Oxyage

Oxyage

Neinvazivní (nechirurgické) zákroky

Vynikající akcelerátor výsledků pro všechna ošetření s vysoce účinným působením proti stárnutí obličeje a tvarování těla.

Přístroj nabízí svým působením okysličení a novou energii pro pokožku.

Co přístrojové ošetření nabízí

OXYAGE kombinuje ošetření pomocí čtyř technologií, které se vzájemně doplňují. Jedná se o oxyporační systém, mesoporaci, mesomasáž a kryoporaci.

Oxyporační systém přináší anti-aging a revitalizační účinky, zasahuje hluboko do tkání, aktivuje proces revitalizace buněk pokožky čistým kyslíkem, což ji projasní, omladí a ozdraví. Dalším krokem je mesoporace, což je bezbolestná, neinvazivní a vysoce účinná kosmetická alternativa mezoterapie. Jedná se o nový způsob, jak rychle, neinvazivně, bezpečně a efektivně dosáhnout hlubokého pronikání aktivních látek do tkání.

Mesomasáž využívá „elektricky vodivého masážního systému“, který zlepšuje výsledky masáží těla díky bioelektrickým impulzům přenášeným pomocí speciálních, vysoce vodivých rukavic. Ošetření se provádí jemnými, rytmickými a precizními manipulacemi. Použitý typ proudu je zcela bezpečný a pro tělo neškodný, navozuje příjemný pocit uvolnění a pohody. „Mezostimulační vlny“ lze použít k léčbě většiny nedokonalostí způsobených únavou a stárnutím kůže. Zlepšují pružnost pokožky a vyhlazení.

Kryo-elektroforéza je inovativní technika, při které se pomocí speciálního nástavce aplikují za pomoci mikroproudů aktivní látky kryokosmetiky hluboko do tkání. Tyto mikroproudy zvyšují propustnost kůže a usnadňují jejich pronikání. Tato výjimečná technologie je určena například pro tvarování boků, hýždí a břicha a k úpravám kontur obličeje i těla.

Co zákrokem získáte

  • Zlepšení tonu pleti
  • Vyhlazení pokožky
  • Aktivace fibroblastů pro zpomalení procesu stárnutí
  • Regenerační účinky na pokožku
  • Neinvazivní zpevnění kontur obličeje
  • Redukce celulitidy a lokalizovaného tuku
  • Stimulace krevního oběhu
  • Rozjasnění pokožky

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Oxyage je první a originální ošetření, které integruje dvě inovativní synergické a moderní technologie do stejného násadce, aby do hloubky zprostředkovalo přírodní účinné látky, které byly koncentrovány v silných revitalizačních a anti-stárnoucích vzorcích.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám