abclinic_plasticka-chirurgie_intimni-partie-muze

Vasektomie

Plastická chirurgie

Vasektomie je chirurgický zákrok, při kterém dojde k přerušení obou chámovodů. Jedná se o velmi spolehlivou formu mužské antikoncepce, tzv. sterilizaci.

Naši plastičtí chirurgové mají bohaté zkušenosti s efektivním řešením problémů v intimních partiích.

Pro koho je operace vhodná?

Vasektomie je doporučována jako ideální volba pro páry, které mají děti a již další si nepřejí. Žena netoleruje hormonální antikoncepci nebo sterilizaci.

Co zákrokem získáte

 • Beze změny libida či erekce
 • Nejspolehlivější forma antikoncepce
 • Šetrný zákrok

Video

Před / Po

Před operací

Při osobní konzultaci plastický chirurg zhodnotí zdravotní stav klienta, proberou se důvody k operačnímu zákroku vasektomie a lékař vyšetří zevní genitál.

Průběh operace

Výkon se provádí v lokální anestezii, na přání klienta je možná i celková anestezie. Doba výkonu nepřesahuje 30–40 minut.

Při zákroku chirurg z drobného vpichu v horní části šourku vypreparuje a přeruší jeden, a následně druhý chámovod. Konce chámovodů se uzavřou. Ranky jsou velmi drobné, většinou je není třeba ošetřovat stehem. Pokud je sutura nutná, provádí se jemným vstřebatelným stehem.

Po operaci

Zákrok je pouze minimálně bolestivý. V den výkonu je doporučený klidový režim, dále pak bez velkého omezení v běžném či pracovním životě.

Důležité informace

Doporučujeme zhruba po 5 týdnech od výkonu provést vyšetření ejakulátu na spermiogramu k potvrzení absence živých spermií v ejakulátu.

Slova našich klientů
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit!

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.