HUBER 360® Evolution

Huber 360® Evolution

Neinvazivní (nechirurgické) zákroky

S využitím přístroje HUBER 360® EVOLUTION lze zlepšit většinu stavů po úrazech i fyziologických změnách způsobených nevhodným životním stylem. Je ideální například pro cílenou léčbu po úrazech kotníku, kolena, kyčle, ramen a zad. Přístroj má v pohyblivé plošině a obou madlech integrované senzory, které umožňují komplexní a současně zábavné rehabilitační cvičení.

Přirozené a efektivní řešení pro zdraví a kondici v každém věku.

Co přístrojové ošetření nabízí

Systém HUBER 360® EVOLUTION přináší přirozené a efektivní řešení pro zdraví a kondici v každém věku. Tento terapeutický přístroj má integrovanou funkční diagnostiku se 7 referenčními testy a sestavuje kompletní výsledky cvičení každého pacienta. Disponuje 440 přednastavenými protokoly cvičení, výběrem 12 sportovních disciplín a zajišťuje regeneraci svalů po zátěži.

Trénink pacienta je rozdělen do 4 základních pohybových režimů:

 • Cílená cvičení na zvýšení rozsahu pohybu
 • Cvičení pro mobilizaci kloubů
 • Bezpečné a rychlé uvolnění bolestivých blokací
 • Cvičení pro dynamická posílení a lepší koordinaci pohybu

Zpětná vazba na displeji pomáhá cviky provádět správně, dochází k aktivizaci povrchového svalstva i hloubkového stabilizačního systému. Hravé balanční cvičení pomáhá pacientům znovu získat rovnováhu a jistotu při chůzi.

Dynamická cvičení jsou přizpůsobená dle fyzické kondice každého člověka a zvyšují jeho vytrvalost. Dochází ke snížení BMI a zlepšení stavu kardiovaskulárního systému. Systém umožňuje i Neuro Physical Training, což je unikátní trénink, který aktivuje současně fyzické i kognitivní funkce. Cvičení je efektivní, motivační a zábavné.

Co zákrokem získáte

 • Zlepšuje držení těla a stabilitu
 • Efektivní tvarování postavy
 • Stimulace metabolismu
 • Maximální spalování tuku díky střídání fází zatížení a uvolnění těla
 • Tvorba svalové hmoty

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Systém Huber jako efektivní řešení modelace postavy a zlepšení fyzické kondice v rekordním čase.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Když jsem šla poprvé na tuto kliniku na Acryos vůbec jsem nevěděla co čekat … První dojem na klinice jsem měla “WoW” krásný místo … Poté mě čekala úžasná Adélka Voráčková, hrozně milá dáma… a nakonec ACRYOS. Mám doporučeno 5 terapií.. Jsem teď po 3 a vážně se nestačím divit. Sice sportuji, ale ze zdravotních důvodů jsem musela být teď 14 dní úplně v klidu a odpočívat a i přesto mám dole už asi 8 kg .. Voda, kterou jsem po operaci zadržovala, je pryč ..a vidět je to hodně i na porovnání fotek, které jsou k vidění na stránkách ABClinic s mým souhlasem. Takže za mě určitě moc moc doporučuji. Johana R.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní přístrojová ošetření
 • K Adel som zacala chodit pred 15 mesiacmi. Povodne som prišla na kliniku kvôli brusku na Acryos od Reneve. Pred pár rokmi som schudla skoro 30kg a mám na bruchu extra kožu, radikálne chirurgické riešenie nechcem, tak sme skúsili intenzívne Acryos na brucho, 5 týždňov / 1x do týždňa. Áno, bolo to časovo náročné, ale keď vidíte výsledky tak neváháte si ten čas nájsť. Popri bruchu som sa začala zaujímať o ošetrenia tvare. Nemám žiadne extra problémy, ale asi ako každá žena 45+ vrásky, hydratacia a gravitácia na spodnej časti a krku . Zacala som pravidelne ošetrenia 1x v 4-6 týždňových intervaloch. Vždy som si dala brucho a tvar. Kožu na bruchu sa nám podarilo vyhladiť (popritom ale intenzívne cvičím) a tvar je krasne vyhladena a hydratovana. Na tvar chodím stále pravidelne, bruško opäť pridám pred letom . Adel mi vždy vyberie tu najvhodnejšiu procedúru podľa stavu pokožky. Úplne jej v tomto dôverujem, len si objednam termín a ona vyberie. S Adel sa aj radim ohľadom výberu kozmetiky, vymieňame si skúsenosti a poznatky. Ma veľký prehľad o kvalitnej kozmetike na trhu a vždy ma prekvapí niečím novým. Na klinike maju aj Reneve pletovu a telovu kozmetiku a co som na jej radu skúsila, bolo super. Adel a Reneve doporučujem všetkým známym! Treba skúsiť! Mirka N.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Touto cestu bych chtěla velice poděkovat specialistce DiS. Adel Voráčkové za skvělou práci při neinvazivním zákroku. Jsem maminka 4 dětí a moje kůže v oblasti břicha byla těmito těhotenstvími značně poznamenána. Výsledek několika procedur vyšel nad mé očekávání. Na jiné klinice mi bylo řečeno: „pouze operativně, jinak to nepůjde”, ale ono to šlo. Proměna mého bříška je neuvěřitelná. Procedura nejenže nebolí, ale je navíc v přítomnosti DiS. Adel Voráčkové velmi příjemným zážitkem. Je to neuvěřitelně milá, vřelá a empatická osoba. Mohu všem jen vřele doporučit. Samotné prostředí kliniky je velmi elegantní a vždy jsem se setkala pouze s pozitivním přístupem. Jana L.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou. Julie B.

  Přístrojová ošetření
  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.