Celotělové vyšetření znamének dermatoskopem

Celotělové vyšetření znamének dermatoskopem

Korektivní péče

Myslíte si, že Vaše znaménka jsou v pořádku? Včasná diagnostika mnohonásobně zvyšuje naděje na uzdravení kůže.

Na naší klinice si můžete nechat odstranit znaménka nebo jiné novotvary, pokud výsledky diagnostiky prokážou potřebu takového zákroku.

Celotělové vyšetření znamének dermatoskopem

Nově pro Vás přinášíme další komfort pro péči o Vaši pokožku a zároveň důležitou prevenci Vašich znamének za zaváděcí cenu 2 000 Kč.

Myslíte si, že Vaše znaménka jsou v pořádku? Zhoubný melanom způsobuje až 75 % všech úmrtí na rakovinu kůže? Ročně je diagnostikováno až 160 000 nových případů melanomu.

Nechte si je vyšetřit a udělejte pro své zdraví maximum!

Vyšetření

 • Vyšetření se provádí pomocí digitálního nebo ručního dermatoskopu, který zvětší pozorovaný objekt vice než desetinásobně, což umožní posoudit strukturu a charakteristiku znaménka.
 • Pomocí dermatoskopie lze diagnostiku provést bez předběžného chirurgického zásahu, to znamená naprosto bezbolestně.
 • Na naší klinice si můžete nechat odstranit znaménka nebo jiné novotvary, pokud výsledky diagnostiky prokážou potřebu takového zákroku.
 • Včasná diagnostika mnohonásobně zvyšuje naděje na uzdravení kůže.

Video

Před / Po


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/abclinic.com/abclinic.com/wp-content/plugins/jupiter-donut/includes/helpers/global.php on line 214

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.