Plasmatec

Plasmatec

Lékařské přístroje

Přístroj pracuje na principu frakční plazmy a má široké využití v estetické dermatologii. Díky Plasmatecu může lékař použít přesnou dávku energie potřebnou k terapii, a to díky kontinuálnímu a pulznímu režimu. Ošetření je proto extrémně přesné, neinvazivní, nedochází ke krvácení.

Plasmatec je ideální k léčbě různých nedokonalostí a povrchových kožních patologií včetně choulostivých oblastí s rychlými a bezpečnými výsledky.

Co přístrojové ošetření nabízi

Jedná se o přístroj, který pracuje na principu frakční plazmy. Ta má schopnost ovlivnit tvorbu kolagenu a elastinu a stimuluje látkovou výměnu buněk.

PLASMATEC má proto široké využití v estetické dermatologii. Uplatňuje se především pro úpravu očních víček a očního okolí, jizev, strií, zesvětlení pigmentových skvrn, sjednocení tonu pokožky, řeší vrásky, kontury rtů, seboroické cysty, bradavice, xantelasma, keloidy, fibromy a řadu dalších. Jedná se o bezbolestné ošetření.

Co zákrokem získáte

  • Rychlé a bezpečné výsledky
  • Neinvazní zákrok
  • Krátká doba rekonvalescence
  • Všestrannost léčby
  • Viditelné výsledky již po 1. ošetření

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Přístroj působí výhradně na povrchové tkáně s maximální kontrolou energie a hloubky působení pro maximální bezpečnost pacienta.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám