Ultracel Q + HIFU

Ultracel Q + HIFU

Lékařské přístroje

Nechirurgický HIFU lifting s přesným cílením ošetřované plochy podporuje neokolagenezi a napomáhá remodelaci kontur. Jde o moderní a rychlý systém pro lifting obličeje a tvarování těla. Lze jej použít k omlazení pokožky, pozvednutí a zpevnění.

Revoluční neinvazivní vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk (HIFU) pro omlazení a zpevnění kůže na obličeji a těle, a k formování problematických partií.

Co přístrojové ošetření nabízí

Jedná se o revoluční neinvazivní vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk (HIFU), který se využívá pro vypnutí a omlazení kůže obličeje a těla a k formování problematických partií. Soustředěná energie vysílaná do tkáně stimuluje tvorbu kolagenu, což vede ke zpevnění povadlé pokožky.

Unikátnost přístroje spočívá ve vysoké rychlosti a přesném zacílení na konkrétní tkáně, což umožňuje zasahovat do větší hloubky než lasery užívané v dermatologii. Je ideální pro vyhlazení vrásek, odstranění kruhů pod očima, povislého obočí nebo uvolněné kůže v oblasti očních víček. Využívá se také k řešení problematických partií, jako jsou bříško, boky, stehna, hýždě, povislá kůže paží či dvojitá brada. Je ideální metodou k celkovému zpevnění tělesných kontur.

Ošetření přístrojem Ultracel zabere přibližně hodinu a přináší přirozené a dlouhodobé výsledky.

Co zákrokem získáte

  • Lifting bez skalpelu
  • Rychlá stimulace nového kolagenu
  • Aplikace na všechny části těla
  • Bezbolestné ošetření
  • Výraznější efekt oproti klasickému HIFU
  • Ošetření bez jizev a modřin
  • Bez vedlejších účinků

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Výsledky jsou viditelné okamžitě a maxima dosahují po měsíci, trvají v průměru více než 12 měsíců na základě fyziologie a životního stylu pacientů.

Ošetření lze dle doporučení lékaře opakovat.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám