LPG

LPG

Přístrojová terapie

LPG lipomasáž zajistí zpevnění pokožky celého těla. Přístrojové ošetření pracuje na principu biostimulace, při které se nastartují detoxikační procesy s ozdravným účinkem.

LPG stimuluje a aktivuje tkáně ve všech vrstvách pro odstranění tukových zásob, k zeštíhlení pasu, zpevnění pokožky a vyhlazení celulitidy.

Co přístrojové ošetření nabízí

Jedná se o profesionální přístroj Cellu M6® poslední generace, který pracuje metodou Endermologie. Jedná se inovativní technologii pracující na principu válečku a klapky, která ve spojení se sekvenčním podtlakem hloubkově stimuluje a aktivuje tkáň ve všech vrstvách.

Přístroj se přizpůsobuje specifickým potřebám každé kůže. Při ošetření dochází k odstranění velké části odolných tukových zásob, vedoucí k zeštíhlení pasu, zpevnění pokožky a vyhlazení celulitidy.

Ošetření je neinvazivní, bezbolestné, a umožňuje okamžitý návrat k běžným aktivitám. Výsledky jsou viditelné již po 3 ošetřeních.

Co zákrokem získáte

  • Podpora tvorby kolagenu a elastinu pro zvýšení pružnosti a zpevnění pokožky
  • Odstranění tukových polštářků z problematických oblastí
  • Okysličení a detoxikace pleti
  • Zformování postavy
  • Redukce celulitidy

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Pro optimální dosažení výsledků doporučujeme ošetření opakovat 10x ideálně v kombinaci s liposukcí.

Slova našich klientů
  • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou.

    Přístrojová ošetření
    Přístrojová ošetření Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.