Diagnostika vypadávání vlasů

Diagnostika vypadávání vlasů

Transplantace vlasů DHI

Prvním krokem k efektivní terapii ztráty vlasů je zevrubná, hluboká diagnostika, která nám slouží jako pevný základ úspěšné a trvalé léčby ztráty vlasů.

Správná diagnostika je klíčová k úspěšné a trvalé terapii. Máme nejpokročilejší diagnostický systém ztráty vlasů.

Diagnostika alopecie

Ztráta vlasů se odehrává v různých stadiích a z nejrůznějších důvodů, jako jsou např. vliv výživy, psychiky, genetiky, vitaminová nedostatečnost, problémy s krevním oběhem nebo vliv životního prostředí. Diagnostika alopecie zkoumá všechny tyto faktory tak, abychom byli schopni stanovit léčbu na míru každému pacientovi.

Co zákrokem získáte

  • Přesná diagnostika příčin ztráty vlasů
  • Jednoduchá neinvazivní metoda
  • Preventivní opatření

Diagnostika alopecie probíhá ve 4 krocích

Dermatologické a zdravotní vyšetření
Pokožka hlavy se podrobí komplexnímu dermatologickému vyšetření, na jehož základě se pacientova anamnéza detailně zkoumá a vyhodnocuje. Určíme typ alopecie každého pacienta a zjistíme, zda jsou přítomny nějaké dermopatie či jiné onemocnění kůže, které by mohly případnou transplantaci vlasů komplikovat.

Test alopecie
V oblastech, kde jsou vlasy prořídlé, provedeme trichologickou analýzu s využitím nejnovějších diagnostických technologií. Měříme hustotu vlasů, typ vlasů a také stupeň ztráty vlasů na Norwood škále.

Test vlasového proteinu
Životní návyky i prostředí přímo ovlivňují nejen celkové zdraví člověka, ale také zdraví našich vlasů. Tento test vyhodnocuje dopady výše zmíněných faktorů a je vodítkem k tomu, jakou preventivní léčbu navrhneme.

Analýza stresu
Jednou z hlavních příčin ztráty vlasů může být i stres. Každý náš pacient proto prochází základními psychologickými testy, aby byla zohledněna případná léčba depresí a úzkostí příslušnou terapií. Tento test byl vyvinut ve spolupráci s týmem psychologů z Aténské univerzity.

Důležité informace

V rámci diagnostiky je vždy podrobná anamnéza. Trichologické vyšetření je vhodné pro klienty, kteří nejsou spokojeni se stavem svých vlasů.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám