Lip lift

Lip lift

Plastická chirurgie

Řadu žen trápí nedostatečný objem rtů, kvůli kterému působí zbytečně přísně. Problém může být nejen v plnosti, ale i v samotném tvaru, resp. ve vzdálenosti mezi nosem a horním rtem. Během stárnutí, kdy dochází ke ztrátě objemu podkožních struktur, se právě tato vzdálenost prodlužuje a opticky dělá horní ret tenčí a obličej starší. Řešením je miniinvazivní zákrok zvaný lip lift.

Krásně klenuté a plné rty dokážou tváři dodat na přitažlivosti. Nejste s těmi svými spokojeny? Pak je pro vás vhodný lip lift, miniinvazivní zákrok, který jejich tvar bezbolestně vylepší.

Co je lip lift

Lip lift je operace, při které se zkracuje vzdálenost mezi horním rtem a nosem. Tím je docíleno mladšího a svěžího vzhledu rtů. Současně dochází k proporčnímu zvětšení červeně horního rtu, a tedy ke zvýšení atraktivity vizáže.

Pro koho je lip lift vhodný

Estetický chirurgický zákrok Lip lift je doporučován k přirozenému zvětšení rtů a řeší neestetickou vzdálenost mezi rty a nosem.

Co zákrokem získáte

  • Bezbolestný a bezpečný miniinvazivní zákrok
  • Dodá plnost a přirozený tvar rtům
  • Balíček luxusní péče
  • Krásně tvarovaný ret
  • Zvýšené sebevědomí

Video

Před / Po

Před operací

Plastický chirurg vám doporučí nejen vhodnou techniku, ale také případné předoperační ošetření kůže či terapii podkoží. Tím je možné výrazně přispět k co nejlepšímu výsledku operace.

Protože se zákrok provádí pouze v místním znecitlivění, provádíme jen základní odběry krve, není třeba konkrétní vyšetření.

Doporučujeme také konzultaci u našeho výživového poradce. V době rekonvalescence je totiž důležité podpořit dobré hojení rány. Pracovat na tom můžete už v době před operací užíváním některých potravinových doplňků.

Průběh operace

Po místním znecitlivění provede plastický chirurg pod nosem malý řez a odebere nadbytečnou kůži. Současně upraví podkoží a svaly v oblasti horního rtu. Následně ránu sešije těsně pod nosem, díky čemuž je jizva téměř neviditelná.

Zákrok trvá zhruba 45 minut.

Po operaci

Ošetřovaná oblasti může být několik dní mírně oteklá a mohou se objevit modřinky, které vám ale nijak nebrání v běžných aktivitách. Několik dnů po operaci je potřeba dodržovat speciální hygienický režim a vyvarovat se zvýšené fyzické námahy.

Definitivní výsledky operace jsou patrné obvykle do 2 až 3 týdnů.

Aby se maximálně zpomalil proces stárnutí, můžete využít naše exkluzivní pečující přípravky Dermaceutic Laboratoires, nebo přístrojová ošetření JEISYS a RENEVE MONACO.

Důležité informace

I přesto, že nejsou nutná omezení v běžných činnostech, doporučujeme aspoň týden klidový režim. Otok přetrvává zhruba 3 dny, po 10 dnech ustupuje zcela.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám