Terapie a prevence ztráty vlasů

Terapie a prevence ztráty vlasů

Transplantace vlasů DHI

K terapii a prevenci ztráty vlasů je potřeba přistupovat jako k celostnímu problému. To znamená, že zohledňujeme všechny okolnosti, které ke ztrátě vlasů mohly přispět.

Ztráta vlasů je systematické onemocnění a jeho terapie vyžaduje systematické léčení.

Využíváme nový systém DHI pro prevenci a léčení ztráty vlasů

Ve spolupráci s předními světovými vědci vyvinula společnost DHI Global Medical Group nejobsáhlejší řadu léčebných postupů. Jsou vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií a ve všech stadiích alopecie – ztráty vlasů. Obsahují výběr doporučení přesně na míru každého klienta: výživa, psychoterapie, prostředky denní kosmetiky a posilující terapie. Důležitou součástí jsou také trichotesty, které analyzují několik desítek genetických variací a doporučí vhodnou léčbu.

Co zákrokem získáte

  • Zohledňujeme všechny faktory podílející se na ztrátě vlasů
  • Disponujeme nejmodernějšími technologiemi
  • Stavíme na dlouhodobém a komplexním přístupu k léčbě alopecie

Video

Před / Po

Výživa a stravování

Způsob stravování a výživy významnou měrou ovlivňují kvalitu a zdraví vlasů. Vlasové folikuly mají velmi aktivní metabolismus, který závisí na stálé výživě. Náš tým nutričních specialistů vyhodnotí stravovací návyky každého pacienta a poukáže na případné nedostatky. Pokud je zapotřebí, navrhneme změny ve stravovacím režimu nebo přidáme do stravy výživové doplňky, které mohou sehrát významnou roli v zastavení ztráty vlasů nebo podpoře růstu nových vlasů.

Psychoterapie

Stres může být příčinou ztráty vlasů, a rovněž tak ztráta vlasů může způsobit stres. Proto jsou součástí diagnostiky psychologické testy a v případě nutnosti je pak doporučena vhodná léčba.

Přípravky proti vypadávaní vlasů

DHI Global Medical Group vyvinul nejrozsáhlejší řadu svých kosmetických přípravků pro denní péči, které posilují vlasy a zároveň stimulují jejich růst.

Vlasová kosmetická řada DHI je určena pro ženy i muže a je vhodná pro všechny typy vlasů.

Důležité informace

Správná vlasová péče proti vypadávání vlasů je spolehlivou prevencí. V případě nadměrného vypadávání vlasů je však nutné zhodnocení a diagnostikování lékařem.

Slova našich klientů
  • Ve středu 29. 9. jsem zde byla na transplantaci obočí metodou DHI Global Medical Group. Bylo to naprosto bezbolestné, skvěle umrtvené a vše proběhlo za krátký čas. Na hlavě mi byl oholený jen malý proužek vlasů, takže to při ležení v posteli první noc vůbec nebolelo a ztráta vlasů je minimální. Transplantované vlasy jsou přesně v místech, na kterých jsem se s paní doktorkou domluvila a tvar obočí je perfektní! Vše uz je po 3 dnech komplet zahojené a nové obočí už i maličko roste. Žádný otok, ani modřiny nebyly, takže bylo možné hned druhý den běžně fungovat. I vlasy bylo možné si umýt hned další ráno. Jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji všem, které chtějí trvale vyřešit nerostoucí obočí a nemuset pořád domalovávat či chodit na microblading.

    Transplantece vlasů DHI
    Transplantece vlasů DHI Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.