Edge-One

Edge-One

Lékařské přístroje

Edge-One laser přenáší energii do hloubky pokožky a může vytvářet velmi úzkou ablační zónu, která tvoří rozsah tepelné difúze omezenou na okolní tkáň.

Vysoce výkonný CO2 laser nabízí celou řadu použití v dermatologii a estetické chirurgii.

Co přístrojové ošetření nabízí

Jedná se o čistý, naprosto přesný a vysoce výkonný CO2 laser, který vydává velmi intenzivní energii ve velmi krátkém čase. Díky tomu nedochází k tepelnému poškození okolních tkání, což minimalizuje bolestivost ošetření i riziko vzniku jizvy po zákroku.

Přesnost tohoto přístroje umožňuje jeho využití i na léze menší než 1 mm. Možnost chirurgického a frakcionovaného nastavení nabízí celou řadu použití, například omlazení kůže, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentových lézí nebo odstranění nejrůznějších kožních výrůstků a řadu dalších.

Kromě využití v dermatologii se tento laser využívá v estetické chirurgii, například pro laserem asistovanou operaci dolních víček, nebo v estetické gynekologii k rejuvenaci vaginy a mnoha dalším zákrokům. Oblíbený je především pro velmi rychlé a bezbolestné ošetření.

Co zákrokem získáte

  • Mimořádně přesný
  • Nepoškozuje okolní tkáň
  • Rychlé hojení ran

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

U některých ošetření nejsou výsledky viditelné hned, ale je potřeba podstoupit sérii opakování. Pro správný plán léčby je nutné absolvovat osobní konzultaci s lékařem.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám