Výživové poradenství

Výživové poradenství

Estetická medicína

Výživové poradenství se zaměřuje na trvalé řešení problému s hmotností, podporu celkového zdraví, energie a vitality, a udržení dobré kondice do vysokého věku.

Výživové poradenství na naší klinice zajišťují vysoce erudovaní odborníci s bohatými zkušenostmi, a především dlouhodobými výsledky své praxe.

Proč je tak důležitá správná výživa

Výživové poradenství řeší problémy s hmotností a váhovými přírůstky, podporuje vaše celkové zdraví, energii a životní vitalitu. Na naší klinice se soustředíme na uplatňování několika odborných přístupů pro dosažení optimální hmotnosti i rovnováhy látkové výměny, včetně nastavení správného jídelníčku.

Na základě laboratorních výsledků a informací o vašem zdravotním stavu vám sestavíme individuální jídelníček tak, aby složení potravin přesně odpovídalo vašim přirozeným potřebám. Jen tím je možné dosáhnout metabolické a hormonální rovnováhy. Váš nový jídelníček tak povede nejen k redukci hmotnosti, ale i k pocitu psychického uspokojení.

Naši erudovaní výživoví poradci nabízejí nejen odborné vedení, ale také psychickou podporu a možnost otevřené konzultace jakéhokoliv problému po celou dobu péče.

Co zákrokem získáte

  • Správně nastavený jídelníček vhodný jen pro vás
  • Prevence proti nadměrnému přibírání na váze
  • Zdravý životní styl

Video

Před / Po

Před operací

Není obsah

Průběh operace

Není obsah

Po operaci

Není obsah

Důležité informace

Nutričně i kaloricky sestavené jídelníčky vám zlepší stravování, pomohou k udržení štíhlejší postavy i zvýšení sebevědomí.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
  • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

    ABClinic Art & Beauty
    ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.