abclinic_plasticka-chirurgie_intimni-partie-muze

Zvětšení penisu

Plastická chirurgie

Velikost penisu řada mužů vnímá jako základní atribut svého mužství. Pocit nedostatečnosti v této oblasti vede k psychickým frustracím a komplexu méněcennosti. Estetická medicína proto nabízí mužům pomoc.

Náš tým nabízí diskrétní a velmi šetrný přístup v řešení intimních problémů muže.

Na úvod

Na úvod je nutné sdělit, že anatomické a fyziologické vlastnosti penisu neumožňují provést klasické zvětšovací operace, jako je tomu u jiných tkání. Jde především o to, že funkce penisu závisí na míře prokrvení a funkci topořivých těles. Přesto se jedná o metody efektivnější, než je použití nejrůznějších krémů či jiných metod.

Co zákrokem získáte

 • Vysvětlíme vám realistické možnosti zvětšení penisu
 • Minimální bolestivost a rychlá rekonvalescence
 • Trvalý efekt zvětšení objemu či délky penisu

Video

Před / Po

Prodloužení penisu

Při operaci prodloužení penisu lékař uvolní závěsný aparát penisu, kterým je upevněný ke stydké kosti. Tím penis přibližně o 2, max. 3 cm poklesne a vytváří dojem prodloužení. Při této operaci se v klidovém stavu mění úhel mezi tělem a kořenem penisu.

Pro koho je operace vhodná
Ošetření je vhodné pro muže starší 18 let, kteří požadují prodloužení penisu, a současně jsou ochotni přijmout i nevýhody tohoto zákroku. Je také nutné, aby muž měl realistická očekávání, penis lze prodloužit pouze o délku uvolněných vazů. Je důležité, aby muž neměl v době před zákrokem jakékoliv narušení sexuálních funkcí a prodloužením penisu neřešil jiný, nejčastěji psychický problém.

Před operací
Ošetřující lékař zhodnotí problém a navrhne vhodný postup. Do lékařské dokumentace může také pořídit fotografie pro srovnání efektu před a po výkonu. Protože se operace nejčastěji provádí v celkové anestezii, bude třeba podstoupit interní předoperační vyšetření. Klient by měl lékaře informovat o všech případných onemocněních a užívaných lécích.

Průběh operace a pooperační péče
Při operaci lékař z malého řezu protne úpony penisu, čímž ho uvolní a penis poklesne. Ránu operatér sešije vstřebatelným stehem. Hospitalizace je obvykle 1denní, bolesti po zákroku nebývají velké.

Po několika hodinách se v oblasti genitálu mohou objevit modřiny a otok, který se postupně vstřebává. V prvních 2 týdnech po zákroku doporučujeme klidový režim, přikládání chladivých obkladů a zvýšenou hygienu intimních partií.

Podle doporučení lékaře je vhodné provádět tlakové masáže jizvy. Pohlavní styk je možný za 4–6 týdnů.

Chirurgické zvětšení objemu penisu vlastním tukem

Při tomto ošetření se aplikuje do penisu vlastní tuk, čímž se zvětší především objem penisu do šířky. Efekt je primárně estetický, neboť aplikovaný tuk nenahrazuje funkci topořivých těles, a při pohlavním styku se tedy objem „protlačí“ do délky penisu.

Pro koho je zákrok vhodný
Zákrok je vhodný zejména pro obřezané muže s dostatečnou tukovou zásobou.

Před operací
Ošetřující lékař zhodnotí problém a motivace k ošetření. Protože se zákrok nejčastěji provádí v celkové anestezii, bude potřeba předoperační vyšetření i dobrý zdravotní stav.

Průběh zákroku a pooperační péče
Při operaci lékař odebere muži vlastní tuk, ideálně z podbřišku a bezprostředního okolí penisu. Tím může ještě víc podpořit optický efekt zvětšení penisu. Obvykle se jedná přibližně o 100 ml tuku. Následně se tuk ve speciálním přístroji vyčistí a aplikuje po velmi malých kapičkách do penisu. Místa odběru tuku jsou jen drobná, často je není nutné ani šít.

Zpravidla bude klient 1 den hospitalizován. Po odchodu domů jsou důležité ledové obklady penisu. Po několika hodinách se v jeho okolí i na odběrové ploše objevují otoky a modřiny, bolestivost bývá minimální. Klidový režim doporučujeme 2–3 týdny. Pohlavní styk je možný za 4–6 týdnů. Na odběrové ploše je třeba nosit elastický návlek minimálně měsíc.

Výsledkem ošetření je zvětšení obvodu penisu až o 30 %. Protože se tuk po první aplikaci může částečně vstřebat, bývá pro trvalý efekt nutné ošetření ještě jednou opakovat.

Důležité informace

Plastická operace zvětšení penisu nemá žádný vliv na potenci. Je však nutné 6 týdnů sexuálně abstinovat a není vhodná ani masturbace.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci. Sergio W.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty Sofia P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit! Vanesa P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.