abclinic_dermatologie_mezoterapie

Mezoterapie

Korektivní péče

Efektivní omlazovací metoda, při které se mikrojehličkami aplikují do kůže speciální roztoky, které obsahují vysoké množství vitaminů, aminokyselin, koenzymů a kyseliny hyaluronové. Tyto látky podněcují tvorbu kolagenu a navozují intenzivní regeneraci buněk. Povislá stárnoucí pokožka se napíná, pleť se rozjasňuje a vyhlazují se drobné vrásky.

Mezoterapie je jedním z nejoblíbenějších postupů, jak si udržet svěží a mladistvou vizáž.

Pro koho je ošetření vhodné

Mezoterapii využívají ženy i muži, které trápí jemné až středně hluboké vrásky a věkem ochabující pokožka. Ošetření je vhodné nejen pro obličej, ale také k vyhlazení vrásek na krku, dekoltu a pažích či hřbetu rukou. Příznivě ovlivňuje řadu kožních problémů, suchou pokožku, pigmentové skvrny, rozšířené póry, jizvičky, nebo celulitidu.

Co zákrokem získáte

 • Výrazné omlazení pleti
 • Zpomalení procesu stárnutí
 • Vyhlazení středně hlubokých vrásek
 • Bezbolestné ošetření
 • Okamžitý výsledek

Video

Před / Po

Před ošetřením

Mezoterapie nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Konzultace a ošetření se provádí v rámci jediné návštěvy. Lékař zhodnotí stav problému a vhodnost zvolené metody, případně může doporučit kombinaci s dalším ošetřením.

Průběh ošetření

Ošetřovaná oblast se nejprve důkladně vyčistí, následně se nanese znecitlivující krém po dobu zhruba 20 minut. Vlastní aplikace mezoterapeutického roztoku probíhá injekční formou několika vpichy do střední vrstvy kůže, tj. do hloubky 4 mm.

Po ošetření

Po zákroku se mohou objevit drobné pupínky, modřinky nebo zarudnutí kůže. Ty však během několika dnů zmizí. Návrat do běžného života je možný prakticky ihned. Den po ošetření nedoporučujeme používat make-up a vynechat intenzivní cvičení. V případě pobytu na sluníčku doporučujeme chránit ošetřenou pleť krémem s vysokým ochranným faktorem.

Důležité informace

Efekt mezoterapie je viditelný okamžitě, pro výraznější výsledek doporučujeme ošetření zopakovat po měsíci a poté opět za 3 měsíce. Zákrok lze opakovat dle doporučení lékaře. V případě hlubokých vrásek je možné mezoterapii doplnit o kožní výplně, aplikaci botulotoxinu či jinou proceduru. Naši lékaři vám vždy poradí, která metoda je pro vás nejvhodnější.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.