 • Během liposukce chirurg odstraňuje tuk pomocí tenké kanyly
 • Liposukce neřeší rozestup břišních svalů a nijak ho neupravuje

Svěřte se do rukou odborníků v plastické chirurgii

Splňte si svůj sen o krásné postavě, ve které se budete cítit sama sebou. Naši specialisté se postarají o dokonalý výsledek.

92 hodnocení na Google
Bezbolestný zákrok s viditelnými výsledky
Nejmodernější pokoje, kde o vás bude perfektně postaráno

Recenze našich klientů

 • Stojí za to jít do ABClinic! Přišla jsem poprvé, abych konečně vyřešila svůj problém. Bála jsem se. Když jsem ale vstoupila do ordinace k MUDr. Vanese Lovětínské, okamžitě jsem se zklidnila. Styděla jsem se za své tělo, hlavně za břicho po porodu. Paní doktorka mi vše vysvětlila, jak bude probíhat zákrok a pooperační péče. Vše proběhlo v pořádku. Doporučuji sebrat odvahu a přijít. Určitě zase přijdu. Michaela M. 

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Vanesa Lovětínská
 • Před pár dny jsem byla operována na ABClinic. Podstoupila jsem augmentaci s modelací prsou. Tímto chci poděkovat MUDr. Matěji Patzeltovi za skvělou a profi komunikaci, lidský přístup i zákrok. Také děkuji sestřičkám na lůžku, jak se o mne staraly. A rovněž i za kvalitní péči celému týmu. Ráda doporučuji. Lenka P. 

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Matěj Patzelt
 • Děkuji dr. Lucákovi za kvalitně odvedenou práci. S výsledkem jsem po půl roce velmi spokojená, zbavila jsem se tuku z bříška a boků liposukcí a vše je, jak má. Velmi ráda doporučím doktora svým známým. Iveta H. 

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Otakar Lucák
 • Absolutní spokojenost, vše na jedničku, příjemné prostředí. Hlavně velké poděkování dr. Hendrychovi za trpělivost a snahu vše mi vysvětlit. Absolvovala jsem u něj plastiku břicha po porodu a brzy se chystám i na operaci prsou. Opět si vyberu stejného doktora. Tereza K.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. David Hendrych

Lékaři vykonávající plastiku břicha po porodu

MUDr. Michal Hošek

Plastická chirurgie

MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D.

Plastická chirurgie

MUDr. Otakar Lucák

Vedoucí lékař kliniky / Plastická chirurgie

Schází vám peníze na zákrok? Vyřešte financování s KB Essox

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

 • Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Oblíbené zákroky na těle

Radiofrekvenční liposukce BodyTite

BodyTite ve spojení s liposukcí napomáhá procesu odstraňování tuku a napnutí kůže, čímž se zabrání ochabnutí po liposukci.

Plastická operace břicha (Abdominoplastika)

Odstranění v rámci jedné operace několika potíží – sešít svalový rozestup, odstranit kožní nadbytky, v případě přítomnosti kýly provést její plastiku a liposukcí se zbavit podkožního tuku

Lift stehen

Zahrnuje různé operační varianty, které mají za cíl odstranit přebytky nadbytečné kůže a eventuálně i tuku z oblasti stehen

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

objednejte se k nám
Ozveme se vám do 24 hodin
Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox
Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám