Revigen

Revigen

Lékařské přístroje

Ošetření je mimořádně účinné a rychlé. Zlepšuje metabolismus buněk a podporuje regeneraci sliznic. Použití Revigenu je nebolestivé a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Účinné řešení pro nejčastější vulvovaginální poruchy.

Přístroj Revigen je unikátní novinkou společnosti Reneve, který slouží k rejuvenaci zevního genitálu a vaginy.

Co přístrojové ošetření nabízí

Využití radiofrekvence k omlazení genitálu je unikátní metoda, při které působením radiofrekvenční energie dochází k podnícení tvorby kolagenu a elastinu.

Ošetření je vhodné pro ženy, u kterých postupem času došlo k povolení tkání buď u vaginy, nebo i zevního genitálu. Ženy nebývají spokojené nejen se vzhledem či pigmentacemi zevní části genitálu, ale často je trápí i porušená funkce. K tomu mohlo dojít vlivem porodu, menopauzy či jiných událostí. Ošetření může výrazně napomoci ženám s inkontinencí, nebo těm, jejichž malé stydké pysky přesahují ty velké.

K ošetření používáme absolutní novinku – přístroj Revigen, díky kterému můžeme provádět kompletní omlazení jak zevního genitálu, tak i vaginy. Ošetření je zcela bezbolestné, zhruba 30minutové, a po zákroku není nutné žádné omezení či dlouhá rekonvalescence.

Díky obnovujícím se elastickým vláknům a zlepšení buněčného metabolismu se ošetřené tkáně zpevňují a vypínají, napomáhají též ke zesvětlení případných nežádoucích pigmentací. Lze tak zpevnit stydké pysky, Venušin hrbolek, ústí pochvy i samotnou vaginu.

Co zákrokem získáte

 • Pomáhá řešit problém inkontinence
 • Výrazně zlepšuje sexuální prožitek ženy i partnera
 • Pochva získá původní tvar a funkčnost
 • Prevence proti zánětům, svědění, infekci
 • Léčba atrofií
 • Bezbolestná metoda

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Revigen je multifunkční platforma ve službách intimního zdraví žen, která bezpečně a pohodlně zasahuje u většiny vulvovaginálních poruch a patologií pomocí alternativních a neablativních terapií.

Pro dokonalý výsledek může lékař navrhnout opakování zákroku.

Slova našich klientů
 • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou.

  Přístrojová ošetření
  Přístrojová ošetření Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.