Revitex

Revitex

Lékařské přístroje

Revitex využívá dva zdroje energie, a to mikrofokusovaný ultrazvuk a radiofrekvenci, které působí na různých úrovních pokožky. V několika sezeních je možné zlepšit strukturu, ton i jas pokožky.

Vysoce účinný multifunkční HIFU systém pro zpevnění kontur tváře, krku a dekoltu, zmenšení dvojité brady a zlepšení elasticity kůže.

Co přístrojové ošetření nabízí

Revitex je vysoce účinný multifunkční HIFU systém, který díky exkluzivní technologii kombinuje energii mikroskopicky zaměřeného ultrazvuku s účinky vysokofrekvenčního záření. Díky tomu přináší unikátní výsledky ošetření.

Paprsek přístroje působí tepelně, což způsobuje okamžitou kontrakci kolagenových vláken a nastartuje tvorbu nového kolagenu, která pak probíhá ještě několik měsíců po ošetření. Přístroj je schopen zasáhnout do různých vrstev tkáně, od 1,5 do 4,5 mm na obličej a od 8 do 13 mm na těle.

Aktivuje přirozené mechanismy v buňkách odpovědných za regeneraci tkání a stimuluje procesy, které spouští rozklad tuků. Uplatňuje se při ošetření povolené kůže a zmírňuje známky stárnutí, slouží k odstranění a zmenšení nežádoucích tukových polštářků.

Ošetření vede k přirozenému zpevnění kontur tváře, krku a dekoltu, zmenšení dvojité brady a zlepšení elasticity kůže.

Co zákrokem získáte

  • Omlazení
  • Zpevnění a pozvednutí kontur
  • Zlepšení pružnosti pleti
  • Neinvazivní technika

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Výsledky ošetření jsou postupné, přičemž maxima dosahují za 4–6 měsíců po dokončení léčebného cyklu. Následně přetrvávají nejméně rok.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám