abclinic_dermatologie_infuzni-terapie-s-vitaminem-c

Infuzní terapie s vitaminem C

Korektivní péče

Při jakékoliv zvýšené psychické nebo fyzické zátěži, stresu, nemoci nebo chronických zánětech dochází ke značné spotřebě vitaminu C.

Infuzně / nitrožilně lze tuto spotřebu efektivně navýšit.

Energie a lepší imunita

Vitamin C funguje jako silný antioxidant s prokázanými pozitivními účinky na zdraví a náš celkový imunitní systém. Lidský organismus si však vitamin C nedokáže vytvořit, a přesto, že ho přijímáme v potravinách, hlavně ovoci a zelenině, je takto dodaný vitamin C nedostačující.

Při jakékoliv zvýšené psychické nebo fyzické zátěži, stresu, nemoci nebo chronických zánětech dochází ke značné spotřebě vitaminu C. Infuzně / nitrožilně lze tuto spotřebu efektivně navýšit.

Pro koho je ošetření vhodné

Vitamin C chrání zdravé buňky a působí preventivně, proto je infuzní forma vhodná pro všechny, kteří mají zvýšenou potřebu vit. C, trpí únavou, opakovanými infekčními nemocemi, jako jsou např. chřipka, záněty plic, pacienty, které trápí cukrovka, vysoký krevní tlak, nadváha, bolesti kloubů apod.

Co zákrokem získáte

 • Prevence zdraví
 • Pozitivní účinky na organismus
 • Posílení imunitního systému
 • Účinná koncentrace vitaminu C
 • Jednoduchá aplikace
 • Pozitivní efekt při infekcích a dalších onemocněních
 • Prevence únavy
 • Vhodné při stresu či fyzické zátěži

Video

Před / Po

Průběh ošetření

Do žíly je zavedena kanyla, kterou do krve proudí infuze vitaminu C. Ošetření zabere zhruba 30 minut. Při nemoci, zvýšené fyzické i psychické zátěži doporučujeme opakovat ošetření 2–3x týdně po 14 dnech.

Po ošetření

Po aplikaci je doporučen pitný režim (cca 2 l tekutin v průběhu 24 hod.).

Důležité informace

Díky snížené koncentraci vitaminu C v krvi po ústním podání je zajištěno velmi málo léčivých účinků. Vyšší koncentrace vitaminu C působí preventivně a terapeuticky, což zajišťuje správnou funkci imunitního a kardiovaskulárního systému. To lze docílit pouze nitrožilně.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Odjakživa jsem měla vrásky na krku, s věkem mi začala povolovat i kůže na bradě, tak jsem se rozhodla svůj problém řešit. Na ABClinic mi paní doktorka Krajcová nabídla ošetření kolagenem - přípravkem Nithya. Výsledek je úžasný, už po 1. ošetření bylo znát zlepšení. Teď po 3., posledním ošetření, mám krk i podbradek pevnější a krk navíc bez vrásek. Julie V.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Mezoterapie mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Vždy odcházím spokojená s výsledkem. Lucie Š.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Mohu pouze doporučit! Dr. Hamáčková je profesionál ve svém oboru a velmi dobře se v dermatologii orientuje. Na mé akné předepsala správnou kosmetiku. Nejlepší klinika v Praze! Diana M.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Petra Ester Hamáčková
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji nechala udělat něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi paní doktorka řekla, že procedura je skoro bezbolestná a výsledek bude zato stát. A opravdu. Doporučuji všem absolvovat. A já určitě přijdu znova! Alexandra P.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Aneta Krajcová
 • Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, ale nelíbily se mi napíchané kačeří rty. Rty jsem si během krátké doby nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji. Karolína V.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Paní doktorka Herczová je velký profesionál. Vždy je příjemný, vše vysvětlí a má skvělý přístup. Ráda bych všem naprosto doporučila! Karolina S.

  Korektivní péče
  Korektivní péče MUDr. Simona Herczová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.