Diagnostika vypadávání vlasů

Diagnostika vypadávání vlasů

Transplantace vlasů DHI

Prvním krokem k efektivní terapii ztráty vlasů je zevrubná, hluboká diagnostika, která nám slouží jako pevný základ úspěšné a trvalé léčby ztráty vlasů.

Správná diagnostika je klíčová k úspěšné a trvalé terapii. Máme nejpokročilejší diagnostický systém ztráty vlasů.

Diagnostika alopecie

Ztráta vlasů se odehrává v různých stadiích a z nejrůznějších důvodů, jako jsou např. vliv výživy, psychiky, genetiky, vitaminová nedostatečnost, problémy s krevním oběhem nebo vliv životního prostředí. Diagnostika alopecie zkoumá všechny tyto faktory tak, abychom byli schopni stanovit léčbu na míru každému pacientovi.

Co zákrokem získáte

  • Přesná diagnostika příčin ztráty vlasů
  • Jednoduchá neinvazivní metoda
  • Preventivní opatření

Video

Před / Po

Diagnostika alopecie probíhá ve 4 krocích

Dermatologické a zdravotní vyšetření
Pokožka hlavy se podrobí komplexnímu dermatologickému vyšetření, na jehož základě se pacientova anamnéza detailně zkoumá a vyhodnocuje. Určíme typ alopecie každého pacienta a zjistíme, zda jsou přítomny nějaké dermopatie či jiné onemocnění kůže, které by mohly případnou transplantaci vlasů komplikovat.

Test alopecie
V oblastech, kde jsou vlasy prořídlé, provedeme trichologickou analýzu s využitím nejnovějších diagnostických technologií. Měříme hustotu vlasů, typ vlasů a také stupeň ztráty vlasů na Norwood škále.

Test vlasového proteinu
Životní návyky i prostředí přímo ovlivňují nejen celkové zdraví člověka, ale také zdraví našich vlasů. Tento test vyhodnocuje dopady výše zmíněných faktorů a je vodítkem k tomu, jakou preventivní léčbu navrhneme.

Analýza stresu
Jednou z hlavních příčin ztráty vlasů může být i stres. Každý náš pacient proto prochází základními psychologickými testy, aby byla zohledněna případná léčba depresí a úzkostí příslušnou terapií. Tento test byl vyvinut ve spolupráci s týmem psychologů z Aténské univerzity.

Důležité informace

V rámci diagnostiky je vždy podrobná anamnéza. Trichologické vyšetření je vhodné pro klienty, kteří nejsou spokojeni se stavem svých vlasů.

Slova našich klientů
  • Ve středu 29. 9. jsem zde byla na transplantaci obočí metodou DHI Global Medical Group. Bylo to naprosto bezbolestné, skvěle umrtvené a vše proběhlo za krátký čas. Na hlavě mi byl oholený jen malý proužek vlasů, takže to při ležení v posteli první noc vůbec nebolelo a ztráta vlasů je minimální. Transplantované vlasy jsou přesně v místech, na kterých jsem se s paní doktorkou domluvila a tvar obočí je perfektní! Vše uz je po 3 dnech komplet zahojené a nové obočí už i maličko roste. Žádný otok, ani modřiny nebyly, takže bylo možné hned druhý den běžně fungovat. I vlasy bylo možné si umýt hned další ráno. Jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji všem, které chtějí trvale vyřešit nerostoucí obočí a nemuset pořád domalovávat či chodit na microblading.

    Transplantece vlasů DHI
    Transplantece vlasů DHI Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.