Bělení intimních partií

Bělení intimních partií

Plastická chirurgie

Pigmentace intimních partií se věkem zvyšuje. V estetické medicíně se bělení intimních partií provádí ambulantně a pro lepší efekt je vždy využívána kombinace několika metod, které dokážou odstranit pigmentace v oblasti konečníku, zevního genitálu nebo třísel.

V ABClinic Art & Beauty využíváme depigmentační laser v kombinaci s IPL (intenzivním pulsním světlem) a pro domácí péči doporučujeme vhodný kosmetický přípravek na míru Universkin.

Pro koho je zákrok vhodný

Anální či intimní bělení je proces zesvětlení barvy kůže nejen kolem konečníku. Provádí se pro kosmetické účely, aby byla barva v intimní oblasti jednotnější s okolím. Metoda je vhodná jak pro ženy, tak muže, kteří chtějí zvýšit sebevědomí, zakrýt jizvičky na intimních místech. Někdy i z profesionálních důvodů. Přestože se zesvětlení konečníku a jiných intimních partií může zdát jako tabu, je důležitou součástí vašeho sexuálního zdraví.

Co zákrokem získáte

 • Sjednocení tonu pokožky
 • Zesvětlení pigmentací
 • Zlepšení intimních zážitků
 • Bez nutnosti hospitalizace
 • Komfortní zákrok

Video

Před / Po

Před zákrokem

Vždy doporučujeme konzultaci s dermatologem, zda je pro Vás zákrok vhodný. V případě zvýšené pigmentace doporučí proceduru opakovat.

Průběh zákroku

Bělení intimních partií se provádí ambulantně za použití lokální anestezie. Laserový paprsek je namířen na ošetřovanou oblast, aniž by docházelo k poškození okolní tkáně.

Zákrok je bezpečný, trvá zhruba 30–45 min a nezatěžuje organismus.

Po zákroku

Miniinvazivní zákrok nevyžaduje omezení v běžném životě, vhodné je několik hodin po zákroku ošetřovanou oblast netřít nebo vystavovat horkým teplotám. Ošetřovaná oblast může vykazovat malá zarudnutí nebo pálení, v krátké době ale vymizí.

Důležité informace

Každý zákrok estetické medicíny je vždy nutné konzultovat s ošetřujícím lékařem, který navrhne správný postup a posoudí vhodnost zákroku.

Ošetření je nutné 3–6x opakovat.

Slova našich klientů
 • Výborná klinika. MUDr. Krajcová je jako sen, lepší lékařku jsem si snad ani nemohla přát. Všechny kolegyně jsou velmi příjemné. Pokaždé jsem se velmi dobře cítila a bylo o mne dobře postaráno. Pokud budu opět přemýšlet o plastické operaci, rozhodně půjdu opět na tuto kliniku. Děkuji celému týmu, odvedli jste výbornou práci.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
 • Paní doktorka Šatánková je úžasná! Tímto chci moc poděkovat personálu a celé klinice, jsem moc spokojená, protože jsem si splnila svůj sen. Moc děkuji ABClinic Art & Beauty

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
 • Páni, jaká úžasná lékařka! Vlastně jsem na ni narazila „náhodou“, ale to bylo mé štěstí. Paní doktorka Krajcová je nejen velmi empatická, také je velmi příjemná a sympatická osoba. Již při osobní konzultaci jsem se cítila velmi dobře, a tento pocit se pak potvrdil. Zákrok se povedl, a já mohu paní doktorku Krajcovou jen doporučit!

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.