abclinic_plasticka-chirurgie_intimni-partie-muze

Plastika kůže šourku

Plastická chirurgie

Někdy u mužů dochází k enormnímu prodloužení a vytažení kůže šourku. Jde o opticky i funkčně velmi obtěžující problém. Jiné klienty zase trápí nadbytečná kůže mezi varlaty a penisem.

Tyto obtíže řeší plastická operace šourku, při níž dojde k odstranění povislé a přebytečné kůže šourku.

Naši plastičtí chirurgové mají bohaté zkušenosti s efektivním řešením problémů v intimních partiích.

Pro koho je operace vhodná?

Povislý či prověšený šourek představuje pro muže estetický handicap, který často zasahuje i do oblasti sebevědomí. Délka šourku je daná geneticky, ale vlivem věku se prodlužuje, proto se o zákrok zajímají i starší muži.

Co zákrokem získáte

 • Odstranění estetického problému
 • Zlepšení sexuálního života
 • Zvýšení sebevědomí

Video

Před / Po

Před operací

Zákroku předchází konzultace s plastickým chirurgem. V případě zákroku v narkóze bude nutné předoperační vyšetření a 3 týdny před plánovanou operací je nutné vysadit léky proti srážlivosti krve. Doporučujeme navštívit také našeho výživového specialistu, který nabídne vhodné doplňky, které pomohou k optimálnímu zhojení rány.

Průběh operace

Výkon probíhá v celkové anestezii. Délka zákroku závisí na rozsahu plastiky, většinou 30–45 minut.

Při výkonu chirurg řezem odstraní přebytečnou kůži šourku a okraje rány následně sešije vstřebatelnými stehy. Výsledná jizva závisí na rozsahu výkonu, většinou je minimální.

Po operaci

Po výkonu se může objevit bolestivost a otok šourku, které v průběhu několika dní odezní. 2 dny je vhodné dodržovat klidový režim a 14 dnů omezit fyzickou námahu a sportovní aktivity.

Důležité informace

Doporučujeme bolestivou oblast chladit, dbát na zvýšenou hygienu a dodržovat plánované kontroly. Po zhojení teprve začít se sexuální aktivitou.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci. Sergio W.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty Sofia P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit! Vanesa P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.