Tri-Beam

Tri-Beam

Lékařské přístroje

Tri-Beam tvoří integrovaná platforma, která vám nabízí nejspolehlivější a nejefektivnější kombinaci dostupných laserů. K ošetření jednoho vícebarevného tetování již není potřeba více systémů.

Jeden z nejúčinnějších přístrojů na odstranění tetování, pigmentových a cévních lézí, chloupků, a k omlazení pokožky.

Co přístrojové ošetření nabízí

Tri-Beam je velmi moderní a přesný Q-Switched Nd: YAG laser s širokým spektrem využití. Jedná se o jeden z nejúčinnějších přístrojů na odstranění tetování, pigmentových a cévních lézí, chloupků, využívá se také k radikálnímu omlazení kůže, peelingu obličeje a k řešení řady dalších problémů.

Díky možnostem využít soustředné nebo naopak rozptýlené paprsky, nabízí přístroj velmi efektivní a šetrné ošetření s perfektními výsledky.

Co zákrokem získáte

  • Optimální cílení pro pohodlné ošetření obtížných tetování
  • Revitalizace a zpevnění pokožky
  • Vysoká spolehlivost

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Během léčby se laser Tri-Beam bezpečně zaměřuje na jednotlivá místa a jemně rozbíjí pigment na malé částice. Skvrna na několik minut zešedne nebo zbělá, což je přirozená reakce pokožky, protože absorbuje energii.

Slova našich klientů
  • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou.

    Přístrojová ošetření
    Přístrojová ošetření Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.