Oxyage

Oxyage

Neinvazivní (nechirurgické) zákroky

Vynikající akcelerátor výsledků pro všechna ošetření s vysoce účinným působením proti stárnutí obličeje a tvarování těla.

Přístroj nabízí svým působením okysličení a novou energii pro pokožku.

Co přístrojové ošetření nabízí

OXYAGE kombinuje ošetření pomocí čtyř technologií, které se vzájemně doplňují. Jedná se o oxyporační systém, mesoporaci, mesomasáž a kryoporaci.

Oxyporační systém přináší anti-aging a revitalizační účinky, zasahuje hluboko do tkání, aktivuje proces revitalizace buněk pokožky čistým kyslíkem, což ji projasní, omladí a ozdraví. Dalším krokem je mesoporace, což je bezbolestná, neinvazivní a vysoce účinná kosmetická alternativa mezoterapie. Jedná se o nový způsob, jak rychle, neinvazivně, bezpečně a efektivně dosáhnout hlubokého pronikání aktivních látek do tkání.

Mesomasáž využívá „elektricky vodivého masážního systému“, který zlepšuje výsledky masáží těla díky bioelektrickým impulzům přenášeným pomocí speciálních, vysoce vodivých rukavic. Ošetření se provádí jemnými, rytmickými a precizními manipulacemi. Použitý typ proudu je zcela bezpečný a pro tělo neškodný, navozuje příjemný pocit uvolnění a pohody. „Mezostimulační vlny“ lze použít k léčbě většiny nedokonalostí způsobených únavou a stárnutím kůže. Zlepšují pružnost pokožky a vyhlazení.

Kryo-elektroforéza je inovativní technika, při které se pomocí speciálního nástavce aplikují za pomoci mikroproudů aktivní látky kryokosmetiky hluboko do tkání. Tyto mikroproudy zvyšují propustnost kůže a usnadňují jejich pronikání. Tato výjimečná technologie je určena například pro tvarování boků, hýždí a břicha a k úpravám kontur obličeje i těla.

Co zákrokem získáte

 • Zlepšení tonu pleti
 • Vyhlazení pokožky
 • Aktivace fibroblastů pro zpomalení procesu stárnutí
 • Regenerační účinky na pokožku
 • Neinvazivní zpevnění kontur obličeje
 • Redukce celulitidy a lokalizovaného tuku
 • Stimulace krevního oběhu
 • Rozjasnění pokožky

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Oxyage je první a originální ošetření, které integruje dvě inovativní synergické a moderní technologie do stejného násadce, aby do hloubky zprostředkovalo přírodní účinné látky, které byly koncentrovány v silných revitalizačních a anti-stárnoucích vzorcích.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Když jsem šla poprvé na tuto kliniku na Acryos vůbec jsem nevěděla co čekat … První dojem na klinice jsem měla “WoW” krásný místo … Poté mě čekala úžasná Adélka Voráčková, hrozně milá dáma… a nakonec ACRYOS. Mám doporučeno 5 terapií.. Jsem teď po 3 a vážně se nestačím divit. Sice sportuji, ale ze zdravotních důvodů jsem musela být teď 14 dní úplně v klidu a odpočívat a i přesto mám dole už asi 8 kg .. Voda, kterou jsem po operaci zadržovala, je pryč ..a vidět je to hodně i na porovnání fotek, které jsou k vidění na stránkách ABClinic s mým souhlasem. Takže za mě určitě moc moc doporučuji. Johana R.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní přístrojová ošetření
 • K Adel som zacala chodit pred 15 mesiacmi. Povodne som prišla na kliniku kvôli brusku na Acryos od Reneve. Pred pár rokmi som schudla skoro 30kg a mám na bruchu extra kožu, radikálne chirurgické riešenie nechcem, tak sme skúsili intenzívne Acryos na brucho, 5 týždňov / 1x do týždňa. Áno, bolo to časovo náročné, ale keď vidíte výsledky tak neváháte si ten čas nájsť. Popri bruchu som sa začala zaujímať o ošetrenia tvare. Nemám žiadne extra problémy, ale asi ako každá žena 45+ vrásky, hydratacia a gravitácia na spodnej časti a krku . Zacala som pravidelne ošetrenia 1x v 4-6 týždňových intervaloch. Vždy som si dala brucho a tvar. Kožu na bruchu sa nám podarilo vyhladiť (popritom ale intenzívne cvičím) a tvar je krasne vyhladena a hydratovana. Na tvar chodím stále pravidelne, bruško opäť pridám pred letom . Adel mi vždy vyberie tu najvhodnejšiu procedúru podľa stavu pokožky. Úplne jej v tomto dôverujem, len si objednam termín a ona vyberie. S Adel sa aj radim ohľadom výberu kozmetiky, vymieňame si skúsenosti a poznatky. Ma veľký prehľad o kvalitnej kozmetike na trhu a vždy ma prekvapí niečím novým. Na klinike maju aj Reneve pletovu a telovu kozmetiku a co som na jej radu skúsila, bolo super. Adel a Reneve doporučujem všetkým známym! Treba skúsiť! Mirka N.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Touto cestu bych chtěla velice poděkovat specialistce DiS. Adel Voráčkové za skvělou práci při neinvazivním zákroku. Jsem maminka 4 dětí a moje kůže v oblasti břicha byla těmito těhotenstvími značně poznamenána. Výsledek několika procedur vyšel nad mé očekávání. Na jiné klinice mi bylo řečeno: „pouze operativně, jinak to nepůjde”, ale ono to šlo. Proměna mého bříška je neuvěřitelná. Procedura nejenže nebolí, ale je navíc v přítomnosti DiS. Adel Voráčkové velmi příjemným zážitkem. Je to neuvěřitelně milá, vřelá a empatická osoba. Mohu všem jen vřele doporučit. Samotné prostředí kliniky je velmi elegantní a vždy jsem se setkala pouze s pozitivním přístupem. Jana L.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou. Julie B.

  Přístrojová ošetření
  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.