Lift paží

Lift paží

Plastická chirurgie

Na vnitřní straně paží může docházet k nahromadění volné kůže, ať už po úbytku váhy, po liposukci nebo s přibývajícím věkem, kdy dochází ke snížení elasticity kůže. To může být vnímáno nejen jako neestetické, ale může mít vliv na kožní potíže.

Lift paží je název pro operaci, která má za cíl odstranit nadbytky volné kůže (eventuálně i tuku) z oblasti paží.

Co je lift paží

Lift paží je označení pro operaci, která má za cíl odstranit kožní nadbytky v oblasti paží. Lift lze v případě potřeby spojit s liposukcí nadbytečného tuku. Cílem operace je dosažení mladistvého vzhledu paží tím, že kůže znovu získá přiměřené napětí a bude těsněji obepínat svaly paže.

Co zákrokem získáte

 • Trvalé odstranění volné a povislé kůže paží
 • Řešení patologických poruch ukládání tuku
 • Lift paží je možné kombinovat s liposukcí
 • Prevence proti ekzémům

Video

Před / Po

Před operací

Při konzultaci plastický chirurg vyhodnotí, zda je pro vás lift paží, případně zákrok kombinovaný s liposukcí, vhodným řešením. Zváží, jaký konkrétní typ liftu je pro vás nejvhodnější, v některých případech může navrhnout i jiný typ ošetření.

Je důležité vědět, že lift paží není metoda redukce hmotnosti ke zmenšení jejich objemu. V takovém případě je na místě nejprve vše konzultovat s odborníkem na výživu.

Průběh operace

Vlastní lift paží trvá 1–3 hodiny. V případě kombinovaného výkonu chirurg odsaje přiměřené množství tukové tkáně a pak přistoupí k vlastnímu liftu paží. Kožní nadbytky odstraní buď řezem v oblasti podpaží, nebo podélným řezem po celé délce vnitřní strany paže, eventuálně kombinací obou řezů. Nakonec lékař sešije operační rány, sterilně je překryje a na paži natáhne elastické prádlo.

Po operaci

Po operaci je třeba krátkodobá hospitalizace. Dále je nezbytné dodržovat 7–10 dnů klidový režim. Kompresní prádlo je velmi důležitá součást zdárné rekonvalescence. Díky němu dochází ke správnému přihojení tkání a minimalizaci modřin a otoků. Je nutné nosit jej po dobu 4–6 týdnů.

K úspěšnému hojení přispívají také lymfodrenáže a masáže, které lze zahájit po 14 dnech. Ošetření na našem přístroji LPG doporučujeme po dobu nošení kompresního prádla.

Důležité informace

Přetrvání hezkého výsledku je možné podpořit řadou procedur, které výrazně zpomalují proces stárnutí. Díky unikátnímu přístrojovému vybavení naší kliniky vám můžeme nabídnout celou škálu možností a procedur, které vaše tělo ocení.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Absolutní spokojenost, profesionální přístup, příjemné prostředí, kdo se rozhoduje mezi lékaři a klinikou, jednoznačně doporučuji a zejména paní dr. Věru Šatánkovou. S paní doktorskou jsem měla první zkušenost v roce 2002 a po dvaceti letech jsem se opět přesvědčila, že jsem si vybrala dobře. Marcela U.

  Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
 • Velké poděkování paní doktorce Krajcové za skvěle odvedenou práci. Byla mi provedená abdominoplastika s liposukcí a výsledek je úžasný. Konečně jsem si užila léto v plavkách bez mindráků. Operace proběhla bez komplikací a i veškerá pooperační péče byla naprosto úžasná. Přístup paní doktorky byl velmi profesionální. Vřele všem doporučuji a ještě jednou děkuji. Andrea N.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci. Sergio W.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty Sofia P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit! Vanesa P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.