abclinic_dermatologie_mezoterapie

Mezoterapie

Dermatologie

Efektivní omlazovací metoda, při které se mikrojehličkami aplikují do kůže speciální roztoky, které obsahují vysoké množství vitaminů, aminokyselin, koenzymů a kyseliny hyaluronové. Tyto látky podněcují tvorbu kolagenu a navozují intenzivní regeneraci buněk. Povislá stárnoucí pokožka se napíná, pleť se rozjasňuje a vyhlazují se drobné vrásky.

Mezoterapie je jedním z nejoblíbenějších postupů, jak si udržet svěží a mladistvou vizáž.

Pro koho je ošetření vhodné

Mezoterapii využívají ženy i muži, které trápí jemné až středně hluboké vrásky a věkem ochabující pokožka. Ošetření je vhodné nejen pro obličej, ale také k vyhlazení vrásek na krku, dekoltu a pažích či hřbetu rukou. Příznivě ovlivňuje řadu kožních problémů, suchou pokožku, pigmentové skvrny, rozšířené póry, jizvičky, nebo celulitidu.

Co zákrokem získáte

  • Výrazné omlazení pleti
  • Zpomalení procesu stárnutí
  • Vyhlazení středně hlubokých vrásek
  • Bezbolestné ošetření
  • Okamžitý výsledek

Video

Před / Po

Před ošetřením

Mezoterapie nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Konzultace a ošetření se provádí v rámci jediné návštěvy. Lékař zhodnotí stav problému a vhodnost zvolené metody, případně může doporučit kombinaci s dalším ošetřením.

Průběh ošetření

Ošetřovaná oblast se nejprve důkladně vyčistí, následně se nanese znecitlivující krém po dobu zhruba 20 minut. Vlastní aplikace mezoterapeutického roztoku probíhá injekční formou několika vpichy do střední vrstvy kůže, tj. do hloubky 4 mm.

Po ošetření

Po zákroku se mohou objevit drobné pupínky, modřinky nebo zarudnutí kůže. Ty však během několika dnů zmizí. Návrat do běžného života je možný prakticky ihned. Den po ošetření nedoporučujeme používat make-up a vynechat intenzivní cvičení. V případě pobytu na sluníčku doporučujeme chránit ošetřenou pleť krémem s vysokým ochranným faktorem.

Důležité informace

Efekt mezoterapie je viditelný okamžitě, pro výraznější výsledek doporučujeme ošetření zopakovat po měsíci a poté opět za 3 měsíce. Zákrok lze opakovat dle doporučení lékaře. V případě hlubokých vrásek je možné mezoterapii doplnit o kožní výplně, aplikaci injekce proti vráskám či jinou proceduru. Naši lékaři vám vždy poradí, která metoda je pro vás nejvhodnější.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám