abclinic_dermatologie_vrasky

Odstranění vrásek

Korektivní péče

Ačkoliv jsou vrásky nevyhnutelnou součástí života, bývají řadou žen i mužů vnímány jako pokles atraktivity. Vrásky se mohou začít objevovat i ve velmi raném věku, zvláště proto, že jejich tvorba je závislá i na kvalitě kůže nebo mimice. Na naší klinice nabízíme celou řadu nejmodernějších postupů, jak s vráskami bojovat a zpomalit tak stárnutí pleti.

Vráskám se nevyhneme, jejich vznik však jde oddálit a zlepšit kvalitní odbornou péčí. Pro efektivní a přirozené vyhlazení vrásek využíváme kombinaci nejrůznějších technik.

Příčina tvorby vrásek

Tvorba vrásek je velmi individuální záležitost. Její hlavní příčinou je snížení kvality kolagenových a elastinových vláken v kůži a podkoží. Vliv na to má genetická kvalita kůže, smog, životospráva, špatné stravovací návyky apod. Nemalý podíl má také na zvýšenou tvorbu vrásek nekvalitní péče o pleť a výrazná mimika.

Druhy vrásek

Vrásky se tvoří prakticky po celém těle. Mohou být různé hloubky i rozsahu, od povrchových, až po hluboké rýhy. Nejvíce nás vrásky trápí na viditelných místech, jako jsou obličej, krk, dekolt, hřbety rukou. V obličeji se jedná o výraznou nosoretní vrásku (tzv. nasolabiální rýhu), na čele je to tzv. glabela, kde se tvoří svislé vrásky, další jsou vějířky kolem očí, svislé vrásky kolem úst, případně vodorovné vrásky na čele.

Krémy na vrásky?

Čas nezastavíme, ale zbrzdit tvorbu vrásek můžeme velmi výrazně. Základ tvoří správná každodenní péče v podobě kosmetiky přesně na míru vaší pleti. Běžně nabízené krémy v klasických parfumeriích mají velmi univerzální složení. Zapomíná se na to, že každá pleť má zcela jiné nároky. U nás nejprve důkladně zhodnotíme vaši pleť na některém z přístrojů pro diagnostiku pleti. Na základě toho vám ve spolupráci se společností Universkin připravíme kosmetiku přímo na míru. Jenom tak lze dosáhnout toho, že vaše pleť dostane přesně to, co potřebuje, aby došlo k podpoře tvorby kolagenu, dostatečné hydrataci pleti a jejímu zásobení všemi důležitými látkami.

Aktivní boj proti vráskám

Vráskám je třeba nejen předcházet, ale ty vzniklé jde zmírnit nebo úplně vyhladit. U hlubších rýh a vrásek se dá využít aplikace botulotoxinu a kožní výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Pro odstranění velkého množství drobných vrásek a k celkovému omlazení pleti nabízíme individuálně připravené chemické peelingy, mezoterapii, plazmaterapii, mikrojehličkování s využitím mezoterapeutických sér, karboxyterapii, ošetření pleti unikátním pulsním světlem systémem Cellec V, nebo ošetření na přístrojích Ultracel, Plasmatec či Edge One.

Co zákrokem získáte

 • Používáme individuálně připravené krémy od společnosti Universkin
 • V péči o stárnoucí pleť zajišťujeme komplexní péči a prevenci
 • Máme k dispozici nejmodernější lasery, jak medicínské, tak terapeutické, HIFU technologie pro ultrazvukový neinvanzivní lifting pleti
 • Řešení pro mimické vrásky zajistíme injekční aplikací botulotoxinu

Video

Před / Po


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/abclinic.com/abclinic.com/wp-content/plugins/jupiter-donut/includes/helpers/global.php on line 214

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Stárnutí pokožky a vrásky můžeme výrazně zpomalit. Projevy stárnutí lze zmírnit injekčními nebo laserovými metodami, pro podporu zdravé a omlazené pleti je vhodné vždy pro domácí péči používat kvalitní a přesně na míru připravené kosmetické produkty. Jen tak dosáhnete svěží a mladé pokožky. Vždy si domluvte konzultaci se specialistou, který na základě diagnostiky pleti zhodnotí všechny aspekty a vybere správné ošetření i krémy.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.