Ivanna Pavslyshii

Ivanna Pavslyshii

Odborná zdravotní sestra pro transplantaci vlasů

Všichni máme právo se cítit krásně a spokojeně.

Vzdělání

 • Ivano-Frankivsk Medical Profesional College, Ukrajina
 • Střední odborné vzdělání, obor Ošetřovatelství

Pracovní zkušenosti

 • Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady, Chirurgická klinika – JIP

Certifikáty a kurzy

 • DHI Total Care System Assistant
 • Kurz relaxační a terapeutické masáže
 • Kurz permanentní make-up

Jazyk(y)

 • Český jazyk
 • Anglický jazyk
 • Ukrajinský jazyk
 • Ruský jazyk
Slova našich klientů
 • Chtěl bych moc poděkovat paní doktorce Mačejové a sestřičkám za váš přístup ke mně jako pacientovi při transplantaci vlasů. Během celého zákroku projevovala neustále zájem o to, aby vše probíhalo k mé spokojenosti. Celý průběh zákroku a následná péče mi byla s milým úsměvem srozumitelně vysvětlena. Moc za všechno děkuji. Roman B.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Andrea Mačejová
 • V prosinci 2021 jsem podstoupil transplantaci vlasů metodou DHI na ABClinic, kterou provedla paní doktorka Andrea Mačejová. Operace proběhla úspěšně, kdy mi bylo transplantováno cca 1100 štěpů a cca 2600 vlasů do oblasti koutů. Operace byla bezbolestná a ve své podstatě poměrně komfortní záležitost. Nyní jsem sedm měsíců po operaci a výsledek je skvělý. Vlasy začaly růst mezi 3. a 4. měsícem od operace a nyní již vypadá transplantovaná oblast naprosto přirozeně. Jakub P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Andrea Mačejová
 • Je mi 36 let a již od svých 20 let trpím vypadáváním vlasů. Zaujala mě metoda DHI, která byla na začátku roku 2021 nově k dispozici i na klinice ABClinic v Praze. Velice si vážím profesionálního přístupu ABClinic, který mě provázel celou mou vlasovou cestou. Především oceňuji rozsah a kvalitu podaných informací před zákrokem, ale i během následujících měsíců. Po 9 měsících, si dovolím říct, že výsledek je nad moje očekávání, a to se mohu v podstatě těšit na další zlepšování až do 1 roku po zákroku. Hustota je nyní na úrovni normálních vlasů, vlasová linie je přirozená a nikde nejsou vidět ani cítit žádné známky zákroku. Michal J.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Andrea Mačejová
 • V prosinci 2021 jsem podstoupil transplantaci vlasů metodou DHI na ABClinic, kterou provedla paní doktorka Andrea Mačejová. První nezávazná konzultace proběhla v říjnu 2021, kdy jsem se s paní doktorkou poznal a detailně mi vysvětlila, jak celý zákrok probíhá a co mě čeká. Poměrně záhy jsem se rozhodl, že operaci podstoupím u paní doktorky na ABClinic. Jednoduše se mi líbil vstřícný a profesionální přístup, kdy jsem získal důvěru, že zde budu ve správných rukách. Operace proběhla úspěšně, kdy mi bylo transplantováno cca 1100 štěpů a cca 2600 vlasů do oblasti koutů. Operace byla bezbolestná a ve své podstatě poměrně komfortní záležitost. Po zákroku jsem dostal podrobné instrukce, jak se o oblast v dalších dnech starat. Nejvíce jsem se obával první noci po operaci, kdy je zásadní, aby pacient nespal na čerstvě transplantované oblasti. Po několika dnech jsem si poprvé umyl hlavu a přibližně po týdnu jsem byl zpátky v běžném procesu, kdy jsem nepociťoval zásadní omezení. Nyní jsem sedm měsíců po operaci a výsledek je skvělý. Vlasy začaly růst mezi 3. a 4. měsícem od operace a nyní již vypadá transplantovaná oblast naprosto přirozeně. Zákroku rozhodně nelituji a těším se z nových vlasů. Jsem moc rád, že jsem se rozhodl pro transplantaci u paní doktorky a mohu sdílet pouze kladné reference. Jakub P.

  Transplantace vlasů DHI
  Transplantace vlasů DHI MUDr. Andrea Mačejová
 • Je mi 36 let a již od svých 20 let trpím vypadáváním vlasů v oblasti koutů a celkově ustupujícím čelem. Přesto se mi dařilo díky sestřihu a celkově delším vlasům holé kouty maskovat, ale nebylo to již plně udržitelné. Nejvíce mě zaujala metoda DHI, která byla na začátku roku 2021 nově k dispozici i na klinice ABClinic v Praze. Rozhodl jsem se, že nebudu riskovat cestu mimo ČR, a to i vzhledem k tomu, že celkový výsledek je závislý na disciplíně v několika prvních dnech po zákroku a mě jednoduše nepřipadalo cestování po zákroku jako dobrý nápad. Velice si vážím profesionálního přístupu ABClinic, který mě provázel celou mou vlasovou cestou. Především oceňuji rozsah a kvalitu podaných informací před zákrokem, ale i během následujících měsíců. Operaci jsem absolvoval v dubnu 2021, řídil jsem se radami MUDr. Mačejové a v prvních dnech jsem dodržoval doporučený režim. První výsledky se dostavily celkem záhy, ale pak přišlo očekávané padání nových vlasů. Toto období trvalo až do cca 4. měsíce. Velká změna nastala na rozhraní 4. a 5. měsíce. V tu chvíli mi v koutech začaly vlasy opět růst a každý den mi vlastně dělal novou a novou radost. Nyní, téměř po 9. měsících, si dovolím říct, že výsledek je nad moje očekávání, a to se mohu v podstatě těšit na další zlepšování až do 1 roku po zákroku. Hustota je nyní na úrovni normálních vlasů, vlasová linie je přirozená a nikde nejsou vidět ani cítit žádné známky zákroku. Navíc si nyní mohu dovolit svobodu ve volbě účesu, což je neskutečně skvělý pocit. Michal J.

  Transplantace vlasů DHI
  Transplantace vlasů DHI MUDr. Andrea Mačejová
 • Děkuji celému týmu kliniky a všem lékařům, MUDr. Andree Mačejové i MUDr. Simoně Herczové za jejich péči. Vše proběhlo v pořádku a k plné spokojenosti. Jindřich H.

  Transplantace vlasů DHI
  Transplantace vlasů DHI MUDr. Andrea Mačejová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám