abclinic_plasticka-chirurgie_intimni-partie-muze

Implantace testikulární protézy

Plastická chirurgie

Pokud dojde v důsledku úrazu, zánětu či nádoru k odstranění varlete, je možné jeho nahrazení silikonovým implantátem (testikulární protézou). Testikulární protézy jsou k dispozici v různých velikostech i konzistencích, tak aby výsledný kosmetický efekt byl co nejlepší.

Naši plastičtí chirurgové mají bohaté zkušenosti s efektivním řešením problémů intimních partií.

Pro koho je operace vhodná?

 • Pro poúrazové stavy s nutností odstranění varlete
 • Nádorové procesy s nutností odstranění varlete
 • Zánětlivé stavy s nutností orchiectomie
 • Nesestouplé varle
 • Vrozené nevyvinuté varle

Co zákrokem získáte

 • Jednoduchý zákrok
 • Tvarová i pohmatová věrnost implantátu
 • Dobrá snášenlivost
 • Vyřešení kosmetického handicapu

Video

Před / Po


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/abclinic.com/abclinic.com/wp-content/plugins/jupiter-donut/includes/helpers/global.php on line 214

Před operací

Každé operaci předchází osobní konzultace s lékařem. Jelikož je zákrok prováděn v celkové anestezii, je nutné předoperační vyšetření.

Lékař navrhne, jakým způsobem bude řez veden. Jednou možností je řez vedený přímo do šourku, kde je vložen implantát a následně dojde k sešití, druhý se vede přes spodní oblast třísel, kde dochází k umístění protézy ve spodním rozkroku, což snižuje riziko vysunutí implantátu ze šourku.

Průběh operace

Výkon se provádí v celkové anestezii. Doba zákroku je přibližně 30–60 minut.

Z drobného řezu v horní části šourku se do dutiny skrota vloží vhodný implantát. Kůže se sešije vstřebatelnými stehy, takže není nutné jejich vyndání.

Po operaci

Bezprostředně po výkonu může klient pociťovat bolestivost a tlak v šourku. Tyto obtíže v průběhu několika dní ustupují. Po dva týdny od výkonu je doporučen klidový režim, měsíc pak je nutné vyvarovat se větší fyzické námahy a omezit sportovní aktivity.

Důležité informace

Estetické chirurgické operace v oblasti genitálu jsou v posledních letech velmi žádané. Konečný efekt zákroku je možné zhodnotit po 2 měsících, výsledek operace je trvalý.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci. Sergio W.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty Sofia P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit! Vanesa P.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.